قالیشویی آپادانا

همه تهرانی ها آپادانا را به عنوان دنج ترین نقطه شهرک غرب تهران واقع در منطقه 5 می شناسند. شهرک آرام و زیبایی که زندگی در آن نیز انگار به گونه ای دیگر در جریان است. شاید باورتان نشود اما هر چه بخواهید در آپادانا پیدا می شود، حتی یک قالیشویی به عظمت یک کارخانه تمام عیار برای شستشوی انواع فرش و مبل و موکت

قالیشویی آپادانا شعبه توحید بهترین قالیشویی تهران به انتخاب اتحادیه قالیشویی های این کلان شهر برای سه سال پیاپی

معرفی بهترین قالیشویی آپادانا با لیست قیمت خدمات

در آپادانا به عنوان یک شهرک آپارتمان نشین افراد زیادی زندگی می کنند که شرایط زندگی آپارتمانی، سطح فرهنگی منطقه و محدودیت زمانی افراد نیاز آنها را به یک قالیشویی خوب بیش از پیش کرده است.

شستشوی فرش هر دو سال یک بار برای افراد عادی و هر سال برای افرادی که دارای کودک در خانه هستند امری ضروری است. بنابراین خدمات قالیشویی از جمله خدماتی است که همه با آن به نوعی سرو کار دارند و به هنگام نیاز به دنبال بهترین قالیشویی می گردند تا فرش هایشان را تمیز بشوید.

قالیشویی توحید پیشنهاد ما به ساکنین شهرک آپادانا است. برای این پیشنهاد دلایلی داریم که قطعا ذکر آنها شما را نیز مجاب خواهد کرد:

 1. همین حالا شما مطلبی را مطالعه می کنید که در وب سایت قالیشویی توحید منتشر شده است. این یعنی قالیشویی توحید به عنوان یک قالیشویی معتبر و مجاز دارای وب سایت رسمی است و همین عامل مهر تاییدی است بر برترین بودن آن نسبت به دیگر قالیشویی های بی نام و نشان
 2. تعرفه خدمات در قالیشویی توحید طبق قیمت های مصوب اتحادیه تعیین شده است اما این وجه تمایز آن با دیگر قالیشویی ها نیست. وجه تمایز قالیشویی توحید با دیگر رقبا آنجا است که علاوه بر قیمت های مصوب، تخفیف ها در قالیشویی آپادانا توحید همیشگی است. یعنی در هر وقت از سال که از طریق سایت این مجموعه ثبت سفارش کنید 15 درصد تخفیف ویژه شامل حال شما خواهد شد.
 3. کارخانه قالیشویی توحید فقط یک قالیشویی ساده نیست. کلیه خدمات مبل شویی و موکت شویی در محل نیز در آن انجام می گردد.
 4. در این قالیشویی چیزی که اصلا مهم نیست زمان درخواست مشتری است. حتی 2 روز مانده به عید نوروز هم که با این قالیشویی تماس بگیرید به بهترین نحو ممکن پاسخگوی شما خواهند بود و سفارش شما را دریافت کرده و با نهایت دقت و کیفیت تحویل تان می دهند.
 5. شستشوی تخصصی بر اساس وضعیت سلامت فرش. این دلیل قطعا برای تان تمام کننده کار انتخاب قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشویی آپادانا خواهد بود چرا؟ زیرا قالیشویی توحید تنها مرکزی است که در آن برای شستشوی هر فرش نسخه ای ویژه خودش پیچیده می شود. میزان مواد شوینده، دمای آب و فشار آن بسته به میزان سلامت و تحمل تار و پود فرش های مشتریان تعیین می گردد.

 

قالیشویی آپادانا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در کارخانه بزرگ شستشوی فرش توحید شعبه آپادانا خدمات تخصصی زیر ارائه می گردد:

 • شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه انواع فرش ماشینی، دست بافت پشمی و ابریشمی، انواع  فرش فانتزی، عشایری، گلیم، جاجیم، قالیچه، تابلوفرش و پادری
 • خدمات ویژه ترمیم فرش های آسیب دیده، لکه زدایی و گردگیری فرش ها
 • خدمات تخصصی مبل شویی در منزل
 • خدمات تخصصی موکت شویی در منزل

مهمترین ویژگی های قالیشویی توحید که باعث شد تا این مجموعه برای 3 سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی تهران را از آن خود کند:

 1. شستشوی سریع ( با بیشترین سرعت، بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.)
 2. شستشوی تمام مکانیزه ( در این قالیشویی شستشوی فرش بدون دخالت دست و 100 درصد اتوماتیک انجام می شود.)
 3. شستشو با تضمین تثبیت رنگ ( در این مجموعه کلیه فرش های ماشینی و دست بافت با تضمین تثبیت رنگ و عدم چرک مرد شدگی شسته می شوند. )
 4. خدمات ترمیم ریشه و لکه گیری ( در این مجموعه کلیه فرش های آسیب دیده قابلیت ترمیم شدن دارند. ضمنا پیش از شستشوی هر فرش در این مجموعه خدمات لکه گیری به صورت پیش فرض انجام خواهد شد.)
 5. ارسال فرش تمیز به صورت لول و کاور شده ( شاید در هر قالیشویی فرش ها به صورت کاور شده تحویل مشتری داده نشوند اما ما در قالیشویی توحید هیچ فرشی را بدون کاور تحویل نمی دهیم.)

 

لیست قیمت خدمات قالیشویی حوالی آپادانا

در هر وضعیت معیشتی و اقتصادی هم که باشید باز هم مقایسه قیمت ها برای انتخاب یک محصول یا دریافت خدمات مورد نظر، جایگاه خاص خود را دارد. قالیشویی آپادانا همیشه قیمت های خود را طبق نرخ نامه اتحادیه و بر اساس متراژ فرش ها تعیین می کند، اما با توجه به اینکه دو جشنواره تخفیف همیشگی برای مشتریانش در نظر گرفته است پس می تواند ادعا کند که قیمت هایش حتی از اتحادیه هم پایین تر است. برای ملاحظه لیست قیمت به جدول زیر نگاه کنید.

 

چگونه از تخفیف های دائمی بهترین قالیشویی آپادانا برخوردار شویم؟

همانطور که پیش تر نیز گفتیم قالیشویی توحید برای مشتریانش 2 جشنواره دائمی تخفیفاتی در نظر گرفته است. این به این معنا است که برای برخورداری از تخفیف ها در این قالیشویی حتما نیاز نیست منتظر مناسبت خاصی باشید.

اگر و فقط اگر:

 1. ثبت سفارش خود را برای شستشوی انواع فرش، مبلمان و موکت از طریق وب سایت مجموعه ثبت کنید 15 درصد تخفیف خواهید گرفت.
 2. عضو باشگاه مشتریان این قالیشویی باشید و خدمات آن را به دیگر افراد متقاضی معرفی کنید،20 درصد تخفیف ویژه خواهید گرفت.

 

تعرفه خدمات قالیشویی توحید

لیست تعرفه خدمات قالیشویی توحید به شرح زیر می‌باشد:

نحوه دسترسی ساکنین آپادانا به بهترین قالیشویی آپادانا  ؟

شهرک آپادانا در سال 1350 با مهندسی یک شرکت پیمانکار فرانسوی ساخته شد و نامش نیز از کاخ آپادانا واقع در تخت جمشید الهام گرفته شده است. ساکنین این شهرک اغلب تحصیل کرده و کارمند هستند به همین علت سطح فرهنگی مردم و وضعیت معیشت شان در رده های بالا قرار می گیرد. با این حساب برای مردم این شهرک ثبت خدمات قالیشویی از طریق وب سایت کار دور از ذهنی نخواهد بود.

رضایت شما اعتبار ماست.  

دسترسی مردم آپادانا به قالیشویی توحید به 2 روش امکان پذیر است:

 1. تماس با شماره تماس رند و 4 رقمی 1864
 2. مراجعه به وب سایت https://tohidcarpet.com/ و کلیک روی دکمه ثبت سفارش آنلاین خدمات

 

 

برچسب ها : قالیشویی آپادانا

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما