قابل توجه آن دسته از افرادی که در محدوده میرداماد به دنبال بهترین قالیشویی این منطقه هستند. اگر به راحتی به هر قالیشویی اعتماد نمی کنید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما در این صفحه همراه باشید تا بهترین قالیشویی میرداماد را به شما معرفی کنیم.

معرفی یک قالیشویی تمام عیار در میرداماد

برای شستشوی فرش دستبافت به دنبال قالیشویی هستید یا برای شستشوی مبل های سلطنتی؟ قرار است برای عید نوروز فرش های تان را بشویید یا در تابستان؟ فرش شما دچار آفتاب سوختگی شده یا کاملا سالم است؟ چند متر موکت برای شستشو دارید؟ چه تعداد مبل؟
اینها همه سوالاتی هستند که به هنگام سفارش خدمات قالیشویی باید به کارشناسان واحد روابط عمومی پاسخ دهید. نکته مهم این پرسش و پاسخ آنجاست که اگر برای شستشوی تمام موارد ذکر شده قالیشویی میرداماد را انتخاب کنید نیازی به این پرسش و پاسخ ها نیست. قالیشویی توحید شعبه میرداماد یک کارخانه تمام عیار با پکیج کاملی از خدمات است که با بالاترین کیفیت نیز به مشتریان ارائه می شود.

برای تماس با بهترین قالیشویی در میرداماد کافی است 1864 را به خاطر بسپارید.

 

خدمات شستشوی با کیفیت در قالیشویی میرداماد

لیست قیمت خدمات قالیشویی در میرداماد

برای آگاهی از جزئیات قیمت قالیشویی در قالیشویی میرداماد به لیست قیمت زیر توجه کنید.

تعرفه قالیشویی میرداماد

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

تعرفه ها در قالیشویی میرداماد واقعا شگفت انگیز است. از یک سو مبتنی بر نرخ نامه اتحادیه است و از سویی دیگر با اعمال تخفیف های دائمی این مجموعه از اتحادیه هم کمتر می شود. شاید بپرسید منظور از این جشنواره ها چیست؟

تخفیفات قالیشویی میرداماد


•    از طریق سایت ثبت سفارش کنید 15 درصد تخفیف بگیرید.
•    در باشگاه مشتریان ما عضو شوید 20 درصد تخفیف بگیرید.
•    این دو جشنواره تاریخ انقضا خاصی ندارد و دائمی است.

مبل شویی حرفه ای در قالی شویی میرداماد

لکه شدن و کثیفی مبل های رنگ روشن در هر خانه ای ولو آنکه کودک نداشته باشد اجتناب ناپذیر است. با وجود خدمات مبل شویی در منزل قالیشویی میرداماد دیگر نیازی نیست به کثیفی مبل به چشم یک فاجعه نگاه کنید و خودتان برای تمیزکردنش دست به کار شوید و کار را از آنکه هست خراب تر کنید. در چنین مواقعی با خونسردی کامل با 1864 تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی میرداماد

موکت شویی حرفه ای در قالیشویی میرداماد

اگر کفپوش منزل شما هم موکت است و برای جلوگیری از راه رفتن موکت در خانه آن را با چسب مخصوص به زمین چسبانده اید و حالا دائما به این فکر می کنید که چطور برای شستشوی موکت اقدام کنم چرا از خدمات موکت شویی در منزل قالیشویی میرداماد استفاده نمی کنید؟
با 1864 تماس بگیرید و منتظر بمانید تا کارشناسان
موکت شویی میراداماد به محل مورد نظر شما آماده و در کمتر از 3 ساعت موکت ها را همانطور که روی زمین چسبیده است تمیز و مرتب به شما شسته شده تحویل دهند.

ثبت سفارش در قالیشویی میرداماد

اگر به این مسئله پی بردید که بهترین قالیشویی در محدوده زندگی شما در حوالی میرداماد قالیشویی توحید است و قصد دارید همین حالا در این مجموعه ثبت سفارش کنید، کافی است با 1864 تماس بگیرید. در همین سایت هم فرم ثبت سفارش تعبیه شده است که می تواند کار شما را ساده تر کند.

ثبت سفارش قالیشویی میرداماد

 

برچسب ها : قالیشویی میرداماد

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین