شماره تماس قالیشویی

 


در اختیار داشتن لیست شماره تماس قالیشویی های معتبر و مورد تایید اتحادیه آن هم در تهران بزرگ می تواند خیلی به دردتان بخورد. مخصوصا نزدیک های عید نوروز که بازار شستشوی فرش خیلی داغ است. در این مطلب می خواهیم لیست کاملی از شماره تماس های بهترین قالیشویی های تهران را در اختیار شما قرار دهیم.


شماره تماس 4 رقمی بهترین قالیشویی تهران : 1864 


1864 یک شماره تماس 4 رقمی است که به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان محترم ساکن تهران و حومه است. این شماره تماس 4 رقمی را به خاطر بسپارید تا در مواقع مورد نیاز مجبور نشوید به دنبال شماره تماس قالیشویی خوب در تهران بگردید.


شماره تماس بهترین قالیشویی در غرب تهران 


قالیشویی توحید در تمامی مناطق غرب تهران از جمله  شهرک آزادی، سعادت آباد، شهران، تهرانسر، گیشا، طرشت و ... شعبه دارد. برای تماس با کلیه شعب این مجموعه در غرب تهران کافی است با شماره 1864 تماس بگیرید.


شماره تماس بهترین قالیشویی در مرکز تهران   


قالیشویی توحید در تمامی مناطق مرکزی تهران بزرگ از جمله ونک، پاسداران، دیباجی، قلهک، جردن، سید خندان، ولیعصر و .. شعبه دارد. برای تماس با کلیه شعب قالیشویی توحید در نواحی مرکزی تهران کافی است با شماره 1864 تماس بگیرید.


شماره تماس بهترین قالیشویی در شرق تهران  


کارخانه بزرگ قالیشویی توحید در شناخته شده ترین مناطق شرقی تهران از جمله نارمک، افسریه، تهرانپارس و .. شعبه دارد. برای تماس با کلیه شعب قالیشویی توحید در نواحی شرقی تهران کافی است با شماره 1864 تماس بگیرید.


ارتباط با قالیشویی توحید از طریق پشتیبانی واتساپ 


اگر خیلی اهل برقراری ارتباط از طریق تماس تلفنی نیستید، قالیشویی توحید برای  شما راه ارتباطی ساده تری در نظر گرفته است. مکالمه یا چت آنلاین از طریق پشتیبانی واتساپ وب سایت. کافی است سایت قالیشویی توحید به نشانی www.tohidcarpet.com را در لیست سایت های پرکاربرد خود قرار داده و در مواقع لزوم فورا با پشتیبانی واتساپ آن ارتباط بگیرید.

آنچه باید بدانید
سوالات متداول
آیا در واتساپ هم به صورت آنلاین پاسخگو هستید؟
هر یک از شعب قالیشویی توحید شماره مستقیم برای ثبت سفارش دارد؟

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما