قالیشویی در  هروی
قالیشویی توحید، در هر نقطه از شهر

قالیشویی در هروی

قالیشویی توحید، یکی از قالیشویی ‌های برجسته و معتبر منطقه هروی به شمار می رود. افتخار داریم که با سابقه ‌ای بلند در این صنعت، به مشتریان عزیز خدمات با کیفیت و حرفه ‌ای ارائه دهیم.
در قالیشویی توحید،از شیوه‌ های مدرن و تجهیزات پیشرفته استفاده می ‌کنیم تا قالی ‌ها، فرش ‌ها و موکت‌ های شما را به نحوی دقیق و مؤثر شسته و تمیز کنیم. تیم ما از کارشناسان ماهر و آگاه از انواع مختلف قالی و فرش تشکیل شده است، که با دقت و دانش بالا به کار می ‌پردازند.  
قالیشویی هروی نماد پاکیزگی فرش های ایرانی در تهران
علاوه بر شستشو، در قالیشویی توحید، خدمات تعمیرات و ترمیمی قالی ‌ها نیز ارائه می ‌دهیم. اگر قالی ‌های شما به تعمیر یا بازسازی نیاز دارند، می ‌توانید به ما اعتماد کنید تا آن ‌ها را به حالت اصلی خود بازگردانیم.
ما به نگهداری و مراقبت از قالی ‌ها نیز اهمیت می ‌دهیم و مشاوره ‌هایی در زمینه نگهداری و شستشوی مناسب برای قالی ‌هایتان در اختیار شما می گذاریم. ثبا انتخاب قالیشویی توحید در هروی، شما از خدماتی با کیفیت بهره ‌مند خواهید شد. 

 

1864 راز درخشندگی خانه های شما

چرا قالیشویی هروی را انتخاب کنیم؟

وقتی در نزدیکی خانه شما یک سوپرمارکت خوب باشد که هم قیمت مناسبی ارائه می دهد هم کیفیت محصولاتش عالی است و هم هرچیزی بخواهید دارد، برای خرید باز هم به مرکز شهر می روید؟ قطعا وقت خود را بیهوده تلف نمی کنید.
حالا تصور کنید نزدیک عید شده و درگیر خانه تکانی هستید. درست در محله خودتان یک قالیشویی کاردرست با قیمت مناسب و کیفیت خدمات عالی وجود دارد. آیا باز هم برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب می گردید دنبال آگهی های روزنامه یا قالیشویی های صفحه اول گوگل؟ قطعا به همان قالیشویی محله خود زنگ می زنید.
حالا ما می خواهیم به ساکنین محله هروی مژده بدهیم که برای برخورداری از خدمات شستشوی فرش دست بافت، شستشوی انواع فرش مشینی در هر ابعادی، برای شستشوی انواع مبل و موکت و تابلوفرش کافی است با
شماره قالیشویی (1864) تماس بگیرید و با خیالی آسوده در خانه بنشینید و منتظر تحویل فرش های درخشان و تمیز خود باشید.

ویژگی های قالیشویی هروی

قالیشویی توحید در محله هروی به عنوان یک قالیشویی معتبر با سابقه‌ در زمینه شستشو و نگهداری انواع فرش ‌ها و قالی ‌ها شناخته می ‌شود. از ویژگی ‌های مهم ما عبارتند از:
1.    تیم ما: تیم ما از متخصصان با تجربه در زمینه قالیشویی تشکیل شده است. آنها با دقت و رعایت نکات اصولی  فرش های شما را شستشو می ‌دهند.
2.    تجهیزات پیشرفته: ما از تجهیزات و فناوری ‌های مدرن در عملیات قالیشویی استفاده می ‌کنیم، که از جمله آنها می ‌توان به ماشین‌ های شستشوی حرفه ‌ای و محیطی بهداشتی اشاره کرد.
3.    محافظت و مراقبت: همچنین از مواد شوینده با کیفیت و محصولاتی که به فرش ‌ها و قالی‌ ها صدمه نمی ‌زنند، استفاده می ‌کنیم. 
4.    خدمات ویژه: ارائه خدمات مخصوصی مانند ترمیم و بافت تعمیری فرش ‌ها نیز در اختیار مشتریان ما قرار دارد.
5.    رضایت مشتری: ما بر اهمیت رضایت مشتریانمان تأکید داریم و تمام تلاش خود را می ‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که قالی ‌ها و فرش ‌های شما به بهترین شکل ممکن ارائه می ‌شوند.

 

قالیشویی هروی

مزایای برخورداری از خدمات قالیشویی در هروی

وقتی پای مقایسه پیش کشیده شود علاوه بر فاکتورهای قیمت و کیفیت، مزایا هم زیر ذره بین مشتریان است. اینکه برتری یک قالیشویی بر دیگری کجاست؟ حالا در این بخش می خواهیم به مزایای استفاده از خدمات قالیشویی در هروی بپردازیم:
1.    شستشوی فرش در این قالیشویی تماما مکانیزه و بدون دخالت نیروی انسانی است. پس یعنی کارگران با فرچه و پودر به جان فرش شما نمی افتند. فرش شما در دستگاه های شستشوی اتومات ما شستشو داده می شود.
2.    فرش های شما در قالیشویی هروی با مواد شوینده استاندارد نانو شستشو داده می شود. یعنی ما هر مایع شوینده ای رسید به فرش شما نمی زنیم. بلکه مایع شوینده ای انتخاب می‌کنیم که متناسب با جنس و میزان استقامت الیاف فرش شما باشد. همین مسئله هم باعث می‌شود تا تضمین کنیم فرش شما پس از شستشو در قالیشویی هروی دچار تغییر رنگ یا رنگ پریدگی نمی شود.
3.    کلیه فرایند شستشو از لاین شستشو گرفته تا شیوه خشک کردن و مواد شوینده برای فرش های ماشینی و دست بافت در قالیشویی هروی فرق دارد. پس خیالتان از بابت شستشوی فرش دستبافت در هروی آسوده باشد.
4.    ما فرش های احتیاطی شما را بر اساس موازین شرعی شستشو می دهیم. کلیه فرآیند شستشو با آب کر  انجام شده و نکات شستشوی شرعی هم در روال کار ما رعایت می شود.
5.    ما فرش شما را به صورت لول شده و کاور شده از درب منزلتان تحویل می گیریم و به همان شکل یعنی لول و کاور شده  در موعد تعیین شده تحویل می دهیم.
6.    ما کار شستشوی مبل را برای شما راحت کرده ایم. نیازی نیست مبل های خود را از جایشان تکان دهید. مبل شما چه چرمی باشد چه چستر، سلطنتی باشد یا راحتی، لکه چای روی آن ریختع باشد یا شربت آلبالو فرقی ندارد ما وسایل و تجهیزات مان را به خانه شما آورده و در همان محل مبل شما را شستشو می دهیم. بدون اینکه نیاز باشد آب چرک از کف منزل تان جاری شود یا نظم زندگی تان بهم بریزد. پس برای مبل شویی در هروی فقط کافی است با 1864 تماس بگیرید.
7.    ما موکت های شما را هم در منزل تان شستشو می دهیم. اگر موکت شما به کف منزل تان چسبیده است و به این راحتی ها هم جدا نمیشود فقط کافی است برای شستشوی آنها با 1864 تماس بگیرید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن باز با تجهیزات مان در محل مورد نظر شما حاضر شده و کار شستشوی موکت شما را انجام می دهیم. بدون اینکه باز دغدغه این را داشته باشید که آب چرک آن چه می شود.

جشنواره تخفیفات قالیشویی توحید شعبه هروی

شستشوی انواع قالی در قالیشویی هروی

 

قیمت قالی شویی در هروی چطور است؟

قیمت ها در قالی شویی هروی نه خیلی بالاست که از سفارش دادن به ما پشیمان شوید و نه خیلی پایین است که بخواهیم در راه رضای خدا کار کنیم. قیمت ها در قالیشویی هروی بر اساس همان نرح نامه ای است که اتحادیه قالیشویی های تهران سالی یک بار به ما ارائه می دهد.
اما ما در این مجموعه تخفیفاتی در نظر گرفته ایم که می تواند قیمت های مان را از اتحادیه نیز برای شما کمتر کند.
10 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر به جای تماس با 1864 از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید.
15 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر بعد از اولین باری که خدمات خود را به ما سپرده اید عضو باشگاه مشتریان ما باشید و یک نفر دیگر را هم به ما معرفی کنید.
این تخفیف ها در قالی شویی هروی تاریخ انقضا ندارد یعنی مناسبتی نیست و هر وقت که بخواهید می توانید از آنها استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش خدمات در بهترین قالیشویی هروی

اگر می خواهید از تخفیف های فوق برخوردار شوید کافی است سایت ما را به خاطر بسپارید. ما با برند نام آشنای قالیشویی توحید در فضای وب هم مشغول فعالیت هستیم . اگر در مرور گر خود قالیشویی هروی را جستجو کنید حتما آدرس قالیشویی توحید به چشم تان خواهد خورد. مراجعه به آدرس WWW.TOHIDCARPET.COM اولین راهکار شما برای ثبت خدمات قالیشویی در هروی.
اما راه دیگری هم هست تا افراد وب گریز بتوانند از خدمات ما برخوردار شوند و آن هم تماس با شکاره کوتاه و چهار رقمی 1864 است. این شماره به سادگی در ذهن ها ثبت می شود پس حتی نیازی نیست کاغذ و قلم در آورده و شماره تماس ما را یادداشت کنید.
در هر صورت و با هر روش که ثبت سفارش کنید ما با ارائه بهترین خدمات در خدمت شما هستیم.

پاک کردن لک لاک در قالیشویی هروی

یک نکته کلیدی برای پاک کردن لاک از روی مبل

برای پاک کردن لک لاک از روی مبل، می ‌توانید از این روش استفاده کنید. 
در ابتدا باید مقداری سرکه را در یک بطری اسپری بریزید و سپس آن را بر روی لک بزنید. اجازه دهید مقداری از محلول روی لک جاری شود و چند دقیقه صبر کنید تا مواد شیمیایی با لاک واکنش نشان دهند.
پس از آن یک حوله یا دستمال نرم را با آب گرم مرطوب کرده و با دقت و به آهستگی روی لک بکشید. باید مراقب باشید که به مبل خود آسیب نرسانید. این کار را به طور مکرر تکرار کنید تا لک کاملاً از روی مبل پاک شود. اگر لک مقاوم‌ تر باشد، ممکن است نیاز به تکرار این روش برای چندین بار باشد.
پس از پاک شدن لک، باید مبل را با یک دستمال خشک و تمیز بپوشانید تا هر گونه رطوبت باقیمانده را جذب کند. به این ترتیب، می ‌توانید مبل خود را در وضعیت خوبی نگه دارید.

اگر می خواهید سر وقت، تمیز و درخشان و سالم و سلامت فرش خود را از قالیشویی تحویل بگیرید و در حوالی منطقه هروی هم سکونت دارید همین حالا با شماره 1864، شماره تماس مستقیم بهترین قالیشویی هروی تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی هروی

 

 

درباره قالیشویی توحید بیشتر بدانید

نگاهی به افتخارات، اهداف و خدمات قالیشویی توحید

قالی شویی نمونه تهران برای سه سال پیاپی

ما برای سه سال پياپي بهترین قالیشویی تهران شدیم؟ چگونه؟ اتحادیه قالی شویی های تهران هر سال بر اساس فاکتور هایی از قبیل کنترل کیفی تجهیزات شستشو، رعایت حقوق مشتریان، ارائه خدمات با قیمت مصوب، رضایت مشتریان و به‌روز بودن خدمات متناسب با توسعه تکنولوژی، قالیشویی نمونه شهر را انتخاب می‌کند و بر اساس همین فاکتورها فرش شویی توحید توانسته است برای سه سال عنوان بهترین قالی شویی تهران را از آن خود نماید. پس با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

ما فقط در به فرش شویی مشغول نیستیم. ما بیش از دو دهه است که موکت شویی و مبل شویی را نیز به پکیج خدمات خود افزوده‌ایم. بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی مبل و موکت را در اختیار گرفته و به همراه اپراتور کارآزموده به محل مورد نظر شما اعزام کرده و انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، چرم، چستر، مخمل، آل و راحتی و انواع موکت در هر متراژ و ابعاد را در منزل شما شستشو می‌دهیم. با ما به راحتی در منزل بدون دغدغه حمل و نقل پاکیزگی و درخشندگی را تجربه کنید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید

تعرفه‌های قالیشویی در هروی

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی قالیشویی در هروی بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

 • شستشوی فرشهای دستبافت
  کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
 • شستشوی فرشهای ماشینی
  از متری35000
 • شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی
  ازمتری45000تومان
 • شستشوی فرش زرونیم
  از تخته ای70,000 تومان
 • شستشوی قالیچه
  از تخته ای120,000 تومان
 • شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی
  از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
 • حق سرویس
  58,000 تومان
 • شستشوی مبلمان
  از 880,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در هروی

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل 15 درصد تخفیف خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان نیز برای اعضای آن 20 دصد تخفیف در هر سفارش را به همراه دارد. این آفرها در توحید همیشگی است.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در  هروی