قالیشویی دهکده المپیک بزرگ ترین و با سابقه ترین مرکز شستشوی انواع فرش، موکت و مبل در تهران است. تمام خدمات ما از شستشو گرفته تا ترمیم فرش، خشکشویی و ... با پشتوانه بیش از 30 سال تجربه، به صورت تضمینی و با کیفیت بالا ارائه می شود. شما می توانید با خیال راحت، فرش های خود را در تمام طول سال به ما بسپارید. کلیه خدمات ما زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران بوده و با بالاترین سطح کیفیت انجام خواهد شد.

سرویس دهی به تمام نقاط محدوده دهکده المپیک در کمترین زمان ممکن، از جمله ویژگی های ماست که باعث شده تا به عنوان قالیشویی خوب در دهکده المپیک شناخته شویم. همچنین خدمات ما با ارائه ضمانت نامه معتبر، قیمت های مصوب اتحادیه و فاکتورهای دقیق، خیال شما را از هر جهت آسوده می گرداند.

 

دهکده المپیک تهران کجاست؟

دهکده المپیک یکی از محلات شمال غربی شهر تهران است که در محدوده منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده و بافتی نسبتا قدیمی دارد. این محدوده تهران که در سال 1348 همزمان با بازی های آسیایی 1974 در این قسمت ساخته شد، بافتی خاص دارد. ساختمان های 4 تا 5 طبقه ای که به واسطه فضای سبز از یکدیگر جدا شده اند، در آن زمان محل سکونت ورزشکاران این بازی ها بود. پس از آن این محله خالی ماند و سپس با ساخت خانه های هم شکل با آن ها و ورود مردم این محله، به عنوان یکی از محلات خوب با بافت زیبا شناخته شد.

در این محدوده شهرکی با همین نام نیز وجود دارد که چیزی حدود 700 خانوار از ارگان های مختلف در آن سکونت دارند.

دهکده المپیک از اطراف به بزرگراه ها و خیابان های زیر محدود می شود:

·         از شمال به رشته کوهای البرز

·         از جنوب به اتوبان شهید همت

·         از شرق به رودخانه و باغ های کن

·         از غرب به شهرک راه آهن

نحوه دسترسی به منطقه دهکده المپیک

دهکده المپیک تهران به دلیل وسعت، نزدیکی به بزرگراه های اصلی و همچنین جمعیت زیادی که از کارمندان و کارکنان سازمان تربیت بدنی، دانشگاه علامه و ... دارد، دسترسی مناسبی نیز به نقاط مختلف تهران دارد. اگر چه در این محدوده ایستگاه مترو وجود ندارد اما می توانید به راحتی از طرق مختلف خود را به این قسمت از شهر تهران برسانید.

دسترسی به دهکده المپیک با خودروی شخصی: برای رفتن به دهکده المپیک تهران با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه شهید همت و یا بزرگراه آزادگان اقدام کنید.

دسترسی به دهکده المپیک با مترو: برای رفتن به دهکده المپیک با مترو می توانید از ایستگاه های صادقیه، آزادی یا چیتگر استفاده نمایید.

دسترسی به دهکده المپیک با اتوبوس: ایستگاه اتوبوس شریعتی نیز شما را به دهکده المپیک می رساند. همچنین خطوط متعدد اتوبوسرانی نیز برای رفتن به محدوده در سطح شهر قرار دارند.

دسترسی به دهکده المپیک با تاکسی: برای رفتن به دهکده المپیک با تاکسی می توانید از خطوط تاکسیرانی صادقیه استفاده نمایید.

 

برچسب ها : قالیشویی دهکده المپیک

نظر بگذارید