انجام خدمات در قالیشویی جنت آباد به کمک تکنسین های کاملا آشنا با انواع نخ و بافت فرش انجام می شود. متخصصین متعهد و با تجربه ما به کمک ماشین های به روز و مواد شوینده با کیفیت، بدون آسیب زدن به بافت، نخ و رنگ فرش، آن را تمیز می کنند.

شستن فرش به کمک یک قالیشویی خوب در جنت آباد به شما امکان می دهد تا بدون نگرانی از زمان محدود، معضل محل شستشو، چگونگی خشک کردن، نحوه جمع آوری فرش و ... در کوتاه ترین زمان ممکن فرش های خود را شستشو شده و خشک شده تحویل بگیرید. شستشوی عمیق و حرفه ای فرش توسط کارکنان ما نه تنها باعث آسیب به فرش نمی شود، بله طول عمر فرش را نیز افزایش خواهد داد.

آشنایی با محدوده جنت آباد تهران

جنت آباد یکی از مناطق شمال غرب تهران است که در محدوده منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. جنت آباد جزو ناحیه 7 شهرداری منطقه 8 است که به علت وجود ساختمان های اداری و مراکز تجاری کم، به عنوان یکی از محلات نسبتا کم جمعیت و کم سر و صدای تهران شناخته می شود.

 این منطقه که به 3 بخش مرکزی، شمالی و جنوبی تقسیم شده یکی دیگر از محلات خوش آب و هوای تهران است. بافت ساختمان ها و خیابان های این محدوده نسبتا نوساز بوده و آب و هوای مطلوب از دیگر ویژگی های این محله شمال غرب تهران است.

جنت آباد مرکزی از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بزرگراه شهید آبشناسان

·         از جنوب به بزرگراه شهید همت

·         از شرق به بزرگراه شهید ستاری

·         از غرب به بزرگراه باکری

جنت آباد شمالی از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر محدود می شود:

·         از شمال به سیمون بولیوار

·         از جنوب به بزرگراه شهید آبشناسان

·         از غرب به بزرگراه شهید باکری

·         از شرق به بزرگراه شهید ستاری و خیابان میلاد

جنت آباد جنوبی از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بزرگراه همت

·         از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی

·         از شرق به بزرگراه شهید ستاری

·         از غرب به بزرگراه شهید باکری

نحوه دسترسی به منطقه جنت آباد تهران

جنت آباد اگر چه یکی از محلات کم رفت و آمد تهران است اما به دلیل وسعت و تعداد نسبتا زیاد ساکنین آن، دسترسی مناسبی دارد. برای رفتن به این محدوده تهران نیز می توانید از طریق اتومبیل شخصی و یا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی اقدام کنید.

دسترسی به جنت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به جنت آباد با اتومبیل می توانید از طریق بزرگراه‌ هایی همچون آبشناسان، اشرفی اصفهانی، شهید باکری و همت اقدام کنید.

دسترسی به جنت آباد با مترو: خط 4 مترو تهران برای رفتن به جنت آباد در حال گسترش است اما برای رفتن به این محدوده می توانید از ایستگاه متروی صادقیه یا ارم سبز استفاده کنید.

دسترسی به جنت آباد با اتوبوس: پایانه های اتوبوسرانی متعددی برای رفتن به جنت آباد با اتوبوس در نقاط مختلف شهر وجود دارند.

دسترسی به جنت آباد با تاکسی: برای رفتن به جنت آباد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی صادقیه و یا دیگر نقاط تهران استفاده نمایید.

 

برچسب ها : قالیشویی جنت آباد

نظر بگذارید