Awesome Image

همه ما می دانیم که فرش قسمت مهمی از خانه، خصوصا خانه های ایرانی است. اما بهتر است بدانید که فرش ها علی رغم کارایی بالا و تاثیر به سزایی که در زیبایی دکوراسیون شما دارند، در صورت عدم رسیدگی و تمیز نکردن آن، می توانند محل مناسبی برای تجمع انواع آلودگی های ویروسی، باکتریایی و میکروبی باشند. انواع آلودگی ها به خوبی می توانند در الیاف فرش نفوذ کرده و مشکلات مختلف اعم از آلرژی و حساسیت های مختلفی را برای شما و سایر اعضای خانواده خصوصا کودکان ایجاد نمایند.

بنابراین ضروری به نظر می رسد که برای آن وقت بگذارید و به دنبال یک قالیشویی معتبر برای شست و شوی حرفه ای فرش خود باشید.

خدمات قالیشویی توحید برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند فرشهای شان به درستی تمیز شود، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل در دسترس است.

خدمات قالیشویی توحید برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند فرشهای شان به درستی تمیز شود

چرا باید از خدمات قالیشویی استفاده کنیم؟

اگرچه در گذشته شستن فرش معمولا در خانه های ویلایی و حیاط دار انجام می شد. اما شستن و خشک کردن فرش در آپارتمان های امروزی، تقریبا غیرممکن است.

از طرف دیگر، فرش ها باید به طور منظم تمیز شوند تا جلوه خوبی داشته باشند و آلودگی های محیطی را کاهش دهند. همچنین عدم رسیدگی و شستشوی فرش، می تواند طول عمر فرش را کاهش داده و به مرور زمان باعث سایش و از بین رفتن الیاف فرش شود.

بنابراین برای آن که بهترین نتیجه را از شستشوی فرش بگیرید و شستن آن را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید، بهتر است از یک متخصص قالیشویی کمک بخواهید.

تکنسین های حرفه ای قالیشویی های معتبر، به طور خاص برای تمیز کردن فرش آموزش دیده اند تا بهترین نتیجه را به شما بدهند. تکنسین ها با شرکت در دوره های منظم تمیز کردن فرش در قالیشویی، علاوه بر آشنایی با انواع فرش ها و نحوه تمیز کردن اختصاصی هر کدام از آن ها، با دستگاه های مدرن قالیشویی نیز آشنایی داشته و بنابراین به خوبی می توانند خدمات ایمن و مناسبی را جهت شست و شوی انواع فرش، قالی و قالیچه به شما ارائه نمایند.

کدام قالیشویی را انتخاب کنیم؟

امروزه قالیشویی ها روز به روز در حال افزایش هستند. برخی از آن ها سال هاست که در زمینه شستن فرش فعالیت می کنند، در حالی که برخی دیگر یا به تازگی تاسیس شده اند یا حق امتیاز یک شرکت زنجیره ای هستند.

برای شما به عنوان یک فرد معمولی که فقط یک یا دو بار در سال با یک قالیشویی تماس می گیرید، شاید انتخاب بهترین قالیشویی کمی سخت به نظر برسد.

اما نگران نباشید.

در میان تبلیغات گسترده قالیشویی ها که شما را به شک می اندازند، برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب به دنبال یک کارخانه قالیشویی بگردید!

شرکت های قالیشویی یا کارخانه قالیشویی؟

بین شرکت های قالیشویی یا کارخانه قالیشویی کدام یک را انتخاب کنیم؟ اصلاً تفاوتی بین یک شرکت قالیشویی یا کارخانه قالیشویی وجود دارد؟

بله. یک دنیا تفاوت بین ثبت سفارش در یک دفتر شرکت قالیشویی با یک کارخانه قالیشویی وجود دارد.

متاسفانه امروزه شرکت های مختلفی هستند که با قبول سفارشات از دفتر کار یا حتی در خانه، قالی های شما را تحویل گرفته و به قالیشویی های نامعتبر می سپارند.

 

مزایای استفاده از خدمات کارخانه قالیشویی

سپردن فرش به کارخانه قالیشویی می تواند مزایای زیادی از جمله موارد زیر را برای شما به همراه داشته باشد:

-     کارخانه های معتبر قالیشویی با دارا بودن جواز کسب از اتحادیه قالیشویان خیال شما را بابت تضمین شستشو آسوده می گرداند.

-      در یک کارخانه قالیشویی معتبر، خدمات شست و شوی فرش به صورت تخصصی براساس نوع فرش انجام خواهد شد.

-      شستشوی فرش با مواد شوینده متناسب با الیاف فرش انجام خواهد شد.

-     در قالیشویی های معتبر، از مواد شوینده استاندارد و با کیفیت بالا استفاده می شود.

-      شست و شوی فرش ها به صورت تخصصی با دستگاه های به روز مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود.

-     قالیشویی های معتبر از تکنسین های مجرب، آموزش دیده و ماهر استفاده می کنند و این می تواند در شستشوی حرفه ای فرش شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

-      خشک کردن کامل فرش و جلوگیری از باقی ماندن رطوبت در فرش به کمک دستگاه های مخصوص خشک کن در یک کارخانه قالیشویی مجاز، از کپک زدن، پوسیدگی و کثیفی زودرس در فرش جلوگیری خواهد کرد.

-     هزینه قالیشویی های معتبر براساس نرخ اتحادیه قالیشویی دریافت می شود.

-     استفاده از خدمات قالیشویی های معتبر همچون قالیشویی توحید به مدیریت زمان شما کمک می کند.

-     فرایند آبکشی فرش ها در کارخانه، توسط دستگاه های مخصوص و به شکل یکدست انجام می شود.

-      در یک کارخانه قالیشویی متناسب با نیاز فرش، شستشوی هر دو سمت فرش به کمک ماشین آلات مخصوص صورت می گیرد.

-      با استفاده از یک قالیشویی مجاز می توانید از تمام انواع خدمات قالیشویی اعم از ترمیم فرش، بازسازی قسمت های پوسیده، لکه گیری، رفع سوختگی، رفع بید زدگی، شیرازه دوزی، تعمیر ریشه فرش و ... بهره مند شوید.

-     شست و شوی حرفه ای می تواند الیاف فرش را به طور عمقی تمیز کرده و بر عمر مفید آن بیفزاید.

-     نظافت در کارخانه قالیشویی با تکنسین ها و دستگاه های حرفه ای، باعث خروج کامل تمام مواد شوینده، شن، ماسه، گرد و خاک و .. می شود.

-      استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر باعث می شود تا بوی بد کاملا از فرش ها خارج شود.

-      شستشوی فرش در قالیشویی های مجاز به همراه رسید و فاکتورهای دقیق و معتبر انجام خواهد شد.

-    تمیز کردن فرش در مراکز غیرمجاز قالیشویی، حاشیه های فرش درهم و کثیف را تمیز نمی کند. در کارخانه قالیشویی شستشوی ظریف، خشک کردن و گره زدن حاشیه ها انجام شده و به این ترتیب فرش ها به خوبی تمیز خواهند شد.

-      آبکشی و خشک کردن فرش ها در مراکز مجاز قالیشویی، متناسب با نوع فرش (فرش ماشینی، دستبافت و ...) انجام خواهد شد و آسیبی به بافت فرش وارد نمی کند.

-      قالیشویی های مجاز، با ارائه ضمانت نامه خدمات خود، از مشتری حمایت کرده و رضایت کامل مشتریان خود را جلب می نمایند.

-      جهت خاک گیری و پرزگیری فرش در یک کارخانه مجاز، از دستگاه های مخصوص و با کیفیت بالا استفاده می شود.

-      یک کارخانه قالیشویی ایده آل هر دو نوع شست و شوی سنتی و مدرن را دارا بوده و می تواند فرش های دستبافت را با روش سنتی با کیفیت و فرش های ماشینی را با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک بشوید.

چگونه بهترین قالیشویی تهران را انتخاب کنید؟

چگونه بهترین قالیشویی تهران را انتخاب کنید؟

بهترین قالیشویی تهران باید بتواند انواع فرش های شما را به بهترین شکل ممکن بشوید. انواع فرش به لحاظ الیاف، طرح و نقش و .. نیازمند شستشوی متفاوتی هستند. بنابراین یک قالیشویی حرفه ای در تهران باید بتواند بسته به نوع فرش، بهترین شیوه شستشو را انتخاب کرده و استفاده نماید.

همچنین از نظر مردم، بهترین قالیشویی در تهران کارخانه ای است که علاوه بر کیفیت بالای خدمات، قیمت های مناسبی نیز داشته باشد. بهترین مرکز شستشوی فرش ابتدا با غبار گیری کامل، فرش را از آلودگی ها تمیز کرده و سپس مراحل شستشو را آغاز خواهد نمود. مهم تر از همه اینکه، یک قالیشویی خوب باید بتواند فرش ها را سریع و بدون هرگونه آسیب به فرش به مشتری تحویل دهد.

علاوه بر این، بهترین قالیشویی ها علاوه بر شست و شوی فرش، با ارائه خدمات متنوع به مشتریان، خیال شما را بابت ارائه تمام خدمات مورد نیاز برای فرش تان آسوده می گردانند. به طور مثال یک قالیشویی حرفه ای می تواند علاوه بر شست و شوی فرش، به ترمیم پوسیدگی ها و یا تعمیر ریشه های فرش و ... نیز بپردازد تا شما را از مراکز دیگر بی نیاز کند.

 

فرآیند تمیز کردن فرش در کارخانه قالیشویی چگونه است؟

تمیز کردن فرش در یک قالیشویی معتبر تهران نظیر قالیشویی توحید مراحل زیر را شامل می شود:

1.جمع آوری و تحویل فرش درب منزل

در قدم اول، تکنسین های ما در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به جمع آوری و تحویل فرش های شما می نمایند.

2.بازرسی کارشناسان آموزش دیده از فرش

پس از رسیدن فرش به کارخانه، همه فرش ها، قالی ها و قالیچه ها، از نظر آسیب، بو و لکه به دقت بررسی شده و اندازه گیری می شوند. سپس گزارش نوع، تعداد و مدل شستشو ثبت خواهد شد.

3.گردگیری

پس از اندازه گیری و بازرسی مختصر، به کمک دستگاه های گردگیری مخصوص، فرش از هر گونه خاک، گرد و غبار یا ذرات دیگری که می تواند حاوی باکتری یا کپک باشد، تمیز می شود.

4.لکه گیری

   پیش از آغاز فرآیند شست و شو، در صورت وجود لکه، لکه ها به صورت تخصصی لکه برداری شده و سپس برای انجام مابقی مراحل شست و شو، آماده خواهند شد. تکنسین های حرفه ای با اطلاع از نحوه برطرف کردن انواع لکه ها، می توانند بدون آسیب زدن به فرش، لکه ها را برطرف نمایند.

5. غوطه ور کردن فرش

فرش ها داخل مواد شوینده متعادل از نظر pH و آب ولرم قرار داده می شوند. این فرآیند هرگز با استفاده از آب های بازیافت شده انجام نخواهد شد. برای کاهش میزان انتقال ذرات آلوده، همیشه آب تازه مورد استفاده قرار می گیرد.

6.شستشوی فرش

فرش ها یا قالیچه ها با 2000 گالن آب شیرین تمیز در هر ساعت شسته می شوند تا بقایای مواد شوینده، خاک و .. از بین برود. این روند شست و شو به کاهش علائم آلرژی نیز کمک می کند.

روند شست و شو برای هر فرش متفاوت خواهد بود.

روش دستی برای فرش ‌های دستبافت، روش نیمه اتوماتیک برای انواع فرش‌ های ظریف و روش اتوماتیک برای انواع فرش های ماشینی انتخاب خواهد شد.

7.آبکشی فرش

در قالیشویی توحید فرش ها به کمک یک جاروبرقی عظیم با فشار 140 psi مکش می شوند تا تمام آب آن خارج شود. خارج شدن کامل آب در فرآیند شستشوی فرش در قالیشویی ها، از باقی ماندن آب در فرش جلوگیری کرده و مانع از کپک زدن و یا کثیف شدن زودتر فرش، خواهد شد.

8.بازرسی مجدد فرش

در این مرحله فرش مجددا بازرسی می شود تا در صورت نیاز، مراحل 2 تا 4 بدون هیچ هزینه اضافی برای شما، تکرار شود!

9.خشک کردن فرش

در این مرحله نیز متناسب با نوع فرش، فرش ها به کمک دستگاه های خشک کن و یا اتاق های خشک کن، کاملا عاری از رطوبت خواهند شد.

 اتاق خشک کن و یا دستگاه های مخصوص خشک کردن فرش، قابلیت تنظیم دما و رطوبت داشته و بنابراین از آسیب به فرش جلوگیری خواهند نمود.

10.بازرسی پس از خشک کردن

فرش ها پس از خشک شدن، توسط تکنسین ها مورد بازرسی دقیق بصری قرار می گیرند. اگر انتظارات ما برآورده نشده باشند و فرش ها به خوبی خشک نشده باشند، برای خشک کردن مجدد به اتاق دیگری فرستاده می شود.

در صورت خشک شدن کامل نیز، فرش برای بسته بندی یا کاور شدن به انبار ارسال می شود.

11.  لول کردن، کاور کردن و تحویل فرش

پس از خشک شدن کامل، فرش ها جارو برقی شده و به صورت لول شده درآمده و کاور می شوند. پس از آن، فرش ها به انبار کنترل ارسال شده و آماده تحویل به مشتری هستند. فرش ها به صورت لول شده و کاور شده درب منزل تحویل خواهند شد.

 

ارزان ترین قالیشویی تهران

ارزان ترین قالیشویی تهران

توجه داشته باشید که ارزان ترین قالیشویی باید قیمت های مصوب اتحادیه را به شما اعلام نماید. متاسفانه امروزه برخی از مراکز غیر مجاز با عنوان ارزان ترین قالیشویی تهران فرش های شما را دریافت کرده و با مواد شوینده غیر استاندارد و دستگاه های نامناسب و قدیمی شستشو می دهند. پس از اتمام فرآیند قالیشویی و دریافت فرش ها می توانید آثار لکه ها و عدم تمیزی را مشاهده کنید. همچنین سپردن قالی به قالیشویی های غیر حرفه ای باعث آسیب رسیدن به فرش شده و فرش های شما اغلب تا می خورند، کثیف می مانند، چرک مرده به نظر می رسند و یا خیس و نم دار باقی مانده و طول عمر آن ها کاهش می یابد.

هزینه قالیشویی

قیمت شستن فرش در قالیشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین فاکتور تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نوع فرش است. همچنین اندازه فرش و احیانا انواع تعمیراتی که برای فرش خود لازم دارید نیز می توانند بر هزینه شستشوی فرش تاثیر بگذارند. اما به طور کلی قیمت قالیشویی سال 1400 برای فرش ماشینی از متری 11.500 هزار تومان و برای فرش دستباف از متری 15 هزار تومان توسط اتحادیه قالیشویان تهران تنظیم شده است. همچنین توجه داشته باشید که هزینه اعلاشویی انواع فرش ها و شستشوی فرش و موکت در محل نیز از متری 16 هزار تومان اعلام شده است.

شستشوی انواع  فرش و قالی با کارخانه قالیشویی توحید

با استفاده از خدمات کارخانه قالیشویی توحید شما خدمات شستشو و تمیز کردن فرش را از افرادی دریافت خواهید کرد که واقعاً به شما و خانواده تان اهمیت می دهند. تکنسین های باتجربه ما می توانند هر نوع فرش، قالی، قالیچه و موکت را تمیز کنند! از همه مهم تر اینکه، ما از مواد شوینده و محلول های پاک کننده مخصوص استفاده می کنیم. این مواد نه تنها برای محافظت از محیط زیست بلکه برای طولانی تر شدن عمر فرش های شما نیز مفید خواهند بود.

کارخانه قالیشویی توحید بیش از 30 سال است که به طور موثر در تهران، لواسانات، کرج و ... با تمیز کردن سفارشی فرش های شما، با دیگر قالیشویی رقابت کرده و موفق به دریافت عنوان واحد نمونه در سال های 96و 97 و 98 شده است.

تکنسین های ما قادر به تمیز کردن حتی بزرگ ترین فرش های شما نیز می باشند. تاسیسات شستشوی فرش ما شامل کلیه تجهیزات مناسب برای گردگیری، شستشو، خشک کردن و کاور کردن فرش های آماده برای تحویل می باشد.

 

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید

 

·         ارائه انواع خدمات تحت نظر اتحادیه قالیشویی

·         قیمت ارزان و مناسب مطابق با نرخ مصوب اتحادیه

·         دسترسی آسان به کارخانه قالیشویی

·         استفاده از تجهیزات و دستگاه های قالیشویی و خشک کن مدرن، به روز و پیشرفته

·         استفاده از مواد شوینده با کیفیت بالا

·         تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده

·         سرویس دهی به تمام نقاط تهران و حومه

·         شستشوی شرعی و اسلامی با رعایت بهداشت

·         امکان سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی

·         شستشوی انواع فرش، موکت، قالی و قالیچه

·         ارائه خدمات متنوع همچون شیرازه دوزی، ریشه بافی، ترمیم، لکه بری و ...

·         انجام سریع سفارشات قالیشویی در حداکثر 24 تا 72 ساعت

·         ارائه فاکتور دقیق و شفاف

 

 

Icon
Awesome Image
Awesome Image