قالیشویی تهرانپارس آماده ارائه خدمات شستشوی انواع فرش و موکت به کلیه منازل، مساجد، حسینیه ها، ادارات، سالن ها و ... می باشد. ما به صورت تخصصی می توانیم انواع فرش و موکت شما را شستشو داده و خدمات جانبی نظیر ترمیم و یا تعمیر فرش، لکه برداری و ... را نیز به شما ارائه نماییم.

تمام خدمات ما به عنوان قالیشویی خوب در تهرانپارس به کمک تکنسین های حرفه ای و البته با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان ارائه خواهد شد. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی بابت هزینه شستشوی فرش با ما تماس بگیرید و فرش های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تمیز شده، خشک شده، لول شده و کاور شده درب منزل تحویل بگیرید.

محدوده تهرانپارس

تهرانپارس به بخش بزرگی از محدوده شمال شرق شهر تهران گفته می شود. تهرانپارس یکی از محلات بالاشهر تهران است که در محدوده منطقه 4 و 8 شهرداری تهران واقع شده است. این محله بزرگ، به کمک بلوار پروین به دو بخش تهرانپارس غربی و شرقی تقسیم شده است.

بخش شرقی تهرانپارس از بخش غربی آن کوچک تر است و بنابراین از رفت و آمد و سکوت بیشتری برخوردار است. اما بخش غربی مدرن تر بوده و امکانات بیشتری دارد. تهرانپارس به دلیل نزدیکی با مناطق خوش آب و هوا، در تمام طول سال هوایی مطلوب دارد.

تهرانپارس غربی از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر محدود شده است:

·         از شمال به بزرگراه شهید زین ‌الدین

·         از جنوب به خیابان دماوند

·         از شرق به بلوار شاهد (پروین)

·         از غرب به بزرگراه شهید باقری

تهران‌پارس شرقی نیز از اطراف به بزرگراه ها و خیابان های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بزرگراه شهید زین الدین

·         از جنوب به خیابان طالقانی

·         از شرق به خیابان های‌ ۱۳۹ و 135 و خاک سفید (محلات گلشن و جوادیه)

·         از غرب به بلوار شاهد (بلوار پروین)

نحوه دسترسی به تهرانپارس

به طور کلی تهرانپارس به دلیل وسعت زیاد و وجود خیابان ها و محلات مختلف در آن، دسترسی بسیار مناسبی دارد. برای رفتن به این محله تهران نیز می توانید از طریق خودروی شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی اقدام کنید.

دسترسی به تهرانپارس با خودروی شخصی: برای رفتن به تهرانپارس با اتومبیل شخصی می توانید از طریق بزرگراه های شهید زین الدین و شهید باقری استفاده نمایید.

دسترسی به تهرانپارس با مترو: برای رفتن به تهرانپارس با مترو نیز می توانید با استفاده از خط 2 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه مترو تهرانپارس، ‌ایستگاه مترو شهید باقری، و ایستگاه مترو فرهنگسرا خود را به این محله بزرگ برسانید.

دسترسی به تهرانپارس با اتوبوس: خط اتوبوس تندرو که از چهارراه تهرانپارس به پایانه آزادی می رسد و همچنین خطوط متعدد دیگر، دسترسی از این محله به دیگر محلات تهران را تسهیل نموده است.

دسترسی به تهرانپارس با تاکسی: خطوط تاکسیرانی متعددی نیز در سراسر شهر تهران به مقصد خیابان های مختلف تهرانپارس وجود دارد که می توانید از آن ها برای رفتن به این محله استفاده نمایید.

برچسب ها : قالیشویی تهرانپارس

نظر بگذارید