خدمات قالیشویی فرش دستبافت قالیشویی توحید

شستشوی فرش دستبافت تخصص می خواهد، کار هر قالیشویی نیست.

مهم است فرش دستبافت و گران قیمت خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. جایی که مطمئن باشید فرش شما را سالم، بدون تغییر رنگ و در نهایت درخشندگی و پاکیزگی به شما تحویل می دهد.

قالیشویی توحید با سالها سابقه درخشان در زمینه شستشوی فرش دستبافت و با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران توانسته است درصد بالایی از رضایت مشتریان را در زمینه تخصصی قالیشویی انواع فرش های دست بافت، زر بافت و فانتزی بدست آورد. این قالیشویی همچنین توانسته است برای سه سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود نماید. با این تفاسیر این مجموعه قابلیت این را دارد که بتواند پذیرای انواع فرش دستبافت شما برای تضمین درخشش و پاکیزگی باشد.

برای سفارش خدمات تخصصی قالیشویی انواع فرش های دستبافت با هر ابعادی کافی است با شماره تماس 1864 تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی توحید

چرا شستشوی فرش دستبافت تا این اندازه حساس است؟

با توجه به اینکه الیاف فرش دستبافت از جنس ابریشم بوده و از ظرافت بسیار زیادی برخوردار است طبیعاتا شستشوی آن خیلی حساس تر از شستشوی فرش های ماشینی است. دما و فشار آب، شدت فرآیند مکش و نحوه خشک شویی در پروسه شستشوی فرش دستبافت باید متناسب با ضخامت و استقامت الیاف آن باشد. این مهم صرفا در قالیشویی های تمام اتومات و مکانیزه صورت می پذیرد نه قالیشویی های سنتی.

از طرفی قیمت فرش دستبافت به مراتب چندین برابر فرش ماشینی است پس جای ریسکی برای شستشوی غیر اصولی آن نیست. تصور کنید در یک قالیشویی به واسطه استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد، فرش دستبافت شما دچار رنگ پریدگی یا چرک مردشدگی شود. دیگر فرش زینتی و ارزشمند شما زیبایی خیره کننده خود را از دست می دهد. این صرفا یک خسارت هنگفت نیست. یک تجربه تلخ و خداحاظی با دنیایی از خاطراتی است که با هر بار نگاه کردن به تار و پود حاصل شده از هنر ناب ایرانی نصیبتان می شد.

شستشوی فرش دستباف

هزینه شستشوی فرش دستبافت چقدر است؟

به همان اندازه که شستشوی فرش دستبافت از شستشوی فرش ماشینی حساس تر است طبیعاتا تعرفه شستشوی آن نیز در قالیشویی بیشتر است. این امر کاملا بدیهی است. نکته حائز اهمیت دیگر در این بین است که هیچ قالیشویی نمی تواند برای شستشوی فرش دستبافات همانند فرش ماشینی قیمت ثابت و از پیش تعیین شده ای ارائه دهد. قیمت شستشوی انواع فرش های زربافت، دستبافت و فانتزی پس از بازدید کارشناس و بررسی وضعیت و میزان حساسیت الیاف فرش تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات قیمت ها در قالیشویی توحید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. اگر می خواهید لیست قیمت سایر خدمات ما را داشته باشید کافی است لیست زیر را در تلفن یا سیستم خود ذخیره کنید.

تعرفه قالیشویی توحید

 

سفارش خدمات شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی توحید

برای سفارش خدمات قالیشویی آن هم از جنس فرش دستبافت قبل از هرگونه پرداخت یا رزرو ابتدا با 1864 تماس بگیرید. باید کارشناس مربوطه از سوی قالیشویی توحید به محل مورد نظر شما اعزام شده و فرش شما مورد بررسی و کارشناسی قرار بگیرد. پس از بررسی کارشناس، قیمت شستشو تعیین می گردد. اگر هزینه برای شما مقدور بود هماهنگی جهت انتقال فرش به قالیشویی انجام خواهد شد.
در این میان اگر اولین تماس شما از سوی بازدید از سایت مجموعه توحید صورت گرفته باشد یا یکی از اعضای باشگاه مشتریان ما هستید می توانید از تخفیفات شگفت انگیز ما برخوردار شوید.

خدمات ویژه قالیشویی فرش دستبافت
خدمات قالیشویی توحید و قالیشویی فرش دستبافت
بهترین قالیشویی تهران و خدمت قالیشویی فرش دستبافت
تماس با ما سفارش آنلاین