قالیشویی مرزداران مجهز ترین قالیشویی شهر تهران است که با ارائه انواع خدمات قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی در خدمت همشهریان عزیز می باشد. ما با استفاده از بهترین و کم ضرر ترین مواد شوینده فرش و موکت، سال هاست که در این زمینه به صورت حر فه ای فعالیت می کنیم. تجربیات ما طی 30 سال گذشته نشان داده که همشهریان ما در محدوده مررزداران علاوه بر خدمات شستن قالی و قالیچه، به خدمات مبل شویی نیز نیاز دارند. بنابراین در طی این سال ها با فراهم نمودن دستگاه های مخصوص مبل شویی، تلاش کرده ایم تا انواع خدمات مورد نیاز شما را ارائه نماییم.

ما با خدمت رسانی 24 ساعته و همچنین خدمات متنوع خود، برای 3 سال متوالی برنده عنووان واحد نمونه سال شده ایم. ما معتقدیم که کیفیت اتفاقی نیست و برای به دست آوردن رضایت همشهریان خود، تلاش زیادی کرده ایم.

محدوده مرزداران تهران کجاست؟

مرزداران یکی دیگر از محلات واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است که بلواری با همین نام نیز در آن قرار دارد. مرزداران یکی از محلات نوساز است که خیابان های پهن و عریض آن، باعث شده تا یکی از بخش های مدرن و مهندسی ساز تهران باشد. این محدوده به دلیل بافت مدرنی که دارد، مسلما آپارتمان ها و برج های زیادی نیز دارد.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به لاله، حائری، ناهید، حضرت ابوالفضل، ابراهیمی، ایثار، سپهر، البرز، اطاعتی، مطهری و ... اشاره کرد. بلوار مرزداران نیز از جمله بلوارهای مهم این محدوده است که به صورت شرقی غربی بوده و بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می کند.

محدوده مرزداران تهران به دلیل قرارگیری در بخش شمال شهر و همچنین احداث بوستان های متعدد توسط شهرداری در این منطقه، به عنوان یکی از محلات خوش آب و هوای شمال شهر تهران شناخته می شود که تقاضای زیادی دارد.

محله مرزداران از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بزرگراه حکیم

·         از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد

·         از شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری

·         از غرب با بزرگراه یادگار امام (ره)

نحوه دسترسی به محله مرزداران تهران

محله مرزداران تهران به کمک خودروی شخصی و وسایل حمل و نقل عمومی قابل دسترس است. شما می توانید برای رفتن به این محدوده از بزرگراه ها و بلوارهای اصلی این منطقه کمک بگیرید و یا از اتوبوس و مترو استفاده نمایید.

دسترسی به مرزداران با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده مرزداران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های شیخ فضل الله نوری، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه حکیم، بزرگراه جلال آل احمد و یادگار امام استفاده کنید.

دسترسی به مرزداران با مترو: برای رفتن به مرزداران با مترو می توانید از خط 7 متروی تهران استفاده نمایید.

دسترسی به مرزداران با اتوبوس: برای رفتن به محدوده مرزداران با اتوبوس می توانید از خط اتوبوس مرزداران – صادقیه و یا خطوط اتوبوسرانی دانشگاه آزاد – میدان آزادی استفاده کنید.

دسترسی به مرزداران با تاکسی: برای رفتن به مرزداران با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های مرزداران – میدان آزادی استفاده نمایید.

برچسب ها : قالیشویی مرزداران

نظر بگذارید

count to