اگر ساکن منطقه مرزداران هستید و برای شستشوی فرش دستباف خود به دنبال یک قالیشویی معتبر و با سابقه می‌گردید دست نگه دارید. در این مطلب می‌خواهیم با کیفیت‌ترین قالیشویی منطقه را به شما معرفی کنیم. مطمئنا پس از خواندن این مطلب و با یک بار امتحان کردن قالیشویی مرزداران شما تبدیل به مشتری ثابت و دائمی ما خواهید شد. پس اعلاشویی فرش نفیس دستباف خود را به ما بسپارید.

اعتماد شما افتخار ماست.

خدمات قالیشویی مرزداران

آیا تا به حال کلمه اعلاشویی را شنیده اید؟ آیا تفاوت اعلاشویی با شستشوی عادی فرش را می‌دانید؟
اعلاشویی یکی از بهترین و خاص‌ترین روش‌های شستشوی فرش‌های گران قیمت است. در روش اعلاشویی از مواد مخصوص و درجه یک استفاده می‌شود و با استفاده از نرم‌کننده مخصوص فرش، نرمی و لطافت منحصربه فردی به فرش داده خواهد شد. همچنین در صورت تمایل مشتری خدمات سفیدشویی و لکه زدایی نیز انجام می‌شود. از دیگر تفاوت‌های این دو روش، تعداد دفعات شستن فرش است. طبق درخواست مشتری شستشوی فرش در این روش می‌تواند بیشتر از یک بار باشد که این کار برای شستشوی فرش‌هایی که بیشتر از حد عادی کثیف هستند کاملا لازم است.
قالی شویی مرزداران اعلاشویی را توسط پرسنل حرفه‌ای انجام می‌دهد تا تمیزی روز اول را به فرش دستباف شما بازگرداند. خیالتان از بابت مواد شوینده نیز راحت باشد. مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی از نوع نانو درجه یک بوده و با توجه به جنس فرش دستباف شما بهترین آن انتخاب خواهد شد تا بافت فرش آسیب نبیند.

خدمات قالیشویی مرزداران

تعرفه های قالیشویی خوب در مرزداران

لیست تعرفه های این قالیشویی جهت رفاه حال مشتریان عزیز به شرح زیر است:

تعرفه قالیشویی مرزداران

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

مرزداران کجاست؟

بلوار مرزداران به مسافت 3.5 کیلومتر در شمال غربی تهران واقع شده و بلوار اصلی شهرک ژاندارمری می‌باشد. این بلوار در ناحیه 4 منطقه 2 تهران قرار دارد و بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌نماید. از جمله خیابان‌های اصلی این بلوار می‌توان به دانش، سپهر، سرسبز، گلها، اطاعتی، لاله و ناهید اشاره کرد.

هدیه قالیشویی مرزاداران به شما: روش پاک کردن لکه چسب از فرش

برای پاک نمودن لکه سرسخت چسب قطره‌ای از روی لباس و فرش بهترین راه استفاده از اتوی بخار است. شما می‌توانید یک پارچه تمیز روی محل لکه قرار دهید و اتوی بخار را روی پارچه قرار دهید تا چسب با حرارت باز شده و به سطح پارچه بچسبد و لکه از بین برود. یک راه دیگر، استفاده از استون به عنوان بهترین حلال چسب است که می‌توان از آن جهت پاک کردن لکه چسب از فرش بهره برد. سرکه یکی دیگر از پاک کننده‌های موثر جهت از بین بردن لکه چسب است. با استفاده از یک پارچه سفید تمیز آغشته به سرکه به راحتی می‌توانید تمام لکه‌های چسب موجود روی فرش را تمیز نمایید.

خدمات قالیشویی مرزداران

ثبت سفارش در قالیشویی مرزداران

برای ثبت سفارش اعلاشویی فرش‌های نفیس دستباف و همچنین خدمات ویژه مانند مبل شویی و موکت شویی همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق این لینک سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. پرسنل ما با یک تماس درب منزل شما حاضر خواهند بود.

 

برچسب ها : قالیشویی مرزداران

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین