به دنبال یک قالیشویی درجه یک در حوالی بزرگ‌راه جناج می گردید؟

در همین صفحه بمانید... خبرهای خوبی برای شما داریم. بهترین قالیشویی جناج با ریز جزئیات خدمات و بررسی کیفیت آنها در این صفحه به شما معرفی خواهد شد. 

اگر در حوالی شهرک آپادانا، طرشت، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، حوالی بزرگراه فهمیده و بزرگراه جناح ساکن باشید قطع به یقین یک بار با وسیله نقلیه تان از پل جناح گذر کرده اید. در هر کجای این مناطق که باشید این پل می تواند شما را به بهترین قالیشویی جناح برساند، فقط کافی است شماره 4 رقمی 1864 را به خاطر بسپارید. ما از هر همسایه ای به شما در این مناطق نزدیک تر هستیم.

همین حالا برای دریافت بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات قالیشویی تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی جناح

بهترین قالیشویی جناج و نامی که براتان آشناست

در هر کجای تهران که یاشید و از هر کسی که پرس و جو کنید نام قالیشویی توحید را شنیده است. توحید یک کارخانه عظیم قالیشویی است که در تمام مناطق تهران شعبه دارد. برای خدمات رسانی به ساکنین محلات اطراف بزرگراه جناج نیز با افتتاح شعبه قالیشویی جناح سعی کرده است تا آسایش و رفاه بیشتری را فراهم آورد.

اما چرا با نهایت اطمینان می گوییم بهترین قالیشویی تهران؟؟ برای این ادعا ادله ای داریم که می تواند نظر شما را به خود جلب نماید.

  • قالیشویی توحید برای سه سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی تهران را از آن خود کرده است. عنوانی که از سوی اتحادیه قالیشویی های تهران بزرگ اعطا شده. پس ما ادعا نکرده ایم که بهترینیم. اتحادیه این عنوان را به ما اعطا کرده است.
  • قالیشویی توحید دارای مجوز رسمی اتحادیه بوده و به صورت کاملاً مجاز در حال فعالیت است.
  • برخورداری از مدرن‌ترین تجهیزات قالیشویی برای شستشوی مکانیزه و تمام اتومات فرش‌های ماشینی و دست‌بافت دستاورد دیگری است که این قالیشویی را نمونه کرده است.
  • برخورداری از لاین های مجزا برای تفکیک انواع فرش ماشینی و دست بافت
  • برخورداری از مواد شوینده استاندارد با تکنولوژی نانو
  • پاسخگویی 24 ساعته از طریق چت آنلاین و تلفن گویا
  • ارائه تخفیف های همیشگی به مشتریان وفادار و مشتریانی که به تازگی از طریق وب سایت به خانواده قالیشویی توحید پیوسته اند.

خدمات قالیشویی جناح

معرفی خدمات منحصر به فرد قالیشویی توحید شعبه جناح

آیا قالی ‌های شما نیاز به تمیزی عمیق و مراقبت ویژه دارند؟ با خدمات منحصر به فرد قالیشویی توحید بهترین راه حل را برای شما فراهم کرده‌ایم.
1.    شستشوی حرفه ‌ای: با استفاده از تجهیزات و فرایند های مدرن، قالی ‌های شما به دقت و با حساسیت بالا شستشو می ‌شوند. با رعایت استانداردهای بهداشتی و استفاده از مواد مناسب، قالی‌ های شما به زیبایی اولیه خود باز می‌گردند.
2.    تخصصی نمودن: با توجه به نوع قالی و جنس آن، خدمات تخصصی برای پاکسازی عمیق و حذف لکه ‌های سخت ارائه می ‌شود. هر قالی نیازهای خاص خود را دارد و ما با استفاده از تکنیک‌ های مختلف، بهترین نتیجه را برای شما تضمین می‌ کنیم.
3.    ترمیم و بازسازی: در صورت وجود خراش ‌ها، جایگزینی قسمت‌ های خراب یا ترمیم نخ‌ های شکسته، خدمات ترمیم و بازسازی قالی را ارائه می‌ دهیم. هدف ما این است که قالی شما به حالت اولیه خود بازگردد و به شما لذت استفاده از آن را برگرداند.
4.    رفع بو و عطردهی: با استفاده از مواد مخصوص، بوهای نامطبوع و عطردهی ناخواسته را از قالی ‌هایتان از بین می ‌بریم.
5.    تحویل سریع: ما از سرعت در ارائه خدمات به شما، افتخار می‌کنیم. قالی ‌‌های شما را در کمترین زمان ممکن تمیز، ترمیم شده و به شما تحویل می ‌دهیم. 
6.    خدمات ویژه قالی‌ های گرانبها: قالی‌ های گرانبها نیاز به مراقبت ویژه ‌ای دارند. ما با تجربه و تخصص خود در این زمینه، خدمات منحصر به فردی را برای قالی ‌های گرانبهای شما فراهم می‌کنیم. 
با خدمات منحصر به فرد قالیشویی توحید، به قالی ‌هایتان زندگی جدیدی ببخشید. 
روش ‌های مدرن، مواد بی ‌ضرر و تیم ماهر ما در قالیشویی توحید منتظر شما هستند. اطمینان حاصل کنید که قالی ‌هایتان در دستان حرفه‌ ایانی است که به جزئیات اهمیت می ‌دهند. تماس بگیرید و قالی ‌هایتان را به ما بسپارید، تا درخشندگی و زیبایی را به آنها بازگردانیم.

تعرفه خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در قالیشویی جناح

ما در مجموعه بزرگ قالیشویی توحید ادعا داریم که خدمات مان را با بهترین کیفیت و منطقی‌ترین قیمت ممکن ارائه می کنیم. قیمت ها در مجموعه ما درست بر اساس نرخ نامه اتحادیه تدوین می شود. 

اما این تمام ادعای ما نیست.. ما در مجموعه قالیشویی توحید شعبه جناح جشنواره های همواره تخفیف جالبی برای شما در نظر گرفته‌ایم. جشنواره‌هایی که قیمت های اتحادیه را نیز می شکند.

برای مشاهده آخرین قیمت به روز رسانی تعرفه ها در قالیشویی توحید به لیست قیمت زیر توجه فرمایید.

تعرفه قالیشویی جناح

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

15 الی 20 درصد تخفیف همیشگی ویژه ثبت سفارش آنلاین

ما قدردان محبت مشتریانی هستیم که وفایشان به ما همیشگی است. به پاس تشکر از مشتریانی که بیش از یک بار از خدمات ما در قالیشویی جناح بهره برده اند 20 درصد تخفیف ویژه برای سفارشات آینده شان در نظر گرفته ایم.

هر مشتری حتی برای بار اول، اگر خدمات ما را از طریق سایت ما سفارش دهد مشمول کد تخفیف 15 درصدی خواهد شد. ما سعی داریم مشتری مدار باشیم. امید که کیفیت خدمات ضمن روحیه مشتری مداری بتواند موجب جلب رضایت شما شود.

تخفیف ها در قالیشویی جناح

مبل شویی، خدمتی متمایز از قالیشویی جناح

شستشوی مبل‌های‌تان را نیز با دیده منت انجام خواهیم داد. ایجاد لکه‌های وحشتناکی نظیر لکه‌های شربت یا لاک یا چای و قهوه روی مبل‌های راحتی با پارچه‌های مخملی یا چرمی، رنگ روشن یا بعضا سفید، فاجعه ای است که آه از نهاد خانم خانه برمی‌کند. اما دیگر نیازی به آه کشیدن نیست. ما اینجا هستیم. کافی است از طریق شماره گیری 1864 سریعاً با اورژانس پاکیزگی مبل‌های خود تماس بگیرید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده لکه‌زدایی از مبل‌های شما هستیم.

شستشوی مبل با دستگاه های تمام مکانیزه، مکش عالی آب چرک از مبل، خشک‌شویی مبل با مواد شوینده نانو باعث شده تا همه در حوالی بزرگراه جناح برای دریافت خدمات مبل شویی نام آشنای قالیشویی توحید را به خاطر بسپارند.

موکت شویی، خدمتی متمایز از قالیشویی جناح

موکت‌های شما با چسب موکت به زمین چسبیده است؟ کثیفی موکت‌ها برای‌تان آزاردهنده شده؟ جایی برای شستشوی موکت‌ها ندارید؟ از شستشوی موکت با شامپو فرش و بیشتر چرک مردشدگی موکت‌ها حالتان بد می‌شود؟

باز هم ما اینجا در همین حوالی بزرگ‌راه جناح درست در نزدیکی شما هستیم و حتی حاضریم برای شستشوی راحت تر به مکان مورد نظر شما بیاییم. شستشوی موکت با دستگاه تمام مکانیزه در محل مورد نظر مشتری با قیمت مناسب از دیگر دلایلی است که ساکنین محله جناج خدمت موکت شویی قالیشویی توحید را به یکدیگر معرفی می‌کنند.

راه های ارتباطی شما با ما در قالیشویی جناح

برای برقراری ارتباط با قالیشویی توحید شعبه جناح به راحتی می توانید با شماره تماس 1864 تماس بگیرید.

تماس با ما در قالیشویی جناج

ثبت آنلاین خدمات از طریق کلیک روی دکمه ثبت سفارش. لینک این دکمه را در انتهای همین صفحه قرار می دهیم.

برای برخورداری از تخفیفات ما کافی است در باشگاه مشتریان قالیشویی توحید ثبت نام کنید.

ثبت سفارش قالیشویی جناح

برچسب ها : قالیشویی جناح

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین