اگر می خواهید سر وقت، تمیز و درخشان و سالم و سلامت فرش خود را از قالیشویی تحویل بگیرید و در حوالی منطقه هروی هم سکونت دارید همین حالا با شماره 1864، شماره تماس مستقیم بهترین قالیشویی هروی تماس بگیرید.

قالیشویی توحید، یکی از قالیشویی ‌های برجسته و معتبر منطقه هروی به شمار می رود. افتخار داریم که با سابقه ‌ای بلند در این صنعت، به مشتریان عزیز خدمات با کیفیت و حرفه ‌ای ارائه دهیم.
در قالیشویی توحید،از شیوه‌ های مدرن و تجهیزات پیشرفته استفاده می ‌کنیم تا قالی ‌ها، فرش ‌ها، و موکت‌ های شما را به نحوی دقیق و مؤثر شسته و تمیز کنیم. تیم ما از کارشناسان ماهر و آگاه از انواع مختلف قالی و فرش تشکیل شده است، که با دقت و دانش بالا به کار می ‌پردازند.
علاوه بر شستشو، در قالیشویی توحید، خدمات تعمیرات و ترمیمی قالی ‌ها نیز ارائه می ‌دهیم. اگر قالی ‌های شما به تعمیر یا بازسازی نیاز دارند، می ‌توانید به ما اعتماد کنید تا آن ‌ها را به حالت اصلی خود بازگردانیم.
ما به نگهداری و مراقبت از قالی ‌ها نیز اهمیت می ‌دهیم و مشاوره ‌هایی در زمینه نگهداری و شستشوی مناسب برای قالی ‌هایتان در اختیار شما می گذاریم.
با انتخاب قالیشویی توحید در هروی، شما از خدماتی با کیفیت بهره ‌مند خواهید شد. 
 

قالیشویی هروی نماد پاکیزگی فرش های ایرانی در تهران

تماس با قالیشویی هروی

چرا قالیشویی هروی را انتخاب کنیم؟

وقتی در نزدیکی خانه شما یک سوپرمارکت خوب باشد که هم قیمت مناسبی ارائه می دهد هم کیفیت محصولاتش عالی است و هم هرچیزی بخواهید دارد، برای خرید باز هم به مرکز شهر می روید؟ قطعا وقت خود را بیهوده تلف نمی کنید.
حالا تصور کنید نزدیک عید شده و درگیر خانه تکانی هستید. درست در محله خودتان یک قالیشویی کاردرست با قیمت مناسب و کیفیت خدمات عالی وجود دارد. آیا باز هم برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب می گردید دنبال آگهی های روزنامه یا قالیشویی های صفحه اول گوگل؟ قطعا به همان قالیشویی محله خود زنگ می زنید.
حالا ما می خواهیم به ساکنین محله هروی مژده بدهیم که برای برخورداری از خدمات شستشوی فرش دست بافت، شستشوی انواع فرش مشینی در هر ابعادی، برای شستشوی انواع مبل و موکت و تابلوفرش کافی است با شماره قالیشویی (1864) تماس بگیرید و با خیالی آسوده در خانه بنشینید و منتظر تحویل فرش های درخشان و تمیز خود باشید.

ویژگی های قالیشویی هروی

قالیشویی توحید در محله هروی به عنوان یک قالیشویی معتبر با سابقه‌ در زمینه شستشو و نگهداری انواع فرش ‌ها و قالی ‌ها شناخته می ‌شود. از ویژگی ‌های مهم ما عبارتند از:
1.    تیم ما: تیم ما از متخصصان با تجربه در زمینه قالیشویی تشکیل شده است. آنها با دقت و رعایت نکات اصولی  فرش های شما را شستشو می ‌دهند.
2.    تجهیزات پیشرفته: ما از تجهیزات و فناوری ‌های مدرن در عملیات قالیشویی استفاده می ‌کنیم، که از جمله آنها می ‌توان به ماشین‌ های شستشوی حرفه ‌ای و محیطی بهداشتی اشاره کرد.
3.    محافظت و مراقبت: همچنین از مواد شوینده با کیفیت و محصولاتی که به فرش ‌ها و قالی‌ ها صدمه نمی ‌زنند، استفاده می ‌کنیم. 
4.    خدمات ویژه: ارائه خدمات مخصوصی مانند ترمیم و بافت تعمیری فرش ‌ها نیز در اختیار مشتریان ما قرار دارد.
5.    رضایت مشتری: ما بر اهمیت رضایت مشتریانمان تأکید داریم و تمام تلاش خود را می ‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که قالی ‌ها و فرش ‌های شما به بهترین شکل ممکن ارائه می ‌شوند.
 

قالیشویی هروی

قیمت قالی شویی در هروی چطور است؟

قیمت ها در قالی شویی هروی نه خیلی بالاست که از سفارش دادن به ما پشیمان شوید و نه خیلی پایین است که بخواهیم در راه رضای خدا کار کنیم. قیمت ها در قالیشویی هروی بر اساس همان نرح نامه ای است که اتحادیه قالیشویی های تهران سالی یک بار به ما ارائه می دهد.
اما ما در این مجموعه تخفیفاتی در نظر گرفته ایم که می تواند قیمت های مان را از اتحادیه نیز برای شما کمتر کند.
10 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر به جای تماس با 1864 از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید.
15 درصد تخفیف خواهید گرفت اگر و فقط اگر بعد از اولین باری که خدمات خود را به ما سپرده اید عضو باشگاه مشتریان ما باشید و یک نفر دیگر را هم به ما معرفی کنید.
این تخفیف ها در قالی شویی هروی تاریخ انقضا ندارد یعنی مناسبتی نیست و هر وقت که بخواهید می توانید از آنها استفاده کنید.

تعرفه قالیشویی هروی

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

مزایای برخورداری از خدمات قالیشویی در هروی

وقتی پای مقایسه پیش کشیده شود علاوه بر فاکتورهای قیمت و کیفیت، مزایا هم زیر ذره بین مشتریان است. اینکه برتری یک قالیشویی بر دیگری کجاست؟ حالا در این بخش می خواهیم به مزایای استفاده از خدمات قالیشویی در هروی بپردازیم:
1.    شستشوی فرش در این قالیشویی تماما مکانیزه و بدون دخالت نیروی انسانی است. پس یعنی کارگران با فرچه و پودر به جان فرش شما نمی افتند. فرش شما در دستگاه های شستشوی اتومات ما شستشو داده می شود.
2.    فرش های شما در قالیشویی هروی با مواد شوینده استاندارد نانو شستشو داده می شود. یعنی ما هر مایع شوینده ای رسید به فرش شما نمی زنیم. بلکه مایع شوینده ای انتخاب می‌کنیم که متناسب با جنس و میزان استقامت الیاف فرش شما باشد. همین مسئله هم باعث می‌شود تا تضمین کنیم فرش شما پس از شستشو در قالیشویی هروی دچار تغییر رنگ یا رنگ پریدگی نمی شود.
3.    کلیه فرایند شستشو از لاین شستشو گرفته تا شیوه خشک کردن و مواد شوینده برای فرش های ماشینی و دست بافت در قالیشویی هروی فرق دارد. پس خیالتان از بابت شستشوی فرش دستبافت در هروی آسوده باشد.
4.    ما فرش های احتیاطی شما را بر اساس موازین شرعی شستشو می دهیم. کلیه فرآیند شستشو با آب کر  انجام شده و نکات شستشوی شرعی هم در روال کار ما رعایت می شود.
5.    ما فرش شما را به صورت لول شده و کاور شده از درب منزلتان تحویل می گیریم و به همان شکل یعنی لول و کاور شده  در موعد تعیین شده تحویل می دهیم.
6.    ما کار شستشوی مبل را برای شما راحت کرده ایم. نیازی نیست مبل های خود را از جایشان تکان دهید. مبل شما چه چرمی باشد چه چستر، سلطنتی باشد یا راحتی، لکه چای روی آن ریختع باشد یا شربت آلبالو فرقی ندارد ما وسایل و تجهیزات مان را به خانه شما آورده و در همان محل مبل شما را شستشو می دهیم. بدون اینکه نیاز باشد آب چرک از کف منزل تان جاری شود یا نظم زندگی تان بهم بریزد. پس برای مبل شویی در هروی فقط کافی است با 1864 تماس بگیرید.
7.    ما موکت های شما را هم در منزل تان شستشو می دهیم. اگر موکت شما به کف منزل تان چسبیده است و به این راحتی ها هم جدا نمیشود فقط کافی است برای شستشوی آنها با 1864 تماس بگیرید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن باز با تجهیزات مان در محل مورد نظر شما حاضر شده و کار شستشوی موکت شما را انجام می دهیم. بدون اینکه باز دغدغه این را داشته باشید که آب چرک آن چه می شود.

جشنواره تخفیفات قالیشویی توحید

ارسال قالی در قالیشویی هروی

نحوه ثبت سفارش خدمات در بهترین قالیشویی هروی

اگر می خواهید از تخفیف های فوق برخوردار شوید کافی است سایت ما را به خاطر بسپارید. ما با برند نام آشنای قالیشویی توحید در فضای وب هم مشغول فعالیت هستیم . اگر در مرور گر خود قالیشویی هروی را جستجو کنید حتما آدرس قالیشویی توحید به چشم تان خواهد خورد. مراجعه به آدرس WWW.TOHIDCARPET.COM اولین راهکار شما برای ثبت خدمات قالیشویی در هروی.
اما راه دیگری هم هست تا افراد وب گریز بتوانند از خدمات ما برخوردار شوند و آن هم تماس با شکاره کوتاه و چهار رقمی 1864 است. این شماره به سادگی در ذهن ها ثبت می شود پس حتی نیازی نیست کاغذ و قلم در آورده و شماره تماس ما را یادداشت کنید.
در هر صورت و با هر روش که ثبت سفارش کنید ما با ارائه بهترین خدمات در خدمت شما هستیم.

پاک کردن لک لاک از روی مبل

یک نکته کلیدی برای پاک کردن لاک از روی مبل

برای پاک کردن لک لاک از روی مبل، می ‌توانید از این روش استفاده کنید. 
در ابتدا باید مقداری سرکه را در یک بطری اسپری بریزید و سپس آن را بر روی لک بزنید. اجازه دهید مقداری از محلول روی لک جاری شود و چند دقیقه صبر کنید تا مواد شیمیایی با لاک واکنش نشان دهند.
پس از آن یک حوله یا دستمال نرم را با آب گرم مرطوب کرده و با دقت و به آهستگی روی لک بکشید. باید مراقب باشید که به مبل خود آسیب نرسانید. این کار را به طور مکرر تکرار کنید تا لک کاملاً از روی مبل پاک شود. اگر لک مقاوم‌ تر باشد، ممکن است نیاز به تکرار این روش برای چندین بار باشد.
پس از پاک شدن لک، باید مبل را با یک دستمال خشک و تمیز بپوشانید تا هر گونه رطوبت باقیمانده را جذب کند. به این ترتیب، می ‌توانید مبل خود را در وضعیت خوبی نگه دارید.

 

برچسب ها : قالیشویی هروی

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین