قالیشویی ملاصدرا حرفه ای ترین قالیشویی شهر تهران است که با به روز ترین متد های شسشتوی انواع فرش و موکت در اختیار شما همشهریان عزیز می باشد. همچنین از دیگر خدمات متنوع ما به عنوان یک قالیشویی خوب در ملاصدرا می توان به خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه های مکانیزه و پیشرفته اشاره کرد. تکنسین های با تجربه و دوره دیده ما می توانند با استفاده از دستگاه های مخصوص، انواع مبل ها را بدون آسیب زدن شستشو دهند.

استفاده از مواد باکیفیت شستشو از جمله مزایای ما به عنوان بهترین قالیشویی محدوده ملاصدرا است. علاوه بر این، ما با رعایت منشور اخلاقی شامل ارائه خدمات قالیشویی با آب کشی اسلامی، تلاش می کنیم تا خدمات با کیفیتی را به عموم همشهریان خود ارائه نماییم.

محله ملاصدرا تهران کجاست؟

محله ملاصدرا تهران یکی از محلات خوب شمال شهر تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. محله ملاصدرای تهران به صورت شرقی- غربی از محله ونک تا بزرگراه چمران امتداد دارد. محله ملاصدرا نیز همچن سایر محلات تهران، بافتی نیمه مدرن دارد. درواقع در این محدوده نیز می توانید ترکیبی از خانه های ویلایی و برج ها و آپارتمان های متعددی را ببینید.

خوشبختانه در این محدوده شمال غرب شهر تهران نیز بوستان های زیادی توسط شهرداری ساخته شده است که باعث شده تا کمی از آلودگی هوا در  این محله کاسته شود.

از جمله خیابان ‌های مهم محدوده ملاصدرا تهران می توان به خدامی، ونک، پردیس، حکیم اعظم، گرمسار شرقی و غربی، برزیل شرقی و غربی، ملاصدرا، گاندی، نلسون ماندلا، والی نژاد و شیخ بهایی اشاره کرد. همچنین بخشی از بزرگراه های اصلی حقانی، کردستان، شهید چمران، شهید همت و بلوار ملاصدرا و میدان ونک نیز در این منطقه قرار دارند.

محله ملاصدرا از اطراف به محلات و بزرگراه های زیر محدود می شود:

·         از شمال به ونک

·         از جنوب به بزرگراه شهید همت

·         از شرق به بزرگراه مدرس

·         از غرب به بوستان ایران زمین

 

نحوه دسترسی به ملاصدرا تهران

برای رفتن به ملاصدرا تهران می توانید از ایستگاه های مترو و اتوبوس این محدوده استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق بزرگراه های اصلی خود را به این محدوده شمال غربی شهر تهران برسانید.

دسترسی به ملاصدرا با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده ملاصدرا با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های کردستان، شهید چمران، شهید همت، مدرس، حقانی و سایر بلوارهای این محدوده استفاده نمایید.

دسترسی به ملاصدرا با مترو: برای رفتن به ملاصدرا با مترو نیز می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهید حقانی پیاده شوید. سپس می توانید به کمک تاکسی ها و اتوبوس های این منطقه خود را به ملاصدرا برسانید.

دسترسی به ملاصدرا با اتوبوس: برای رفتن با اتوبوس به محدوده ملاصدرا می توانید از خط 7 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه پل یا ونک پیاده شوید.

دسترسی به ملاصدرا با تاکسی: ایستگاه تاکسی میدان ونک می تواند در رفتن به ملاصدرا شما را یاری کند. همچنین تاکسی های گذری زیادی نیز در این محدوده فعالیت می کنند.

برچسب ها : قالیشویی ملاصدرا

نظر بگذارید

count to