قالیشویی بلوار ابوذر

مژده به ساکنین حوالی بلوار ابوذر

در نزدیکی شما یک قالیشویی قدیمی اما مدرن شعبه ای جدید افتتاح کرده است.

دیگر نیازی نیست برای برخورداری از خدمات قالیشویی تا بلوار پیروزی بروید یا در روزنامه ها در به در به دنبال یک قالیشویی خوب بگردید و نگران این باشید که قالیشویی ها تا محله شما نیایند و بگویند در محدوده نیستید.

قالیشویی بلوار ابوذر یکی از شعبه های قالیشویی توحید است که به صورت ویژه به ساکنین این منطقه خدمت رسانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات این مجموعه با ما در این صفحه تا پایان همراه باشید.

شستشوی فرش با جدیدترین متد روز دنیا بدون معطلی با تضمین کیفیت و حفظ سلامت فرش تخصص ماست.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی بلوار ابوذر

مروری بر خدمات قالیشویی بلوار ابوذر

شاید با خود بگویید واضح است دیگر، خدمت یک قالیشویی شستن فرش  است. اما ما در اینجا به شما خواهیم گفت که خدمات یک قالیشویی خوب فراتر از این حرف هاست.

شستشوی فرش دست بافت، شستشوی فرش ماشینی، شستشوی انواع تابلو فرش، جاجیم، گلیم، قالیچه، روفرشی، موکت و مبل شویی از جمله خدماتی است که این مجموعه به مشتریانش ارائه می دهد. اما اینها باز هم همه خدمات قالیشویی بلوار ابوذر را شامل نمی شود.

شستشوی ویژه فرش دستبافت با دستگاه های تمام اتومات

شستشوی فرش دستبافت کار هر قالیشویی نیست. گران بودن فرش دستبافت و ریسک تغییر رنگ یا چرک مردشدگی این فرش گران باعث شده تا مشتریان به سختی راضی شوند فرش دست بافت خود را به قالیشویی ها بسپارند. قالیشویی توحید شعبه بلوار ابوذر دارای یک لاین مجزا برای شستشوی فرش دست بافت است تا پروسه شستشو به صورت اختصاصی و با رعایت پروتکل های ویژه انجام شود. پس جای نگرانی نیست. شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی توحید به صورتی متفاوت از شستشوی فرش ماشینی صورت می پذیرد.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

گردگیری و رفو انواع فرش

ما در قالیشویی بلوار ابوذر قبل از شستشوی فرش آنها را گردگیری و در صورتی که فرش دچار آسیب دیدگی باشد ابتدا آن را رفوع کرده و سپس شستشو می دهیم. گردگیری فرش پیش از شستشو کاری است که به تمیزی هرچه بیشتر فرش کمک می کند.

مبل شویی

اکثر قالیشویی های مدرن علاوه بر خدمات قالیشویی، خدمات مبل شویی نیز ارائه می کنند. حالا نقطه حائز اهمیت در قالیشویی بولوار ابوذر این است که این خدمات را در مکان مورد نظر شما انجام می دهد. اگر مبل شما چرک مرد شده یا لکه هایی روی آن ایجاد شده که دیگر به آسانی پاک نمی شود کافی است با ما از طریق شماره تماس 1864 در ارتباط باشید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن پرسنل سختکوش مان را به مکان مورد نظر شما اعزام می کنیم.

خدمات قالیشویی بلوار ابوذر

موکت شویی

یکی دیگر از خدمات قالیشویی های مدرن شستشوی موکت های بسیار بزرگ و چسبیده به کف در محل مورد نظر مشتری است. قالیشویی توحید نیز این قابلیت را دارد که موکت هایی از این دست را که اغلب در سالن های ورزشی، مساجد و یا مهدکودک ها و .. استفاده می‌شود در مکان های نام برده شستشو دهد. موکت شویی در مجموعه قالیشویی بلوار ابوذر با مدرن ترین تجهیزات سیار و مواد شوینده نانو انجام می‌شود. قابلیت مکش بالای این دستگاه ها موکت را پس از شستشو تا 85% خشک می کند. 

قیمت ها در قالیشویی بلوار ابوذر

تمام قیمت ها در قالیشویی بلوار ابوذر کاملا زیر نظر اتحادیه قالیشویی‌های تهران است. پس از جهت قیمت ها در این مجموعه خیال‌تان راحت باشد. گفتنی است این مجموعه تخفیف های شگفت انگیزی را برای رفاه هر چه بیشتر مشتریان در نظر گرفته است. 15 درصد تخفیف ویژه برای مشتریانی که از طریق وب سایت خدمات قالیشویی ما را سفارش دهند و 20 درصد تخفیف ویژه تر برای افرادی که در دسته مشتریان وفادار ما جای گرفته اند. برای آنهایی که به دنبال خدمات خوب و قیمت مناسب می گردند قالیشویی بلوار ابوذر را پیشنهاد می کنیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر از قیمت ها به تصویر زیر با دقت نگاه کنید.

خدمات قالیشویی بلوار ابوذر

 

وجه تمایز خدمات قالیشویی بلوار ابوذر با دیگر قالیشویی ها

مهمترین برتری یا وجه تمایز قالیشویی توحید با دیگر قالیشویی های تهران، تمام اتومات بودن دستگاه های آن است. تست سلامت الیاف فرش و تفکیک فرش های دست بافت و ماشینی در لاین شستشو از دیگر مزیت های این مجموعه است.

برخورداری از وسایل حمل و نقل استاندارد و جابه جایی فرش ها به صورت لول و کاور شده هم در قالیشویی توحید بسیار حائز اهمیت است.

شستشوی اسلامی برای فرش هایی که مشکل نجس شدگی دارند، در این مجموعه اجرا می شود.

قالیشویی توحید برای سه سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود کرده است. با این تفاسیر می توان همین برتری را وجه تمایز این مجموعه با دیگر رقبا دانست.

نحوه برقراری ارتباط با قالیشویی توحید شعبه بلوار ابوذر

برای برقراری ارتباط با عومل قالیشویی توحید دو راه وجود دارد:

راه اول: تماس با شماره 4 رقمی 1864

راه دوم: برقراری ارتباط با پشتیبانی 24 ساعته از طریق چت آنلاین

اگر قصد دارید از تخفیف ویژه ثبت سفارش اینترنتی استفاده کنید همین حالا روی لینک زیر کلیک کنید.

سفارش آنلاین

قالیشویی توحید اعتقاد دارد که با انجام تعهدات و رعایت اصول حرفه‌ای می‌ توان رضایت کامل مشتریان را جلب کرد و بهترین خدمات را ارائه داد.

 

برچسب ها : قالیشویی بلوار ابوذر

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما