قالیشویی جمالزاده

اگر در محله جمال زاده یا در قلب تهران یا بهتر است بگوییم در مرکزی ترین محله پایتحت سکونت دارید و در این هیاهو و شلوغی به دنبال بهترین قالیشویی محله می گردید، به جای پرس و جو از مردم در این صفحه همراه ما باشید. در این صفحه با ذکر جزئیاتی از مهمترین خدمات و ارائه لیست به شما بهترین قالیشویی جمال زاده را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

شستشوی فرش با جدیدترین متد روز دنیا بدون معطلی با تضمین کیفیت و حفظ سلامت فرش تخصص ماست.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی جمالزاده

بهترین قالیشویی در قلب پایتخت ایران کجاست؟

محله جمال زاده یکی از شلوغ ترین و پرترددترین محله های تهران است که در منطقه 11 شهرداری یا بهتر است بگوییم در مرکز شهر واقع شده است. در مرکز شهر دسترسی به همه چی از جمله قالیشویی خوب، آسان است اما همین سادگی و تنوع گاهی انتخاب را سخت می‌کند. در میان این همه قالیشویی خوب می‌مانید که کدام را انتخاب کنید. ما اینجا در نظر داریم تا کار انتخاب شما را ساده تر کنیم.

ابتدا بگویید توقع شما از یک قالیشویی خوب چیست؟

طبیعاتا پاسخ شما نیز در موارد زیر خلاصه خواهد شد:

1. یک قالیشویی خوب اولا باید مورد تایید اتحادیه قالیشویی های تهران باشد.

2. یک قالیشویی خوب باید دارای دستگاه‌های تمام اتومات و مکانیزه باشد.

3. در تمام فصول سال برای مشتریان وقت داشته و کیفیت کارش چه در زمان پیک و چخ در زمان خلوتی در هر دو حالت عالی باشد.

4. باید برای شستشوی انواع فرش ها به جنس الیاف در روال شستشو دقت شود.

5. یک قالیشویی خوب باید تضمین تثبیت رنگ و سلامت الیاف داشته باشد.

6. باید فرش را به صورت لول و کاور شده تحویل گرفته و به صورت لول و کاور شده تحویل دهد تا در حین جا به جایی با حوادث غیر مترقبه به فرش مشتری آسبی نرساند.

7. قالیشویی خوب باید به نکات مذهبی دقت کند تا شستشوی اسلامی برای مشتریان حساس صورت پذیرد.

8. قالیشویی خوب باید قیمت های منطقی و استانداردی داشته باشد.

با دقت به 8 مورد فوق ما به شما به عنوان بهترین قالیشویی جمال زاده قالیشویی توحید را معرفی می کنیم. چرا که در وهله اول تمام 8 مورد بال در ان به خوبی دیده می شود، ثانیا:

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

دلایل برتری قالیشویی توحید در محله جمال زاده

1. قالیشویی توحید برای سه سال پیاپی توانسته است لغب بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود کند. این خود نشانی از کیفیت این مجموعه دارد.

2. قالیشویی توحید علاوه بر خدمات قالیشویی خدمات مبل شویی، موکت شویی، پارکت شویی و .. نیز ارائه می دهد. این مجموعه این قابلیت را دارد که خدمات نام برده را در مکان مورد نظر شما انجام دهد. آسایش هر جه بیشتر مشتری شعار عوامل اجرایی قالیشویی توحید است.

3. کارخانه قالیشویی توحید برای فرش شما را هنگام تحویل گرفتن بررسی کرده و بر اساس جنس، نوع الیاف و میزان سلامت و کیفیت تار و پود، متد شستشوی خاصی را برای آن در نظر می گیرد. این یعنی ما نگران سلامت فرش شما هستیم و حفظ سلامت آن برای ما بسیار حائز اهمیت است.

4. حتی اگر فرش شما آسیب دیده است، جای نگرانی نیست. ما خدمات ترمیم و رفوع فرش شما را با دیده منت انجام خواهیم داد.

5. استفاده از مواد شوینده درجه یک و استاندارد به جهت پیشگیری از تغییر رنگ یا چرک مرد شدگی فرش مشتری

ذکر 5 مورد فوق بی تردید به شما نیز ثابت می کند که قالیشویی توحید را حداقل می توان به عنوان یکی از بهترین های قالیشویی جمال زاده معرفی کرد.

خدمات قالیشویی جمالزاده

مبل شویی در جمال زاده و بازهم مجموعه تمام عیار توحید

برای خیلی از افرادی که هر چند وقت یک بار مبل های خود را عوض می کنند شاید کثیفی مبل خیلی آزار دهنده نباشد و با مبل شویی هم سر و کار نداشته باشند اما برای خیلی از خانواده ها که  هزینه تعویض مبل هزینه اضافه ای تلقی می شود، مبل شویی راه حلی برای دوباره نو شدن آن است.

گاهی هم مبلی را تازه گرفته اید اما متاسفانه  روی آن لکه وحشتناکی می افتد که امکان پاک کردن آن برای شما وجود ندارد. در چنین شرایطی به جای اینکه شامپو فرش بردارید و به جان پارچه رو مبلی خود بیفتید بهتر است با 1864 تماس بگیرید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن به داد لکه مبل شما خواهید رسید و با تجهیزات و مواد شوینده ای که داریم آن را سریعا پاک خواهیم کرد.

مبل شویی خدمتی است که ما سال هاست در آن تجربه داریم و می توانید از کیفیت خدمات مان آسوده خاطر باشید.

قیمت ها در قالیشویی جمال زاده شعبه مرکزی قالیشویی توحید

قیمت ها در این مجموعه از نرخ تصویب شده اتحادیه هم کمتر برای‌تان در می آید. چطور؟ به خاطر وجود جشنواره‌های همواره تخفیفی که در مجموعه توحید برقرار است. 15 درصد تخفیف برای کلیه افرادی که از طریق وب سایت کارخانه قالیشویی توحید ثبت سفارش خدمات کنند و 20 درصد تخفیف برای کلیه افرادی که یک بار از مجموعه توحید استفاده کرده و در باشگاه مشتریان ما ثبت نام کرده باشند در نظر گرفته است. اعمال این تخفیف ها قیمت های اتحادیه را خواهد شکست.

لیست قیمت خدمات قالیشویی

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی 

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، مبل شویی و  یا موکت شویی در محله جمال زاده کافی است به راحتی با 1864 تماس بگیرید. کارشناسان روابط عمومی ما با نهایت احترام و ادب پاسخگوی شما هستند. اگر اهل تماس تلفنی نیستید هم برای شما راهکار ساده تری داریم.

همین حالا روی عبارت سفارش آنلاین کلیک کنید.

سفارش آنلاین

 

 

 

برچسب ها : قالیشویی جمالزاده

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما