شستشوی فرش ماشینی و دست بافت

شستشوی فرش دستبافت تخصص می خواهد، کار هر قالیشویی نیست.

مهم است فرش دستبافت و گران قیمت خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. جایی که مطمئن باشید فرش شما را سالم، بدون تغییر رنگ و در نهایت درخشندگی و پاکیزگی به شما تحویل می دهد.

قالیشویی توحید با سالها سابقه درخشان در زمینه شستشوی فرش دستبافت و با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران توانسته است درصد بالایی از رضایت مشتریان را در زمینه تخصصی قالیشویی انواع فرش های دست بافت، زر بافت و فانتزی بدست آورد. این قالیشویی همچنین توانسته است برای سه سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود نماید. با این تفاسیر این مجموعه قابلیت این را دارد که بتواند پذیرای انواع فرش دستبافت شما برای تضمین درخشش و پاکیزگی باشد.

برای سفارش خدمات تخصصی قالیشویی انواع فرش های دستبافت با هر ابعادی کافی است با شماره تماس 1864 تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی و دست بافت

با ما در تماس باشید

برای دریافت خدمات از قالیشویی توحید، با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت، برای خدمت رسانی مراجعه می‌کنیم...

قالیشویی توحید، اولین گزینه برای دریافت خدمات

چرا شستشوی فرش دستبافت تا این اندازه حساس است؟

با توجه به اینکه الیاف فرش دستبافت از جنس ابریشم بوده و از ظرافت بسیار زیادی برخوردار است طبیعاتا شستشوی آن خیلی حساس تر از شستشوی فرش های ماشینی است. دما و فشار آب، شدت فرآیند مکش و نحوه خشک شویی در پروسه شستشوی فرش دستبافت باید متناسب با ضخامت و استقامت الیاف آن باشد. این مهم صرفا در قالیشویی های تمام اتومات و مکانیزه صورت می پذیرد نه قالیشویی های سنتی.

از طرفی قیمت فرش دستبافت به مراتب چندین برابر فرش ماشینی است پس جای ریسکی برای شستشوی غیر اصولی آن نیست. تصور کنید در یک قالیشویی به واسطه استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد، فرش دستبافت شما دچار رنگ پریدگی یا چرک مردشدگی شود. دیگر فرش زینتی و ارزشمند شما زیبایی خیره کننده خود را از دست می دهد.

این صرفا یک خسارت هنگفت نیست. یک تجربه تلخ و خداحاظی با دنیایی از خاطراتی است که با هر بار نگاه کردن به تار و پود حاصل شده از هنر ناب ایرانی نصیبتان می شد.

 • کارشناسان فنی مجرب

  جای فرش شما زیر نظر کارشناسان فنی ما امن است.

 • خدمات متنوع

  از شستشوی انواع فرش تا مبل شویی و موکت شویی.

 • قیمت‌های مقرون به صرفه

  قیمت ها اینجا زیر نظر اتحادیه و مقرون به صرفه است.

 • خدمات قابل اطمینان

  کیفیت ارائه خدمات و تعهد اینجا راز اعتماد مشتریان است.

 • تخفیف های ویژه

  تخفیف ویژه ثبت سفارش آنلاین اینجا تاریخ انقضا ندارد.