قالیشویی در بریانک تهران


هرخانه ای دارای فرش های زیبا می باشد و هر فرش برای حفظ زیبایی نیاز به شستشو دارد. چه در بریانک ساکن باشید چه در هر نقطه ای دیگر از تهران قالیشویی توحید آماده است تا با شستشوی حرفه ای، زیبایی را به فرش های شما هدیه دهد. در این بخش که مخصوص اهالی بریانک نوشته شده است، قصد داریم به معرفی اجمالی قالیشویی بریانک بپردازیم و بگوییم چرا بهترین است.

بهترین قالیشویی محدوده بریانک


قالیشویی توحید شعبه بریانک به عنوان برترین قالیشویی در این محدوده از قواعدی خاص پیروی می کند:
•    استفاده از بهترین مواد شوینده با عالی ترین کیفیت و عدم استفاده از مواد شوینده بی کیفیت و غیرمجاز
•    استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در ایران برای قالیشویی
•    داشتن تعرفه و قیمت های پایین طبق نرخ مصوب اتحادیه
•    به کارگیری کارآزموده ترین پرسنل برای شستشوی انواع فرش درمحدوده بریانک
•    تضمین سلامت فرش پس از شستشوی حرفه ای
تمام دغدغه ی ما در قالیشویی بریانک رضایت شما عزیزان به میزان بالاست و تمام کارکنان این مجموعه شبانه روزی می کوشند خدمات قالیشویی توحید به بهترین و بالاترین کیفیت ممکن ارائه شود.

 

قالیشویی بریانک متخصص شستشو در آسیا و فراتر از آن 

 

معرفی قالیشویی نزدیک بریانک


امروزه با پیشرفته شدن کارخانه های قالیشویی، تمامی خدمات از شستشوی فرش گرفته تا مبل شویی و موکت شویی توسط دستگاه های تمام مکانیزه در سریع ترین زمان انجام می شود. قالیشویی توحید در نزدیکی بریانک با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات قالیشویی همواره هم مسیر برترین کارخانه های قالیشویی حرکت می کند. شما می توانید با خیالی آسوده و مطمئن برای شستشوی فرش های خود در هر نوع و جنسی، روی قالیشویی بریانک حساب ویژه ای باز کنید.

 

معرفی خدمات قالیشویی بریانک


در قالیشویی توحید شعبه بریانک انواع خدمات قالیشویی با بالاترین کیفیت به صورت زیر انجام می شود:
1.    شستشوی انواع فرش دستباف: در قالیشویی بریانک شستشوی فرش های دستباف به این صورت است که  ابتدا قبل از خیس شدن فرش ها، فرایند غبار روبی و لکه گیری انجام می شود زیرا مواد چسبنده ای مانند آدامس، رنگ و انواع چسب اگر روی فرش بمانند از بین نمی روند و حتما نیاز به لکه گیری دارند. پس از لکه گیری مراحل شستشو با استفاده از مواد شوینده مخصوص و شامپوهای ویژه  کامل می شود.
2.    شستشوی انواع فرش ماشینی: همانطور که می دانید فرش های ماشینی شامل انواع مختلفی هستند و از نظر شستشو به سه دسته ی فرش ماشینی معمولی، فرش ماشینی ابریشم و فرش ماشینی فانتزی تقسیم می شوند.
شایان ذکر است شستشوی فرش ماشینی معمولی نسبت به فرش های ماشینی ابریشم و فانتزی راحت تر است زیرا در فرش های معمولی از رنگ های صنعتی استفاده می کنند و موقع شستشو رنگ پس نمی دهند.
3.    مبل شویی: شستشوی مبل قواعد خاص خود را دارد. در مجموعه ی ما شستشوی مبل با استفاده از مواد شوینده ی مرغوب که کاملا مخصوص الیاف مبل هستند انجام می شود تا آسیبی به مبل وارد نشود.
4.    موکت شویی: موکت ها به دلیل تردد و رفت و آمد زیادی که روی آن ها انجام می شود، نیاز به شستشو دارند. در قالیشویی توحید شعبه بریانک انواع موکت با هر سایز و ابعادی با بالاترین کیفیت شسته می شوند.


 

برای داشتن خانه ای تمیزتر و پیش همه عزیز تر ما در کنارتان هستیم

 

 

تعرفه خدمات قالیشویی بریانک


همیشه مهم ترین عاملی که کیفیت خدمات یک مجموعه را نشان می دهد تعرفه و قیمت های آن مجموعه است. در قالیشویی بریانک تمام تعرفه ها دقیقا طبق نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران دریافت می گردد و بر هیچکس پوشیده نیست که خدمات قالیشویی توحید در بریانک چند پله بالاتر از سطح دیگر قالیشویی ها است.
یک مژده به ساکنین منطقه بریانک:
 قالیشویی توحید برای تمام کسانی که سفارش خدمات قالیشویی خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام دهند تخفیفات استثنایی در نظر می گیرد.

تعرفه خدمات قالیشویی بریانک


عزیزانی که پس از ثبت اولین سفارش خود از طریق اینترنت به عضویت باشگاه مشتریان قالیشویی توحید در می آیند، با معرفی خدمات قالیشویی توحید به هریک از اطرافیان و آشنایان خود، از 20 درصد تخفیف همیشگی بهره مند می شوند.

 

 

سفارش آنلاین

 

قالیشویی توحید چه مناطقی از بریانک رو پوشش می دهد؟


همشهریان عزیزی که در محدوده ی بریانک سکونت دارند، بابت عدم شستشوی فرش هایشان توسط قالیشویی توحید نگرانی نداشته باشند. قالیشویی بریانک توحید تمام خیابان های این منطقه از جمله خیابان های محبوب مجاز، کمیل، صفدری، حدادی، سلمان فارسی و سید کاظمی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

 

قالیشویی بریانک از چه دستگاه هایی برای شستشوی فرش ها استفاده می کند؟


همانطور که پیش تر گفتیم  قالیشویی توحید از مجهز و پیشرفته ترین دستگاه های قالیشویی استفاده می کند اما اگر بخواهیم به تفکیک این ماشین آلات را نام ببریم به شرح زیر است:
•    دستگاه های شستشوی فرش تمام مکانیزه
•    دستگاه های آب گیری لوله ای
•    دستگاه خشک کن لوله ای فرش و قالی

 

نحوه سفارش خدمات در قالیشویی بریانک


در قالیشویی بریانک به راحتی می توانید سفارش خود را از طریق روش های زیر انجام دهید.
روش اول:  تماس با شماره تلفن 1864  و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

روش دوم:  مراجعه به وب سایت قالیشویی توحید tohidcarpet.com  و سفارش خود را در قسمت ثبت سفارش آنلاین ثبت نمایید.

 

تماس با ما


 

برچسب ها : قالیشویی بریانک

نظر بگذارید