قالیشویی بریانک

به نظر شما هنوز هم در محله قدیمی بریانک قالیشویی به شیوه سنتی انجام می شود؟

پاسخ قطعا منفی است. درست است که محله بریانک یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران با قدمتی 80 ساله است اما ازدیاد جمعیت و شلوغی و تبدیل شدن خانه های بزرگ حیاط‌دار به خانه های کوچک تر مجال قالیشویی به شیوه سنتی را در این محله از جنوب شرقی تهران سخت کرده است. از همین رو مردم شریف ساکن بریانک نیز برای شستشوی فرش‌های‌شان نیاز دارند تا از خدمات قالیشویی استفاده کنند. ما در این صفحه قرار است بهترین و قیمت مناسب ترین قالیشویی بریانک را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

قالیشویی بریانک تهران  عضو رسمی اتحادیه معتبرترین و بهترین قالیشویی تهران

ما ارائه ‌دهنده کلیه خدمات حرفه ‌ای و تخصصی قالیشویی در تهران هستیم.

همین حالا تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی بریانک

این روزها شستشوی فرش در قالیشویی از شستن سنتی آن به صرفه تر است.

افزایش قیمت مواد شوینده، کمبود آب، نبود جای کافی برای خشک کردن فرش، نبود فضا برای شستشو، همه و همه عواملی هستند که باعث می‌شوند به همه ثابت شود که شستشوی فرش در قالیشویی واقعا به‌صرفه‌تر است از شستن فرش در خانه.

ضمن اینکه به هر حال فرش مثل لباس ارزان نیست که اگر از رنگ و رو رفت سریعا آن را جایگزین کنیم. فرش گران است و به راحتی نمی‌شود روی خراب شدنش ریسک کرد. به همین خاطر شستن فرش در خانه و ریسک رنگ پردیگی و چرک مردشدگی آن نیز از دیگر دلایلی است که با استناد به آنها می‌توان گفت فرش را به قالیشویی بدهیم سود کردیم. اما در حوالی بریانک قالیشویی خوب و ارزان هست؟ بله. در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

خدمات قالیشویی بریانک

قالیشویی توحید: بهترین و ارزان ترین قالیشویی بریانک

در هر کجای خیابان های نیک فر، باقری، سیار، اسلامی، مومن، غلامی، آرامی، جوهری، مفیدی، جوکار، پناهی، فلاح، مصطفایی، صدیقی، مومن، کلانتری و بشیری و به صورت کلی محله بریانک که ساکن باشید نزدیک ترین و بهترین قالیشویی بریانک با عنوان قالیشویی توحید کار شما را راه خواهد انداخت.

از آن جهت می گوییم قالیشویی توحید بهترین است چرا که برای سه سال پشت سر هم توانسته عنوان بهترین قالیشویی سال را از آن خود کند. از آن جهت می گوییم ارزان ترین است چرا که اولا قیمت هایش بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و ثانیا جشنواره های تخفیفاتی دائمی دارد که باعث می شود قیمت خدماتش از تعرفه اتحادیه هم کمتر باشد.

خدمات قالیشویی بریانک

مروری بر خدمات قالیشویی توحید شعبه بریانک

این روزها در هر خانه ای به جز فرش، مبل و موکت نیز یافت می شود و شستشوی این دو نیز علاوه بر قالیشویی به کار خانه‌تکانی ها اضافه شده است. از همین رو یک قالیشویی خوب باید علاوه بر خدمات فرش شویی خدمات دیگری نظیر مبل شویی و موکت شویی را پوشش دهد. از طرفی جابه جایی مبل و موکت به راحتی و سادگی فرش ها نیست. گاها دیده شده برخی از موکت ها به کف خانه ها چسبانده شده و جداسازی آن بسیار دشوار است. با این حساب یک قالیشویی خوب باید این قابلیت را داشته باشد تا شستشوی مبل و موکت را در محل مورد نظر مشتری انحام دهد.

قالیشویی بریانک یا همان قالیشویی توحید شعبه بریانک این قابلیت را دارد تا دستگاه های فوق مکانیزه خود را به همراه اپراتور شستشو به مکان مورد نظر شما اعزام نماید. دیگر از این بهتر چه می‌خواهید. نگران قیمت ها هم نباشید. تخفیف های این مجموعه را در هیچ جای تهران نمی‌شود یافت.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید شعبه بریانک

جالب است بدانید که قالیشویی توحید یک کارخانه بزرگ و تمام عیار قالیشویی است و از دستگاه های فوق مکانیزه ای برخوردار است. با این وجود باز هم قیمت های بسیار مناسبی دارد. کلیه قیمت ها در این مجموعه بر اساس نرخ نامه اتحادیه قیمت گذاری شده است. پس نگران گران فروشی و .. نباشیدو ما با شما رو راست هستیم. برای مشاهده ریز قیمت  خدمات قالیشویی بریانک لیست زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

خدمات قالیشویی بریانک

وجه تمایز قالیشویی توحید با دیگر قالیشویی ها

برای اینکه قالیشویی توحید را در بریانک انتخاب کنید چند دلیل دیگر ارائه می کنیم:

1. در پروسه شستشوی فرش در این مجموعه به بحث شستشوی مذهبی اهیمت داده می شود. اگر فرش شما مشکل نجاست خاصی دارد خیالتان از این جهت آسوده خاطر باشد.

2. در این مجموعه لاین شستشوی فرش ماشینی و دست‌بافت مجزا است. نگران فرش‌هایی که به زحمت بافته اید نباشید ما در حین شستشو آن را به گونه ای که هیچ آسیبی نبینند شستشو می دهیم.

3. در قالیشویی بریانک انواع گلیم، جاجیم، روفرشی و .. نیز شستشو داده می‌شود.

4. استفاده از مواد شوینده استاندارد در این مجموعه باعث می شود تا حفظ رنگ فرش شما تضمین شود.

5. تنظیم دما و فشار آب به شکل اصولی موجب می شود تا سلامت الیاف فرش ما نیز تضمین شود.

6. کیفیت خدمات شستشو در این مجموعه در تمام فصول سال یکسان است. فرقی نمی کند دم عید که مشتری بیشتر است فرش خود را به ما بسپارید یا در فصول کم ترافیک سال. ما همیشه در یک سطح کیفی به شما خدمت رسانی می کنیم.

دیگر چه می خواهید؟ آیا این دلایل برای بهترین بودن کافی نیست؟

پل ارتباطی شما با بهترین قالیشویی بریانک

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در کارخانه قالیشویی توحید. کافی است با شماره ساده و چهار رقمی 1864 تماس بگیرید. کارشناسان ما با نهایت احترام و ادب پاسخگوی شما خواهند بود.

در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید از طریق وب سایت قالیشویی توحید نیز به صورت آنلاین خدمات مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید.

سفارش آنلاین

این یک تبلیغ نیست یک توصیه دوستانه است.

همین حالا تماس بگیرید.

 

 

برچسب ها : قالیشویی بریانک

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما