قالیشویی در جمهوری
قالیشویی توحید، در هر نقطه از شهر

قالیشویی در جمهوری

در حوالی جمهوری به دنبال یک قالیشویی خوب می گردید؟ نیازی نیست از کسی سراغ قالیشویی بگیرید ما اینجا در این صفحه اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم تا خودتان با استدلال تمام بهترین قالیشویی جمهوری را پیدا کنید. همانطور که به عنوان یکی از اهالی خیابان جمهوری قطعا بهتر از ما می دانید، محله جمهوری در تهران، یکی از محله‌های پر قدمت منطقه ۱۱ است که دارای بافتی تجاری- مسکونی بوده و در مرکز شهر واقع شده است. خیابان جمهوری، خیابان غربی- شرقی تهران است که تا میدان بهارستان امتداد دارد.

 قالیشویی توحید یکی از شعبات خود را در این منطقه احداث نموده است و آماده است تا در هر زمان در خدمت شما مشتریان باشد.

 

1864 راز درخشندگی خانه های شما

 

محله جمهوری تهران کجاست؟

محله جمهوری در تهران در نزدیکی میدان بهارستان واقع شده است. این محله در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد و مرزهای آن شامل خیابان قصرالدشت به شمال، خیابان وحدت اسلامی به شرق، خیابان سمیه به جنوب و خیابان جمهوری به غرب است. محله جمهوری از لحاظ جغرافیایی در محدوده منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.
این محله شامل چندین شهرک و محله است که شامل محله های زیر می شود:
1.    شهرک بهاران: این شهرک در محدوده شمالی محله جمهوری قرار دارد و شامل بلوار نلسون ماندلا و خیابان قطران است.
2.    شهرک پونک: واقع در جنوب غربی محله جمهوری، شامل بلوار پونک و خیابان سهروردی جنوبی می ‌باشد.
3.    محله فرمانیه: این محله در شمال غربی محله جمهوری قرار دارد و شامل خیابان آفریقا و برخی از خیابان‌ های اطراف آن است.
4.    محله قصرالدشت: واقع در شمال محله جمهوری، شامل خیابان قصرالدشت و برخی از خیابان‌ های اطراف آن می‌ شود.
5.    محله وحدت اسلامی: واقع در شرق محله جمهوری، شامل خیابان وحدت اسلامی و برخی از خیابان‌ های مجاور است.

 

چرا شستشوی فرش را با قالیشویی جمهوری؟

امروزه شستشوی فرش‌ها به یکی از مسئله‌های جدی و پر اهمیت برای خانواده‌ها تبدیل شده است چراکه که بیشتر افراد معمولا سعی می‌کنند راحتی و آسایش را در امور مربوط به خانه اعمال کنند، برای شستن فرش و موکت‌هایشان از مراکز پیش‌رفته و تخصصی در این زمینه استفاده می‌ کنند و شستن آن‌ها را بر عهده قالیشویی‌ها می‌گذارند. بنابراین سعی کنید که شستن فرش در خانه را فراموش کنید و از خدمات پیش‌رفته قالیشویی استفاده کنید.

 خدمات قالیشویی جمهوری

30 سال تجربه یک قالیشویی در شستشوی فرش تجربه کمی نیست و شایسته این است که بی چون و چرا به آن اعتماد کنید.

این قالیشویی با به کار گرفتن کارگران متخصص و افراد مجرب و ورزیده درصدد است که رضایت شما عزیزان را جلب کند و خاطری آسوده برایتان به ارمغان بیاورد.

همان طور که در جریانید، تمامی مراکز قالیشویی در هر کجای کشور، معیار‌های خاصی برای خدمت‌ رسانی به مشتریان دارند. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که خدماتی فراتر از وظایف مان را نیز به شما ارائه می کنیم و دقیقا همین مسئله باعث شده است که قالیشویی توحید شعبه جمهوری از دیگر رقبا متمایز و متفاوت باشد.

تعرفه خدمات قالیشویی در جمهوری

خدمات قالیشویی در جمهوری در قالیشویی توحید از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه است و نسبت به بقیه مراکز مشابه هزینه‌های پایین تری را از مشتریان دریافت می‌کند. مثلا در رفوگری فرش که فرش‌های پوسیده را ترمیم می‌کنند یا شیرازه فرش را تعمیر می‌کنند و پارگی فرش‌های ماشینی را از بین می‌برند، قالیشویی‌ها هزینه بالای تعیین کرده اند ولی قالیشویی توحید هزینه بسیار کم‌ تری را برای رفوگری دریافت می‌کند و از تعرفه‌های استانداری برخوردار است.

خدمات قالیشویی خوب در جمهوری شامل چه مواردی است؟

قالیشویی توحید شعبه جمهوری این توانایی را دارد که هر آنچه که شما از یک قالیشویی انتظار دارید، بر آورده نماید و متمایز ترین خدمات را در خصوص شستشوی فرش، مبل شویی، موکت شویی، شستشوی ترمه، کفپوش‌ها، تابلو‌فرش‌ها، پشتی، سجاده، پادری و مبلمان منازل، ادارات، مساجد، حسینیه‌ها و سالن‌های اجتماعات را با قیمتی استثنایی به شما عرضه کند.

قالیشویی جمهوری با سوابق درخشانی که دارد، انتخاب تعداد بسیار زیادی از افراد است. این مرکز با دستگاه‌های مجهز و اختصاصی که دارد، خدمات منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهد.

موکت شویی در قالیشویی جمهوری

مثلا شستشوی موکت‌ها در عمر نگهداری آن‌ها بسیار موثر است و باید به بهترین شکل ممکن شستشو داده شوند که با خدمات قالیشویی جمهوری این نگرانی‌ها به پایان می‌رسد. لازم به ذکر است که شستشوی فرش در این قالیشویی کاملا بدون واسطه است و از سرویس‌دهی‌های بسیار فوری در سر‌تا‌سر شهر برخوردار است و می‌تواند سفارشتان را در اسرع وقت تحویلتان دهد. اما مهم ترین ویژگی این قالیشویی قطعا وجود نیروی کار بسیار متعهد، آموزش دیده و مجرب است اعتبار این مرکز را دوچندان کرده است. در ادامه به یک سری از ویژگی‌های کاربردی این قالیشویی اشاره می‌کنیم:

ویژگی های منحصربه فرد قالیشویی جمهوری

لازم به ذکر است که شستشوی فرش در این قالیشویی کاملا بدون واسطه است و از سرویس‌دهی‌های بسیار فوری در سر‌تا‌سر شهر برخوردار است و می‌تواند سفارشتان را در اسرع وقت تحویلتان دهد. اما مهم ترین ویژگی این قالیشویی قطعا وجود نیروی کار بسیار متعهد، آموزش دیده و مجرب است اعتبار این مرکز را دوچندان کرده است. در ادامه به یک سری از ویژگی‌های کاربردی این قالیشویی اشاره می‌کنیم:

 • شستشوی بسیار سریع

یکی از قوانین این قالیشویی، ارزشمند دانستن زمان مشتری است. همین امر باعث شده که تا حد امکان از تلف کردن وقت جلوگیری کنند و با شعبه‌های گوناگونی که در سراسر شهر دارد، وسیع ترین، گسترده ترین و سریع ترین خدمات را به مشتریان عرضه کند.

 • تضمین حفظ سلامت و امنیت

مطمئن باشید که قالیشویی جمهوری با به کار گیری فناوری‌های نوین در شستشو، از هرگونه آسیب دیدگی احتمالی جلوگیری می‌کند و در حفظ و نگهداری سفارش‌های مشتریان، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. پس با خیالی آسوده می‌توانید فرش‌های ارزشمندتان را به ما بسپارید.

 • ارائه خدمات ریشه دوزی و رفوع

این قالیشویی علاوه بر شستشو می‌تواند در فعالیت‌های ترمیمی مثل خدمات مربوط به ریشه دوزی، ریشه بافی، ترمیم، رنگبرداری، رفوگری، مرمت فرش، لکه برداری، قلم زنی و هم چنین چرم دوزی فرش فعالیت کند و آسیب دیدگی‌های لوازمتان را رفع کند. بنابراین می‌توانید سفارش‌های مربوط به ترمیم و زیبایی فرش‌هایتان را نیز به ما بسپارید.

خدمات و رفوع در قالیشویی جمهوری

 • در اختیار داشتن نیروی کار حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته

 قالیشویی جمهوری به دلیل سابقه طولانی در خدمت رسانی، از محبوبیت خاصی برخوردار است و این حجم از محبوبیت و مقبولیت را مدیون تیم حرفه‌ای، مجرب و مورد اعتماد می‌باشد.

در قالیشویی جمهوری سعی بر آن است که با مواد آلی فرش‌ها را شستشو دهند و با دستگاه‌های مخصوص آن‌ها را خشک کنند تا در نهایت اتو شده و لول شده تحویل مشتریان دهند.

 • عضو رسمی اتحادیه است.

 این قالیشویی دارای مجوز‌رسمی از صنف قالیشویان است. لازم به ذکر است که تمامی مراحل شستشو به صورت اسلامی صورت می‌گیرد و به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به متقاضیان ارجمند می‌باشد.

این مرکز به صورت کاملا تخصصی و به وسیله ماشین آلات تمام اتوماتیک به شستشو و ترمیم انواع فرش‌های ماشینی و دستباف می‌پردازد و تمام فعالیت‌های خشک شویی مبلمان را با دستگاه‌های رادکتور و شامپوی تگزا انجام می‌دهد. دقت کنید که این قالیشویی مرمت، ترمیم و رفوگری فرش‌های دستبافت را با کمک استادان با تجربه در صنعت فرش انجام می‌دهد که درصد خطا را به صفر برساند. قالیشویی جمهوری با به کار گیری بهترین شوینده‌ها و فرمولاسیونی خاص به شستشوی فرش‌ها و مبلمان می‌پردازد که از هر گونه آسیب به سفارشات مشتریان جلوگیری شود.

تضمین شستشو در قالیشویی جمهوری چگونه است؟

قالیشویی جمهوری با انجام کلیه خدمات شستشو و خشکشویی مثل شستشوی انواع فرش‌های دستبافت مانند دستبافت پشمی، چله ابریشمی و تمام ابریشم و هم چنین فرش‌های ماشینی قدیمی و جدید با ضمانت کامل شستشو و بدون وارد شدن کم ترین آسیب با استفاده از موادی درجه یک در خدمت عموم مردم است. کلیه خدمات این قالیشویی به صورت تضمینی، وی آی پی و کاملا تخصصی است و یکی از ویژگی‌های مهم آن وجود کارشناسان مجرب فرش است که فرش را ابتدا مورد ارزیابی و بازدید قرار دهند تا بر حسب نوع فرش و جنس آن، خدمات مناسب آن را برای ترمیم و شستشو تشخیص دهند. پس با خیال راحت سفارشات خود را به قالیشویی توحید شعبه جمهوری بسپارید.

رضایت شما اعتبار ماست.  

تلفن تماس با قالیشویی جمهوری

ثبت سفارش خدمات قالیشویی جمهوری یا یک کلیک

برای برخورداری از خدمات قالیشویی توحید و رزرو کافی است روی فرم ثبت سفارش زیر کلیک کنید. در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

ثبت سفارش قالیشویی جمهوری

درباره قالیشویی توحید بیشتر بدانید

نگاهی به افتخارات، اهداف و خدمات قالیشویی توحید

قالی شویی نمونه تهران برای سه سال پیاپی

ما برای سه سال پياپي بهترین قالیشویی تهران شدیم؟ چگونه؟ اتحادیه قالی شویی های تهران هر سال بر اساس فاکتور هایی از قبیل کنترل کیفی تجهیزات شستشو، رعایت حقوق مشتریان، ارائه خدمات با قیمت مصوب، رضایت مشتریان و به‌روز بودن خدمات متناسب با توسعه تکنولوژی، قالیشویی نمونه شهر را انتخاب می‌کند و بر اساس همین فاکتورها فرش شویی توحید توانسته است برای سه سال عنوان بهترین قالی شویی تهران را از آن خود نماید. پس با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

ما فقط در به فرش شویی مشغول نیستیم. ما بیش از دو دهه است که موکت شویی و مبل شویی را نیز به پکیج خدمات خود افزوده‌ایم. بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی مبل و موکت را در اختیار گرفته و به همراه اپراتور کارآزموده به محل مورد نظر شما اعزام کرده و انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، چرم، چستر، مخمل، آل و راحتی و انواع موکت در هر متراژ و ابعاد را در منزل شما شستشو می‌دهیم. با ما به راحتی در منزل بدون دغدغه حمل و نقل پاکیزگی و درخشندگی را تجربه کنید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید

تعرفه‌های قالیشویی در جمهوری

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی قالیشویی در جمهوری بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

 • شستشوی فرشهای دستبافت
  کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
 • شستشوی فرشهای ماشینی
  از متری35000
 • شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی
  ازمتری45000تومان
 • شستشوی فرش زرونیم
  از تخته ای70,000 تومان
 • شستشوی قالیچه
  از تخته ای120,000 تومان
 • شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی
  از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
 • حق سرویس
  58,000 تومان
 • شستشوی مبلمان
  از 880,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در جمهوری

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در جمهوری

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل 15 درصد تخفیف خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان نیز برای اعضای آن 20 دصد تخفیف در هر سفارش را به همراه دارد. این آفرها در توحید همیشگی است.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در جمهوری