قابل توجه ساکنین محترم محدوده شهرک آزادی، اگر به دنبال یک قالیشویی خوب و تمام عیار در نزدیکی خود هستید کافی است در مرورگر خود عبارت قالیشویی شهرک آزادی را جستجو کنید. قالیشویی توحید، بهترین قالیشویی تهران و حومه در این منطقه شعبه ای جدید افتتاح کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات و لیست قیمت اتحادیه با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تماس با قالیشویی شهرک آزادی

چرا ساکنین شهرک آزادی می توانند با چشم بسته قالیشویی توحید را انتخاب کنند؟

قالیشویی شهرک آزادی شعبه توحید دقیقا از چهارچوب هایی پیروی می کند که پرسنل شعبه اصلی قالیشویی توحید ملزم به رعایت آنها هستند. کارخانه قالیشویی  توحید برای سه سال پیاپی توانسته عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود کند پس طبیعاتا شعب آن نیز از کیفیت ارائه خدمات بالایی برخوردار هستند. ضمنا نزدیکی یک قالیشویی به محل مشتری برگ برنده بزرگی محسوب می شود. از کوتاه تر شدن مسیر حمل و نقل گرفته تا سرعت در ارائه خدمات همه و همه مزیت های نزدیکی یک قالیشویی به محله شماست.

خدمات قالیشویی شهرک آزادی

مروری بر خدمات قالیشویی شهرک آزادی

خدمات قالیشویی شهرک آزادی به شرح زیر است:

  • شستشوی تتخصصی و تمام عیار فرش های دست بافت، زر بافت و فانتزی
  • شستشوی درجه یک فرش ماشینی
  • شستشوی تخصصی انواع مبل سلطنتی ، راحتی و .. در محل مورد نظر مشتری ( مبل شویی )
  • شستشوی تخصصی انواع موکت در محل مشتری ( موکت شویی )
  • شستشوی تمام اتومات انواع گلیم، جاجیم و تابلوفرش

لیست قیمت خدمات قالیشویی شهرک آزادی

قیمت تمام خدمات نام برده در بالا تماما بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران است. برای اطمینان خاطر باز هم به لیست قیمت زیر توجه فرمایید و بعد ما را با دیگر قالیشویی ها مقایسه کنید.

تعرفه  قالیشویی شهرک آزادی

برتری قالیشویی توحید نسبت به دیگر قالیشویی ها در محدوده شهرک آزادی

در این بخش مفتخریم بگوییم که قالیشویی توحید برای سه سال پیاپی توانسته است عنوان بهترین قالیشویی سال را از آن خود نماید. این قالیشویی از دستگاه های تمام مکانیزه و تمام اتومات برخوردار است و تضمین می دهد در حین شستشو هیچ خسارتی متوجه فرش شما نخواهد شد.
•    پاسخگویی به مشتریان و دریافت و ارسال فرش به آنها در تمام فصول سال از یک کیفیت آن هم در حد مطلوب برخوردار است. پس نیازی نیست استرس این را داشته باشید که در هنگام پیک کاری فرش خود را به قالیشویی شهرک آزادی نسپارید.
•    شستشوی فرش در قالیشویی توحید شعبه شهرک آزادی کاملا  اسلامی است پس اگر فرش شما مشکل پاکی دارد به راحتی می توانید به ما اعتماد کنید.
•    فرش های دست بافت در قالیشویی توحید با حساسیت بالایی شستشو داده می شوند. ابتدا کارشناس در منزل شما فرش را کاملا ارزیابی کرده و متد شستشوی آن را به تیم اپراتوری دستگاه ها ارائه می کند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی در بهترین قالیشویی شهرک آزادی

برای ثبت سفارش خدمات قالی شویی در کارخانه بزرگ توحید کافی است با شماره چهار رقمی 1864 تماس بگیرید. اگر خیلی اهل تماس تلفنی نیستید توصیه می کنیم خیلی ساده از طریق فرم ثبت سفارش همین سایت نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید. گفتنی است ثبت سفارش از طریق سایت 15 درصد تخفیف و عضویت در باشگاه مشتریان این مجموعه 20 درصد تخفیف برای شما دربرخواهد داشت.

ثبت سفارش قالیشویی شهرک آزادی

 

برچسب ها : قالیشویی شهرک آزادی

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما