اگر می خواهید سر وقت، تمیز و درخشان و سالم و سلامت فرش خود را از قالیشویی تحویل بگیرید و در حوالی منطقه هروی هم سکونت دارید همین حالا با شماره 1864، شماره تماس مستقیم بهترین قالیشویی هروی تماس بگیرید.
قالیشویی هروی نماد پاکیزگی فرش های ایرانی در تهران

چرا قالیشویی هروی را انتخاب کنیم؟

وقتی در نزدیکی خانه شما یک سوپرمارکت خوب باشد که هم قیمت مناسبی ارائه می دهد هم کیفیت محصولاتش عالی است و هم هرچیزی بخواهید دارد، برای خرید باز هم به مرکز شهر می روید؟ قطعا وقت خود را بیهوده تلف نمی کنید.
حالا تصور کنید نزدیک عید شده و درگیر خانه تکانی هستید. درست در محله خودتان یک قالیشویی کاردرست با قیمت مناسب و کیفیت خدمات عالی وجود دارد. آیا باز هم برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب می گردید دنبال آگهی های روزنامه یا قالیشویی های صفحه اول گوگل؟ قطعا به همان قالیشویی محله خود زنگ می زنید.
حالا ما می خواهیم به ساکنین محله هروی مژده بدهیم که برای برخورداری از خدمات شستشوی فرش دست بافت، شستشوی انواع فرش مشینی در هر ابعادی، برای شستشوی انواع مبل و موکت و تابلوفرش کافی است با 1864 تماس بگیرید و با خیالی آسوده در خانه بنشینید و منتظر تحویل فرش های درخشان و تمیز خود باشید.

مزایای برخورداری از خدمات قالیشویی در هروی

وقتی پای مقایسه پیش کشیده شود علاوه بر فاکتورهای قیمت و کیفیت، مزایا هم زیر ذره بین مشتریان است. اینکه برتری یک قالیشویی بر دیگری کجاست؟ حالا در این بخش می خواهیم به مزایای استفاده از خدمات قالیشویی در هروی بپردازیم:
1.    شستشوی فرش در این قالیشویی تماما مکانیزه و بدون دخالت نیروی انسانی است. پس یعنی کارگران با فرچه و پودر به جان فرش شما نمی افتند. فرش شما در دستگاه های شستشوی اتومات ما شستشو داده می شود.
2.    فرش های شما در قالیشویی هروی با مواد شوینده استاندارد نانو شستشو داده می شود. یعنی ما هر مایع شوینده ای رسید به فرش شما نمی زنیم. بلکه مایع شوینده ای انتخاب می‌کنیم که متناسب با جنس و میزان استقامت الیاف فرش شما باشد. همین مسئله هم باعث می‌شود تا تضمین کنیم فرش شما پس از شستشو در قالیشویی هروی دچار تغییر رنگ یا رنگ پریدگی نمی شود.
3.    کلیه فرایند شستشو از لاین شستشو گرفته تا شیوه خشک کردن و مواد شوینده برای فرش های ماشینی و دست بافت در قالیشویی هروی فرق دارد. پس خیالتان از بابت شستشوی فرش دستبافت در هروی آسوده باشد.
4.    ما فرش های احتیاطی شما را بر اساس موازین شرعی شستشو می دهیم. کلیه فرآیند شستشو با آب کر  انجام شده و نکات شستشوی شرعی هم در روال کار ما رعایت می شود.
5.    ما فرش شما را به صورت لول شده و کاور شده از درب منزلتان تحویل می گیریم و به همان شکل یعنی لول و کاور شده  در موعد تعیین شده تحویل می دهیم.
6.    ما کار شستشوی مبل را برای شما راحت کرده ایم. نیازی نیست مبل های خود را از جایشان تکان دهید. مبل شما چه چرمی باشد چه چستر، سلطنتی باشد یا راحتی، لکه چای روی آن ریختع باشد یا شربت آلبالو فرقی ندارد ما وسایل و تجهیزات مان را به خانه شما آورده و در همان محل مبل شما را شستشو می دهیم. بدون اینکه نیاز باشد آب چرک از کف منزل تان جاری شود یا نظم زندگی تان بهم بریزد. پس برای مبل شویی در هروی فقط کافی است با 1864 تماس بگیرید.
7.    ما موکت های شما را هم در منزل تان شستشو می دهیم. اگر موکت شما به کف منزل تان چسبیده است و به این راحتی ها هم جدا نمیشود فقط کافی است برای شستشوی آنها با 1864 تماس بگیرید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن باز با تجهیزات مان در محل مورد نظر شما حاضر شده و کار شستشوی موکت شما را انجام می دهیم. بدون اینکه باز دغدغه این را داشته باشید که آب چرک آن چه می شود.

قیمت قالی شویی در هروی چطور است؟

قیمت ها در قالی شویی هروی نه خیلی بالاست که از سفارش دادن به ما پشیمان شوید و نه خیلی پایین است که بخواهیم در راه رضای خدا کار کنیم. قیمت ها در قالیشویی هروی بر اساس همان نرح نامه ای است که اتحادیه قالیشویی های تهران سالی یک بار به ما ارائه می دهد.
اما ما در این مجموعه تخفیفاتی در نظر گرفته ایم که می تواند قیمت های مان را از اتحادیه نیز برای شما کمتر کند.
10 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر به جای تماس با 1864 از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید.
15 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر بعد از اولین باری که خدمات خود را به ما سپرده اید عضو باشگاه مشتریان ما باشید و یک نفر دیگر را هم به ما معرفی کنید.
این تخفیف ها در قالی شویی هروی تاریخ انقضا ندارد یعنی مناسبتی نیست و هر وقت که بخواهید می توانید از آنها استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش خدمات در بهترین قالیشویی هروی

اگر می خواهید از تخفیف های فوق برخوردار شوید کافی است سایت ما را به خاطر بسپارید. ما با برند نام آشنای قالیشویی توحید در فضای وب هم مشغول فعالیت هستیم . اگر در مرور گر خود قالیشویی هروی را جستجو کنید حتما آدرس قالیشویی توحید به چشم تان خواهد خورد. مراجعه به آدرس WWW.TOHIDCARPET.COM اولین راهکار شما برای ثبت خدمات قالیشویی در هروی.
اما راه دیگری هم هست تا افراد وب گریز بتوانند از خدمات ما برخوردار شوند و آن هم تماس با شکاره کوتاه و چهار رقمی 1864 است. این شماره به سادگی در ذهن ها ثبت می شود پس حتی نیازی نیست کاغذ و قلم در آورده و شماره تماس ما را یادداشت کنید.
در هر صورت و با هر روش که ثبت سفارش کنید ما با ارائه بهترین خدمات در خدمت شما هستیم.
 
 

برچسب ها : قالیشویی هروی

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما