اگر برای شستشوی فرش های خود در حوالی مطهری به دنبال یک قالیشویی خوب می گردید مطالعه محتوای این صفحه به شدت به شما توصیه می شود.
قالیشویی مطهری شعبه کارخانه قالیشویی توحید در این صفحه به صورت کامل به شما معرفی می گردد:
محله مطهری در محدوده جنوب شرقی شهر تهران بزرگ و در منطقه 15  واقع شده است و از شمال با بلوار شهید بروجردی، خیابان رضایی و خیابان هفده شهریور و از شرق با خیابان انورزاده، از جنوب با بزرگراه بعثت، خیابان پارک و خیابان رجب زاده و از غرب با خیابان شیشه گرخانه و خیابان فداییان اسلام ارتباط دارد.
قالیشویی مطهری یکی از شعبه های قالیشویی توحید است که در این منطقه قرار گرفته است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. 

ما در قالیشویی مطهری با سی سال سابقه در زمینه قالیشویی در کنار شما هستیم.

برای بهره‌مندی از خدمات قالیشویی مطهری همین حالا تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مطهری

مناطق و محلات تحت پوشش قالیشویی مطهری کدامند؟

مطهری یکی از محلات مرکزی تهران است که در منطقه 6 قرار دارد. برخی از مناطق، شهرک ها و محلات معروف در محدوده مطهری عبارتند از:
•    محله مفتح: این محله در محدوده شمالی مطهری واقع شده و از جمله محله هایی است که همه ی تهرانی ها با آن آشنایی دارند.
•    محله یوسف آباد: این محله در محدوده جنوبی مطهری واقع شده و شهرک یوسف آباد نیز در این محدوده قرار دارد.
•    شهرک قدس: یکی از شهرک های معروف تهران که در محدوده شمال غربی مطهری واقع شده است.
•    محله فاطمی: این محله در محدوده شرقی مطهری قرار دارد و از محله هایی است که شهرک بزرگراه فتح نیز در آن قرار دارد.
•    محله وزرا: این محله در محدوده غربی مطهری واقع شده است و از محله هایی است که خیابان ولیعصر نیز در آن قرار دارد.

آیا قالی های شما نیازمند شستشو و تمیزی هستند؟ 
ساکن هر کدام از مناطق و محلات محدوده مطهری هستید کافیست با قالیشویی توحید در مطهری تهران تماس گرفته تا فرش ها و قالی های شما به بهترین شکل ممکن شسته و تمیز ‌شوند. کارشناسان ما با تجربه و تجهیزات حرفه‌ ای، فرش شما را در کمترین زمان ممکن شسته و به شما تحویل می ‌دهند. 

 

با شماره 1864 تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت قالیشویی توحید در محله مطهری بهره‌ مند شوید.

چرا قالیشویی مطهری را انتخاب کنیم؟

قالیشویی مطهری عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران بوده است. این قالیشویی در طی سال ها توانسته به عنوان قالیشویی نمونه از طرف اتحادیه انتخاب شود. سابقه طولانی در زمینه قالیشویی و ارائه خدمات به مشتریان نشان می دهد که کیفیت خدمات قالیشویی توحید شعبه مطهری تا چه اندازه بالاست و مشتریان اعتماد کامل دارند. به همین دلیل با خیال آسوده شستن فرش های خود را به ما بسپارید. 
 
چگونگی خدمات در قالیشویی مطهری

1-    کیفیت بالای خدمات

ما در قالیشویی مطهری از تجهیزات و دستگاه های شستشوی مدرن و همچنین مواد شوینده با بهترین کیفیت استفاده می کنیم. تکنیسین ما بیشترین تجربه را در این زمینه دارند و شما می توانید با خیال آسوده فرش های خود را به ما بسپارید.

2-    تنوع خدمات

کی از خدمات اصلی ما شستن فرش است ولی با توجه به گسترش نیاز مشتریان امروزه خدمات دیگری همچون شستن مبل و موکت را ارائه می دهیم. به دلیل گسترده بودن خدمات ما مشتریان می توانند انواع خدمات را از ما تقاضا کنند.

3-    ضمانت خدمات

ما به کیفیت کاری که برای مشتری انجام می دهیم اطمینان داریم به همین دلیل تمام خدمات خود را با ضمانت کتبی برای مشتری انجام خواهیم داد. شما می توانید هنگامی که فرش خود را تحویل می دهید ضمانت نامه کتبی دریافت کنید. با داشتن این ضمانت در صورت نارضایتی فرش شما را به صورت رایگان مجددا خواهیم شست.

4-    خدمات مکانیزه و مدرن

 کارخانه ما با مدرن ترین دستگاه ها مکانیزه شده و خدمات شستشو را با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می دهد. استفاده از این دستگاه ها باعث کوتاه شدن زمان تحویل و بی نقص بودن خدمات می شود.

5-    قیمت مناسب

از آنجایی که ما مجوز رسمی از اتحادیه داریم تمام قیمت ها مطابق با نرخ مصوب اتحادیه می باشد.لیست نرخ خدمات قالیشویی صاحبقرانیه به شرح زیر می‌باشد :

 

تعرفه قالیشویی مطهری

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

6-    شفافیت قیمت ها با ارائه فاکتور دقیق

با تجربه ای که در این کار پیدا کرده ایم می دانیم که شفافیت در ارائه خدمات و هزینه ها باعث رضایت مشتری خواهد شد. به همین دلیل تمام جزییات و هزینه ها را به صورت کامل در فاکتور وارد می کنیم.

7-    تحویل به موقع فرش

ما در تلاش هستیم تا علاوه بر بالا بردن کیفیت، خدمات خود را در کوتاه ترین زمان به مشتری عرضه کنیم. به همین دلیل با زمانبندی دقیق در کارها توانسته ایم رضایت مشتری را بدست آوریم.

8-    رزرو آنلاین

یکی از ویژگی های قالیشویی ما رزرو آنلاین است که به راحتی از طریق سایت می توانید خدمات خود را انتخاب و ثبت نمایید.

9-    مشتری مداری و برخورد محترمانه پرسنل

یکی از ویژگی هایی که باعث توسعه کار قالیشویی می شود صبر و حوصله و برخورد خوب با مشتری است. ما در این مجموعه تمام تلاش خود را می کنیم تا نیازهای مشتریان را با صبوری پاسخ دهیم.

مروری بر خدمات قالیشویی مطهری

قالیشویی مطهری برای شما خدمات زیادی در نظر گرفته که می‌توانید متناسب با نیازتان از آنها بهره بگیرید. این خدمات عبارتند از:

مبل شویی

مبلمان نیز مانند بسیاری از لوازم خانه باید به صورت دوره ای شسته شوند زیرا مبل ها آلودگی ها و خاک هایی که باعث صدمه به الیاف مبل شده را جذب می کنند و ظاهرشان کدر خواهد شد. ما در قالیشویی توحید شعبه مطهری الیاف، نوع رنگ و نقص های فیزیکی مبل شما را بررسی می کنیم تا از پاک کننده های مناسب استفاده نماییم. شستشوی مبل‌ ها با استفاده از ابزار HWE انجام می گیرد. مبل شویی مطهری یک قالیشویی مطمئن برای مبل های شماست.
خدمات قالیشویی مطهری

شستشوی فرش دستباف

فرش ها نیز در اثر راه رفتن و تماس با محیط اطراف سالانه به دو بار شستشو نیاز دارند. به همین دلیل اگر به شیوه صحیح شسته نشوند عمر فرش شما کم خواهد شد. مخصوصا فرش های دستباف که حساس تر و گران تر نیز هستند. به دلیل کمبود فضا و آب شستن فرش ها در خانه نیز امکان پذیر نیست. ما در قالیشویی مطهری با استفاده از دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک فرش های دستی و ماشینی شما را به بهترین شکل خواهیم شست.

موکت شویی

موکت ها نوعی کفپوش هستند که استفاده از آنها بسیار راحت است. موکت ها امروزه در طرح ها و جنس های متفاوتی تولید می شوند که برای شستن آنها باید از روش های مختلفی بهره گرفت. بعضی از موکت ها ظرافت خاصی داشته و با روش های معمولی نمی‌توان آنها را شست. ما در قالیشویی مطهری کارشناسان  موکت شویی داریم که نوع موکت و روش شستن آن را تعیین می کنند تا کمترین آسیب به موکت شما برسد. 


موکت شویی در قالیشویی مطهری

رفوگری
 هر گونه پارگی روی فرش و تابلو فرش را برطرف خواهیم کرد.

رنگبرداری و لکه برداری

 ممکن است فرش شما دچار لکه هایی شود که به آسانی پاک نشوند. ما بدون آسیب رساندن به فرش شما هرگونه لک و رنگ را از روی فرش پاک می کنیم.

  • ریشه زنی: متخصصان ما برای انواع فرش و تابلو فرش شما خدمات تعمیر و بافت ریشه نو را انجام می دهند.
  • خشکشویی: به کمک دستگاه های نیمه اتوماتیک خدمات خشکشویی انواع مبل و موکت را در منزل انجام می دهیم.


قالیشویی مطهری بهترین قالیشویی در تهران بوده که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

تماس با قالیشویی مطهری

برای تماس با ما می توانید با شماره هایی که در کادر زیر آماده تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت ما مراجعه نموده و به صورت آنلاین خدمات خود را ثبت نمایید.

فرش های شما را به صورت لول برده و به صورت لول و اتو شده همراه با کاور تحویل می دهیم.

شماره تماس قالیشویی مطهری
ثبت سفارش فقط با یک کلیک

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی همین حالا روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

ثبت سفارش قالیشویی مطهری

برچسب ها : قالیشویی مطهری

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین