قالیشویی توحید معتبرترین قالیشویی جنت آباد


جنت آباد یکی از محله‌ های قدیمی و خوش و آب و هوای تهران است که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. در مناطقی مانند جنت آباد خدمات رفاهی و آسایشی برای اهالی آن ها به صورت کامل ارائه می شود که از جمله آن ها می توان به قالیشویی اشاره کرد. اگر برای شستشوی فرش های خود هنوز هیچ راهی پیدا نکرده اید ما به شما قالیشویی جنت آباد را معرفی می کنیم.

 

معرفی قالیشویی جنت آباد


قالیشویی توحید عضو رسمی اتحادیه قالیشویان، یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات شستشوی فرش در تهران به شمار می رود، چرا که توانسته است سه سال متوالی، عنوان بهترین قالیشویی تهران را از آن خود کند و به عنوان بهترین قالیشویی جنت آباد فعالیت می کند.

 

خدمات قالیشویی محدوده جنت آباد


قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی جنت آباد خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می دهند. اولین خدمات این مجموعه که به شما معرفی می کنیم نظافت و شستشوی فرش های دستباف است.

 

شستشو و نظافت فرش دستباف بدون تغییر در رنگ و بافت آن ها


همان طور که می دانید فرش های دستباف ارزش زیادی دارند و جزء گران قیمت ترین فرش های موجود به شمار می روند. فرش دستباف ایرانی جایگاه مخصوصی در جهان دارد و نوعی نمایش هنر ایرانی محسوب می شود.
فرش های دستباف تار و پود و الیاف حساسی دارند؛ نخ های آن به رنگ طبیعی هستند و شستشوی آن ها نسبت به فرش های ماشینی کمی سخت تر می باشد. از این رو کسانی که دارای فرش دستباف در منزل هستند نسبت به آن ها حساسیت زیادی نشان می دهند و برای سپردن این مدل فرش ها به قالیشویی ها دچار شک و تردیدند. 
قالیشویی توحید با سال ها سابقه و بهره گیری از دستگاه های به روز و مکانیزه، شستشوی مدل های مختلف فرش دستباف پشمی و ابریشمی در برند های گوناگون را انجام می دهد.
نحوه شستشو و به کارگیری از متدهای نظافت در این قالیشویی نسبت به سایر روش های متداول در سایر مراکز متفاوت است؛ به صورتی که به بافت فرش هیچ گونه آسیبی نمی رسد. قالیشویی توحید برای ثبات و عدم تغییر رنگ و بافت فرش های دستباف پس از شستشو ضمانت می دهد و شما با خیال راحت می توانید فرش هایتان را به این قالیشویی بسپارید. 

 

مزایای رقابتی قالیشویی نزدیک جنت آباد


معتبرترین قالیشویی جنت آباد باید دارای یک سری ویژگی  خاص باشد که عبارت اند از:
•    نظافت، شستشو و تحویل فرش در کم ترین زمان ممکن (حداکثر سه روز کاری)
•    شستشو و نظافت با استفاده از جدیدترین استانداردها به صورتی که فرش آسیب نبیند.
•    نظافت و شستشوی کامل فرش در ایام شلوغ سال مانند شب عید
•     تعرفه مقرون به صرفه و منصفانه
•    تحویل فرش به صورت رول و کاور شده

 

خدمات قالیشویی با کیفیت در جنت آباد چیست؟


یک قالیشویی در جنت آباد را  زمانی می توان با کیفیت دانست که خدمات کاملی به مشتریان ارائه دهد؛ طوری که آن ها برای دریافت برخی دیگر از خدمات به دنبال یک قالیشویی دیگر نباشند؛ به عنوان مثال تمامی خدمات شستشوی فرش و موکت و .... را ارائه دهد تا مشتری از وجود یک قالیشویی همه چیز تمام، اطمینان خاطر پیدا کند.

 

خدمات تخصصی قالیشویی توحید در جنت آباد


قالیشویی توحید همان طور که گفتیم از جمله معتبرترین قالیشویی های جنت آباد محسوب می شود که خدمات تخصصی در این حوزه به شما ارائه می‌دهد که برخی از آن ها به شرح ذیل هستند:
•    شستشو و نظافت تخصصی انواع فرش دستباف اعم از ابریشمی، پشمی، قالیچه های محلی
•    شستشوی تخصصی قالی های ماشینی در ابعاد گوناگون
•    نظافت و قالیشویی مکانیزه تابلو فرش، گلیم، جاجیم، پادری و سایر فرش ها
•    مبل شویی و موکت شویی تخصصی در محل
یک بار استفاده از خدمات قالیشویی توحید کافیست تا مشتری دائم آن شوید

تعرفه خدمات قالیشویی جنت آباد


هزینه انجام خدمات قالیشویی توحید مانند سایر دارای مجوز از اتحادیه، مطابق با متراژ و تعرفه اتحادیه در نظر گرفته می شود. قالیشویی توحید تمامی هزینه های خدمات خود را شامل شستشوی فرش، مبل و موکت شویی را بر اساس تعرفه اتحادیه دریافت می کند. 
لازم به ذکر است که این قالیشویی علاوه بر خدمات ارائه شده، تخفیفات ویژه ای برای مشتریان در نظر می گیرد.

 

تعرفه خدمات قالیشویی جنب آباد

 

نحوه برخورداری از تخفیف های ویژه قالیشویی جنت آباد


ارائه تخفیف یکی از راه های کمک به مشتریان برای استفاده از خدمات است که به آن ها کمک می کند تا بتوانند از خدمات ارزنده ای بهره مند شوند. برای این که از تخفیف های همیشگی قالیشویی جنت آباد بهره بگیرید می توانید از دو راه استفاده کنید. 
1-    سفارش خود را از طریق وب سایت ما یعنی قالیشویی توحید ثبت کرده و پس از انتخاب خدمات، با کلیک روی دکمه ثبت سفارش از 15 درصد تخفیف استثنایی بهره مند شوید.

2-    راه دیگر این است که پس از اولین خرید خود به عضویت در باشگاه مشتریان قالیشویی توحید درآمده و سپس با معرفی قالیشویی توحید به دیگران در سفارش های بعدی خود از 20 درصد تخفیف همیشگی بهره مند شوید.

 

                                                                                                        تخفیف قالیشویی

 

ارائه خدمات آنلاین توسط قالیشویی جنت آباد


با توجه به گسترش اینترنت، در حال حاضر مردم از خدمات اینترنتی استفاده زیادی می کنند. یکی از ویژگی های برتر قالیشویی جنت آباد این است که امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است. شما تنها با مراجعه به سایت قالیشویی توحید می توانید در کم ترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کنید. 

 

محدوده خدمت رسانی قالیشویی توحید در جنت آباد


قالیشویی توحید به عنوان برترین قالیشویی جنت آباد، در هر محدوده ای که هستید به شما خدمات ارائه می دهد. کافیست که خدمات خود را ثبت کنید تا در کم ترین زمان ممکن آن را دریافت نمایید.

:H2چگونه می توانم خدمات قالیشویی جنت آباد را سفارش دهم؟
برای ثبت سفارش خدمات شستشوی فرش می توانید از دو طریق اقدام کنید. اولین روش با شماره 1864 تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش تان را ثبت کنید.

روش دوم: به سایت قالیشویی توحید https://tohidcarpet.com/  مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، خدمات مورد نظر خود را ثبت نمایید.

                                                                                               شماره تماس
 

 

برچسب ها : قالیشویی جنت آباد

نظر بگذارید