قالیشویی میرداماد با توجه به موقعیت مکانی مناسبی که دارد، امکان ارائه خدمات با سرعت بالا را برای شما فراهم می نماید. ما می توانیم با تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت، فرش های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هرگونه مشکل و نقص در فرش، به بهترین شکل ممکن شستشو دهیم. شستشوی فرش توسط ما با رعایت اصول مذهبی توسط دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می شود. دستگاه های پیشرفته و به روز ما از چین و چروک و شکستگی فرش جلوگیری کرده و بنابراین شما می توانید بابت عدم آسیب رسیدن به فرش های ارزشمند خود، آسوده خاطر باشید.

تحویل و ارسال به موقع قالی و همچنین امکان ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در مجموعه ما، دریافت آسان و سریع خدمات را برای مشتریان امکان پذیر می نماید. ما با ارائه خدمات آنلاین، تلاش می کنیم تا خدمات خود را به صورت گسترده و بسیار راحت، تنها با چند کلیک به مشتریان خود در سرتاسر محدوده میرداماد ارائه کنیم.

محله میرداماد تهران کجاست؟

محله میرداماد تهران کجاست؟

محله میرداماد یکی از محلات خوب شمال شهر تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. بلوار پهلوی و بلوار ششم بهمن از نام های قدیمی این محله تهران بوده اند. محله میرداماد یکی از محلات لوکس و گران قیمت شمال شرقی تهران است که آب و هوای بسیار خوبی نیز دارد.

از جمله خیابان های مهمی که به خیابان میرداماد منتهی می شوند می توان به ولیعصر، نلسون ماندلا، شمس تبریزی شمالی و جنوبی، آقازاده فرد، رودبار شرقی و غربی و ... اشاره نمود. همچنین میدان مادر و خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس از جمله بخش های مهم این محدوده هستند.

محدوده میرداماد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از شمال به قلهک

·         از جنوب به بزرگراه همت

·         از شرق به خیابان شریعتی

·         از غرب به خیابان ولیعصر

 

نحوه دسترسی به محله میرداماد تهران

محله میرداماد علاوه بر قدمت بالا و آب و هوای خوبی که دارد، دسترسی مناسبی نیز از سایر بخش های تهران به وسیله وسایل نقلیه عمومی و یا خودروی شخصی دارد. اگر می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، ایستگاه های مترو، اتوبوس و حتی تاکسی های نیز در این محدوده فعالیت می کنند.

دسترسی به میرداماد با خودروی شخصی: برای رفتن به محله میرداماد تهران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه مدرس، بزرگراه حقانی، بزرگراه شهید همت، بزرگراه کردستان، خیابان شریعتی و ... استفاده نمایید.

دسترسی به میرداماد با مترو: برای رفتن به محله میرداماد با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه میرداماد پیاده شوید.

دسترسی به میرداماد با اتوبوس: برای رفتن به محدوده میرداماد با اتوبوس نیز می توانید از خط 7 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه میرداماد پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی زیادی نیز در این محدوده وجود دارند که جهت رفتن آسان به میرداماد شما را یاری می نمایند.

دسترسی به میرداماد با تاکسی: تاکسی های متعددی نیز در ونک، زرگنده، شریعتی و ... وجود دارند که شما را به مقصد میرداماد می رسانند.

 

برچسب ها : قالیشویی میرداماد

نظر بگذارید