قالیشویی در آپادانا
قالیشویی توحید، در هر نقطه از شهر

قالیشویی در آپادانا

همه تهرانی ها آپادانا را به عنوان دنج ترین نقطه شهرک غرب تهران واقع در منطقه 5 می شناسند. شهرک آرام و زیبایی که زندگی در آن نیز انگار به گونه ای دیگر در جریان است. شاید باورتان نشود اما هر چه بخواهید در آپادانا پیدا می شود، حتی یک قالیشویی آپادانا به عظمت یک کارخانه تمام عیار برای شستشوی انواع فرش و مبل و موکتقالیشویی توحید در محله آپادانا، یک مرکز حرفه ‌ای و معتبر برای شستشو و تمیزی انواع قالی و فرش‌ ها است. با بیش از چند دهه تجربه در این زمینه، ما به عنوان یکی از بهترین ‌ها در شهر شناخته می ‌شویم.

1864 راز درخشندگی خانه های شما

معرفی بهترین مرکز شستشو فرش در قالیشویی آپادانا

در آپادانا به عنوان یک شهرک آپارتمان نشین افراد زیادی زندگی می کنند که شرایط زندگی آپارتمانی، سطح فرهنگی منطقه و محدودیت زمانی افراد نیاز آنها را به یک قالیشویی خوب بیش از پیش کرده است.

شستشوی فرش هر دو سال یک بار برای افراد عادی و هر سال برای افرادی که دارای کودک در خانه هستند امری ضروری است. بنابراین خدمات قالیشویی از جمله خدماتی است که همه با آن به نوعی سرو کار دارند و به هنگام نیاز به دنبال بهترین قالیشویی می گردند تا فرش هایشان را تمیز بشوید.

قالیشویی توحید پیشنهاد ما به ساکنین شهرک آپادانا است. برای این پیشنهاد دلایلی داریم که قطعا ذکر آنها شما را نیز مجاب خواهد کرد:

 1. همین حالا شما مطلبی را مطالعه می کنید که در وب سایت قالیشویی توحید منتشر شده است. این یعنی قالیشویی توحید به عنوان یک قالیشویی معتبر و مجاز دارای وب سایت رسمی است و همین عامل مهر تاییدی است بر برترین بودن آن نسبت به دیگر قالیشویی های بی نام و نشان
 2. تعرفه خدمات در قالیشویی توحید طبق قیمت های مصوب اتحادیه تعیین شده است اما این وجه تمایز آن با دیگر قالیشویی ها نیست. وجه تمایز قالیشویی توحید با دیگر رقبا آنجا است که علاوه بر قیمت های مصوب، تخفیف ها در قالیشویی آپادانا توحید همیشگی است. یعنی در هر وقت از سال که از طریق سایت این مجموعه ثبت سفارش کنید تخفیف ایاب و ذهاب رایگان شامل حال شما خواهد شد.
 3. کارخانه قالیشویی توحید فقط یک قالیشویی ساده نیست. کلیه خدمات مبل شویی و موکت شویی در محل نیز در آن انجام می گردد.
 4. در این قالیشویی چیزی که اصلا مهم نیست زمان درخواست مشتری است. حتی 2 روز مانده به عید نوروز هم که با این قالیشویی تماس بگیرید به بهترین نحو ممکن پاسخگوی شما خواهند بود و سفارش شما را دریافت کرده و با نهایت دقت و کیفیت تحویل تان می دهند.
 5. شستشوی تخصصی بر اساس وضعیت سلامت فرش. این دلیل قطعا برای تان تمام کننده کار انتخاب قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشویی آپادانا خواهد بود چرا؟ زیرا قالیشویی توحید تنها مرکزی است که در آن برای شستشوی هر فرش نسخه ای ویژه خودش پیچیده می شود. میزان مواد شوینده، دمای آب و فشار آن بسته به میزان سلامت و تحمل تار و پود فرش های مشتریان تعیین می گردد.
 6. تعهد ما به کیفیت، دقت در کار و رضایت مشتریان، توحید را به یکی از برترین قالیشویی ‌ها در محله آپادانا تبدیل کرده است. با ما تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ‌ای ما بهره ‌برده و نتیجه ‌ی تمیزی بی ‌نظیر آن را ببینید.
   

  قالیشویی آپادانا شعبه توحید بهترین قالیشویی تهران به انتخاب اتحادیه قالیشویی های این کلان شهر برای سه سال پیاپی

لیست قیمت قالیشویی آپادانا

در هر وضعیت معیشتی و اقتصادی هم که باشید باز هم مقایسه قیمت ها برای انتخاب یک محصول یا دریافت خدمات مورد نظر، جایگاه خاص خود را دارد. قالیشویی آپادانا همیشه قیمت های خود را طبق نرخ نامه اتحادیه و بر اساس متراژ فرش ها تعیین می کند، اما با توجه به اینکه دو جشنواره تخفیف همیشگی برای مشتریانش در نظر گرفته است پس می تواند ادعا کند که قیمت هایش حتی از اتحادیه هم پایین تر است. برای ملاحظه لیست قیمت به جدول زیر نگاه کنید.

نحوه برخورداری از تخفیفات قالیشویی آپادانا

همانطور که پیش تر نیز گفتیم قالیشویی توحید برای مشتریانش 2 جشنواره دائمی تخفیفاتی در نظر گرفته است. این به این معنا است که برای برخورداری از تخفیف ها در این قالیشویی حتما نیاز نیست منتظر مناسبت خاصی باشید.

اگر و فقط اگر:

 1. ثبت سفارش خود را برای شستشوی انواع فرش، مبلمان و موکت از طریق وب سایت مجموعه ثبت کنید 15 درصد تخفیف خواهید گرفت.
 2. عضو باشگاه مشتریان این قالیشویی باشید و خدمات آن را به دیگر افراد متقاضی معرفی کنید،20 درصد تخفیف ویژه خواهید گرفت.

ایاب و ذهاب رایگان در قالیشویی آپادانا

 

 خدمات قالیشویی آپادانا

خدمات ما شامل شستشوی کامل قالی و فرش با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد ایمن برای رنگ ‌ها و بافت ‌ها می شود. ما به دقت فرآیند شستشو را انجام داده و از روش ‌های ملایم و مؤثر برای حفظ زندگی طولانی قالی‌ ها استفاده می‌ کنیم. همچنین، تیم ما از متخصصان ماهر تشکیل شده است که با دقت به تمام جزئیات، به نظافت کامل قالی ‌ها می ‌پردازند.
ضمناً، اگر قالی یا فرش شما نیاز به تعمیر دارد، ما خدمات ترمیم و بازسازی را نیز ارائه می‌ دهیم. با توجه به تخصصی که در این زمینه داریم، می‌ توانیم قالی یا فرش شما را به وضعیت اصلی و زیبایی اولیه خود بازگردانیم. 

قالیشویی آپادانا چه خدماتی را ارائه می دهد؟ در کارخانه بزرگ شستشوی فرش توحید شعبه آپادانا خدمات تخصصی زیر ارائه می گردد:

 • شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه انواع فرش ماشینی، دست بافت پشمی و ابریشمی، انواع  فرش فانتزی، عشایری، گلیم، جاجیم، قالیچه، تابلوفرش و پادری
 • خدمات ویژه ترمیم فرش های آسیب دیده، لکه زدایی و گردگیری فرش ها
 • خدمات تخصصی مبل شویی در منزل
 • خدمات تخصصی موکت شویی در منزل

مهمترین ویژگی های قالیشویی توحید که باعث شد تا این مجموعه برای 3 سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی تهران را از آن خود کند:

 1. شستشوی سریع ( با بیشترین سرعت، بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.)
 2. شستشوی تمام مکانیزه ( در این قالیشویی شستشوی فرش بدون دخالت دست و 100 درصد اتوماتیک انجام می شود.)
 3. شستشو با تضمین تثبیت رنگ ( در این مجموعه کلیه فرش های ماشینی و دست بافت با تضمین تثبیت رنگ و عدم چرک مرد شدگی شسته می شوند. )
 4. خدمات ترمیم ریشه و لکه گیری ( در این مجموعه کلیه فرش های آسیب دیده قابلیت ترمیم شدن دارند. ضمنا پیش از شستشوی هر فرش در این مجموعه خدمات لکه گیری به صورت پیش فرض انجام خواهد شد.)
 5. ارسال فرش تمیز به صورت لول و کاور شده ( شاید در هر قالیشویی فرش ها به صورت کاور شده تحویل مشتری داده نشوند اما ما در قالیشویی توحید هیچ فرشی را بدون کاور تحویل نمی دهیم.)

نحوه دسترسی به قالیشویی آپادانا

شهرک آپادانا در سال 1350 با مهندسی یک شرکت پیمانکار فرانسوی ساخته شد و نامش نیز از کاخ آپادانا واقع در تخت جمشید الهام گرفته شده است. ساکنین این شهرک اغلب تحصیل کرده و کارمند هستند به همین علت سطح فرهنگی مردم و وضعیت معیشت شان در رده های بالا قرار می گیرد. با این حساب برای مردم این شهرک ثبت خدمات قالیشویی از طریق وب سایت کار دور از ذهنی نخواهد بود.

رضایت شما اعتبار ماست.  

دسترسی مردم آپادانا به قالیشویی توحید به 2 روش امکان پذیر است:

 1. تماس با شماره تماس رند و 4 رقمی 1864
 2. مراجعه به وب سایت https://tohidcarpet.com/ و کلیک روی دکمه ثبت سفارش آنلاین خدمات

یک نکته طلایی ویژه مشتریان قالیشویی آپادانا

به عنوان یک نکته طلایی برای حذف لکه‌ های سخت از قالی ‌ها و فرش‌ ها، می‌ توانید از روش زیر استفاده کنید:
مواد لازم:
•    مایع نرم ‌کننده (بهتر است از محصولات خاص برای قالی ‌ها استفاده شود)
•    آب سرد
•    دستمال نرم
•    اسفنج
طریقه‌ ی عمل:
1.    در ابتدا، تمام مایعات یا مواد شیمیایی قوی را از قالی‌ تان دور نگه دارید تا به بافت قالی آسیب نرسد.
2.    اگر لکه تازه باشد، با دستمال نرم یا اسفنج به آرامی لکه را خنثی کنید تا مایع بیشتر درون بافت جذب شود.
3.    اگر لکه خشک شده باشد، ابتدا با دستمال نرم یا اسفنج کمی آب سرد روی لکه بریزید تا لکه ملایمتر شود.
4.    سپس مایع نرم‌ کننده را با آب مخلوط کنید. توجه داشته باشید که ترکیب را باید در ناحیه ‌ای کوچک و پنهان از قالی تست کنید تا مطمئن شوید که بافت قالی تحت تاثیر مایع به مشکل نمی ‌خورد.
5.    با دستمال نرم یا اسفنج، کمی از ترکیب نرم ‌کننده را به لکه اعمال کنید و به آرامی با حرکات دائری ماساژ دهید. از فشار زیاد خودداری کنید تا بافت قالی آسیب نبیند.
6.    پس از انجام ماساژ، با دستمال نرم و آب سرد لکه را با دقت تمیز کنید تا تمام مایع و لکه باقی ‌مانده حذف شود.
7.    به قالی یا فرش فرصت دهید تا به طور کامل خشک شود.
توجه داشته باشید که قبل از استفاده از این روش، بهتر است تست کوچکی را روی ناحیه پنهان از قالی انجام دهید تا مطمئن شوید که بافت یا رنگ قالی تحت تاثیر مایع نرم ‌کننده مشکلی ندارد. در صورت اطمینان، می ‌توانید این روش را برای حذف لکه ‌های سخت از قالی ‌هایتان امتحان کنید.

 

درباره قالیشویی توحید بیشتر بدانید

نگاهی به افتخارات، اهداف و خدمات قالیشویی توحید

قالی شویی نمونه تهران برای سه سال پیاپی

ما برای سه سال پياپي بهترین قالیشویی تهران شدیم؟ چگونه؟ اتحادیه قالی شویی های تهران هر سال بر اساس فاکتور هایی از قبیل کنترل کیفی تجهیزات شستشو، رعایت حقوق مشتریان، ارائه خدمات با قیمت مصوب، رضایت مشتریان و به‌روز بودن خدمات متناسب با توسعه تکنولوژی، قالیشویی نمونه شهر را انتخاب می‌کند و بر اساس همین فاکتورها فرش شویی توحید توانسته است برای سه سال عنوان بهترین قالی شویی تهران را از آن خود نماید. پس با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

ما فقط در به فرش شویی مشغول نیستیم. ما بیش از دو دهه است که موکت شویی و مبل شویی را نیز به پکیج خدمات خود افزوده‌ایم. بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی مبل و موکت را در اختیار گرفته و به همراه اپراتور کارآزموده به محل مورد نظر شما اعزام کرده و انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، چرم، چستر، مخمل، آل و راحتی و انواع موکت در هر متراژ و ابعاد را در منزل شما شستشو می‌دهیم. با ما به راحتی در منزل بدون دغدغه حمل و نقل پاکیزگی و درخشندگی را تجربه کنید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید

تعرفه‌های قالیشویی در آپادانا

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی قالیشویی در آپادانا بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

 • شستشوی فرشهای دستبافت
  کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
 • شستشوی فرشهای ماشینی
  از متری35000
 • شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی
  ازمتری45000تومان
 • شستشوی فرش زرونیم
  از تخته ای70,000 تومان
 • شستشوی قالیچه
  از تخته ای120,000 تومان
 • شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی
  از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
 • حق سرویس
  58,000 تومان
 • شستشوی مبلمان
  از 880,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در آپادانا

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در آپادانا

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل 15 درصد تخفیف خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان نیز برای اعضای آن 20 دصد تخفیف در هر سفارش را به همراه دارد. این آفرها در توحید همیشگی است.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در آپادانا