Awesome Image

همه ما می دانیم که فرش قسمت مهمی از خانه، خصوصا خانه های ایرانی است. اما بهتر است بدانید که فرش ها علی رغم کارایی بالا و تاثیر به سزایی که در زیبایی دکوراسیون شما دارند، در صورت عدم رسیدگی و تمیز نکردن آن، می توانند محل مناسبی برای تجمع انواع آلودگی های ویروسی، باکتریایی و میکروبی باشند. انواع آلودگی ها به خوبی می توانند در الیاف فرش نفوذ کرده و مشکلات مختلف اعم از آلرژی و حساسیت های مختلفی را برای شما و سایر اعضای خانواده خصوصا کودکان ایجاد نمایند.

بنابراین ضروری به نظر می رسد که برای آن وقت بگذارید و به دنبال یک قالیشویی معتبر برای شست و شوی حرفه ای فرش خود باشید.

خدمات قالیشویی توحید برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند فرشهای شان به درستی تمیز شود، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل در دسترس است.

چرا باید از خدمات قالیشویی استفاده کنیم؟

اگرچه در گذشته شستن فرش معمولا در خانه های ویلایی و حیاط دار انجام می شد. اما شستن و خشک کردن فرش در آپارتمان های امروزی، تقریبا غیرممکن است.

از طرف دیگر، فرش ها باید به طور منظم تمیز شوند تا جلوه خوبی داشته باشند و آلودگی های محیطی را کاهش دهند. همچنین عدم رسیدگی و شستشوی فرش، می تواند طول عمر فرش را کاهش داده و به مرور زمان باعث سایش و از بین رفتن الیاف فرش شود.

بنابراین برای آن که بهترین نتیجه را از شستشوی فرش بگیرید و شستن آن را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید، بهتر است از یک متخصص قالیشویی کمک بخواهید.

تکنسین های حرفه ای قالیشویی های معتبر، به طور خاص برای تمیز کردن فرش آموزش دیده اند تا بهترین نتیجه را به شما بدهند. تکنسین ها با شرکت در دوره های منظم تمیز کردن فرش در قالیشویی، علاوه بر آشنایی با انواع فرش ها و نحوه تمیز کردن اختصاصی هر کدام از آن ها، با دستگاه های مدرن قالیشویی نیز آشنایی داشته و بنابراین به خوبی می توانند خدمات ایمن و مناسبی را جهت شست و شوی انواع فرش، قالی و قالیچه به شما ارائه نمایند.

کدام قالیشویی را انتخاب کنیم؟

امروزه قالیشویی ها روز به روز در حال افزایش هستند. برخی از آن ها سال هاست که در زمینه شستن فرش فعالیت می کنند، در حالی که برخی دیگر یا به تازگی تاسیس شده اند یا حق امتیاز یک شرکت زنجیره ای هستند.

برای شما به عنوان یک فرد معمولی که فقط یک یا دو بار در سال با یک قالیشویی تماس می گیرید، شاید انتخاب بهترین قالیشویی کمی سخت به نظر برسد.

اما نگران نباشید.

در میان تبلیغات گسترده قالیشویی ها که شما را به شک می اندازند، برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب به دنبال یک کارخانه قالیشویی بگردید!

شرکت های قالیشویی یا کارخانه قالیشویی؟

بین شرکت های قالیشویی یا کارخانه قالیشویی کدام یک را انتخاب کنیم؟ اصلاً تفاوتی بین یک شرکت قالیشویی یا کارخانه قالیشویی وجود دارد؟

بله. یک دنیا تفاوت بین ثبت سفارش در یک دفتر شرکت قالیشویی با یک کارخانه قالیشویی وجود دارد.

متاسفانه امروزه شرکت های مختلفی هستند که با قبول سفارشات از دفتر کار یا حتی در خانه، قالی های شما را تحویل گرفته و به قالیشویی های نامعتبر می سپارند.

 

مزایای استفاده از خدمات کارخانه قالیشویی

سپردن فرش به کارخانه قالیشویی می تواند مزایای زیادی از جمله موارد زیر را برای شما به همراه داشته باشد:

-     کارخانه های معتبر قالیشویی با دارا بودن جواز کسب از اتحادیه قالیشویان خیال شما را بابت تضمین شستشو آسوده می گرداند.

-      در یک کارخانه قالیشویی معتبر، خدمات شست و شوی فرش به صورت تخصصی براساس نوع فرش انجام خواهد شد.

-      شستشوی فرش با مواد شوینده متناسب با الیاف فرش انجام خواهد شد.

-     در قالیشویی های معتبر، از مواد شوینده استاندارد و با کیفیت بالا استفاده می شود.

-      شست و شوی فرش ها به صورت تخصصی با دستگاه های به روز مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود.

-     قالیشویی های معتبر از تکنسین های مجرب، آموزش دیده و ماهر استفاده می کنند و این می تواند در شستشوی حرفه ای فرش شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

-      خشک کردن کامل فرش و جلوگیری از باقی ماندن رطوبت در فرش به کمک دستگاه های مخصوص خشک کن در یک کارخانه قالیشویی مجاز، از کپک زدن، پوسیدگی و کثیفی زودرس در فرش جلوگیری خواهد کرد.

-     هزینه قالیشویی های معتبر براساس نرخ اتحادیه قالیشویی دریافت می شود.

-     استفاده از خدمات قالیشویی های معتبر همچون قالیشویی توحید به مدیریت زمان شما کمک می کند.

-     فرایند آبکشی فرش ها در کارخانه، توسط دستگاه های مخصوص و به شکل یکدست انجام می شود.

-      در یک کارخانه قالیشویی متناسب با نیاز فرش، شستشوی هر دو سمت فرش به کمک ماشین آلات مخصوص صورت می گیرد.

-      با استفاده از یک قالیشویی مجاز می توانید از تمام انواع خدمات قالیشویی اعم از ترمیم فرش، بازسازی قسمت های پوسیده، لکه گیری، رفع سوختگی، رفع بید زدگی، شیرازه دوزی، تعمیر ریشه فرش و ... بهره مند شوید.

-     شست و شوی حرفه ای می تواند الیاف فرش را به طور عمقی تمیز کرده و بر عمر مفید آن بیفزاید.

-     نظافت در کارخانه قالیشویی با تکنسین ها و دستگاه های حرفه ای، باعث خروج کامل تمام مواد شوینده، شن، ماسه، گرد و خاک و .. می شود.

-      استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر باعث می شود تا بوی بد کاملا از فرش ها خارج شود.

-      شستشوی فرش در قالیشویی های مجاز به همراه رسید و فاکتورهای دقیق و معتبر انجام خواهد شد.

-    تمیز کردن فرش در مراکز غیرمجاز قالیشویی، حاشیه های فرش درهم و کثیف را تمیز نمی کند. در کارخانه قالیشویی شستشوی ظریف، خشک کردن و گره زدن حاشیه ها انجام شده و به این ترتیب فرش ها به خوبی تمیز خواهند شد.

-      آبکشی و خشک کردن فرش ها در مراکز مجاز قالیشویی، متناسب با نوع فرش (فرش ماشینی، دستبافت و ...) انجام خواهد شد و آسیبی به بافت فرش وارد نمی کند.

-      قالیشویی های مجاز، با ارائه ضمانت نامه خدمات خود، از مشتری حمایت کرده و رضایت کامل مشتریان خود را جلب می نمایند.

-      جهت خاک گیری و پرزگیری فرش در یک کارخانه مجاز، از دستگاه های مخصوص و با کیفیت بالا استفاده می شود.

-      یک کارخانه قالیشویی ایده آل هر دو نوع شست و شوی سنتی و مدرن را دارا بوده و می تواند فرش های دستبافت را با روش سنتی با کیفیت و فرش های ماشینی را با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک بشوید.

 

 

 

Icon
Awesome Image
Awesome Image