بهترین قالیشویی در دهکده المپیک 


دهکده المپیک از جمله محله های شمال غربی تهران به شمار می رود که در گذشته متعلق به منطقه 5 شهرداری تهران بود و اکنون جزء منطقه 22 تهران حساب می شود. ساکنین این منطقه ی قدیمی از گذشته های دور روی نظافت فرش های خود بسیار حساس بوده اند و همواره به دنبال یافتن بهترن قالیشویی در حوالی محل خود هستند. ما با استناد بر دلایلی که در این مطلب مطرح می نماییم، قالیشویی دهکده المپیک توحید را به عنوان برترین قالیشویی در این منطقه معرفی می کنیم.

اهمیت استفاده از خدمات قالیشویی در دهکده المپیک


در حال حاضر همه مناطق تهران پوشیده از جعمیت زیادی هستند وافراد زیادی در این محدوده ها زندگی می کنند. بی شک هر خانه ای دارای فرش است و هر منطقه ای نیاز به قالیشویی دارد.
فرش از آن جایی که دائم در معرض رفت و آمد قرار دارد به سرعت کثیف می شود، به خصوص اگر رنگ آن روشن باشد. در گذشته برای تمیز کردن فرش، آن را در حیاط می شستند که یک سری مشکلات  را با خود به همراه داشت. در حال حاضر با توجه به آپارتمانی شدن منازل و همین طور شتسشوی اصولی و درست فرش این کار دیگر امکان پذیر نیست و مردم از خدمات قالیشویی استفاده می کنند.

 

شستشوی فرش های دستباف، تخصص قالیشویی توحید


این قالیشویی با استفاده از مواد شوینده مناسب، دستگاه های مکانیزه و همین طور نظافت دقیق، شستشوی فرش های دستباف را به صورت تخصصی انجام می دهد. 
فرش های دستباف همان طور که می دانید از جمله با ارزش ترین و گران قیمت ترین فرش ها هستند که تار و پود و الیاف آن ها نسبت به فرش ماشینی حساس تر است. از این رو کسانی که فرش دستباف دارند؛ برای شسته شدن  فرش هایشان توسط قالیشویی واهمه دارند. 
شتسشوی انواع مدل فرش دستباف اعم از پشمی و ابریشمی، به صورت تخصصی در قالیشویی توحید انجام می شود، طوری که دما و فشار آب مطابق با میزان مقاومت الیاف فرش تنظیم می گردد تا بافت و رنگ آن دچار آسیب نشود. به همین دلیل است قالیشویی توحید این خدمات را با ضمانت ارائه می دهد و چنان که شما دارای فرش دستباف هستید می توانید با خیال راحت از خدمات این قالیشویی در دهکده المپیک استفاده کنید.

 

خدمات بهترین قالیشویی دهکده المپیک 


بهترین قالیشویی دهکده المپیک، مسلما مجموعه ای است که همه خدمات مرتبط با شتسشوی فرش را ارائه می کند، طوری که نیازی نباشد تا مشتری برای دریافت سایر خدمات مانند ترمیم فرش و مبل شویی به قالیشویی های دیگر مراجعه کند و در وقتش دچار اتلاف شود، زیرا قالیشویی توحید شعبه ی دهکده المپیک به خوبی می داند که زمان با ارزش ترین چیز دنیاست.
قالیشویی توحید با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های مکانیزه همه خدمات مرتبط با قالیشویی را ارائه می دهد که برخی از آن ها به شرح ذیل هستند:
•    شستشوی تخصصی انواع فرش ماشینی و قالی در ابعاد مختلف
•    شستشوی تخصصی انواع تابلو فرش، گلیم، جاجیم، پادری و فرش فانتزی
•    مبل شویی با دستگاه تخصصی به صورت تخصصی در محل
•    موکت شویی به صورت تخصصی در محل
•    ترمیم تار و پود و ریشه فرش و لکه زدایی تخصصی فرش

 

برتری های قالیشویی دهکده المپیک


•    انجام سریع شستشوی فرش، نهایت تا سه روز
•    شستشو با کیفیت فرش ها و عدم تغییر رنگ آن ها
•    انجام خدمات، در زمان های شلوغ سال
•    دریافت تعرفه مناسب مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویان

تعرفه خدمات قالیشویی دهکده المپیک


تمامی قالیشویی هایی که به صورت مجاز و زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می کنند معمولا مطابق با متراژ و نرخ مصوب اتحادیه، تعرفه  خود را تعیین می کنند. قالیشویی توحید هم با توجه به این که زیر نظر اتحادیه  قالیشویی تهران است هزینه همه خدمات، شامل  شستشوی فرش، موکت و مبل شویی را مطابق با نرخ اتحادیه دریافت می کند.
از طرفی علاوه بر موارد گفته شده، این قالیشویی برای مشتریان خود تخفیف های ارزنده ای هم در نظر می گیرد. 

 

تعرفه خدمات قالیشویی دهکده المپیک

 

نحوه دریافت تخفیقات بهترین قالیشویی دهکده المپیک


برای دریافت تخفیفات می توانید از دو راه اقدام کنید:
•    سفارش  خدمات قالیشویی خود را به صورت آنلاین از طریق وب سایت قالیشویی توحید ثبت کرده و در زمان پرداخت در درگاه بانکی، 15 درصد تخفیف بگیرید.
•     پس از دریافت اولین خدمات خود از قالیشویی توحید، عضو باشگاه مشتریان این مجموعه شده و خدمات آن را به نزدیکان خود معرفی کنید تا 20 درصد تخفیف همیشگی دریافت کنید.

                                                                                                      تخفیف

 

 قالیشویی توحید کدام محدوده دهکده المپیک را پوشش می دهد؟


خدمات قالیشویی توحید به تمام محله های دهکده المپیک ارائه داده می شود. در هر نقطه ای که از دهکده المپیک سکونت داشته باشید می توانید از خدمات سریع و با کیفیت این قالیشویی بهره مند شوید. 

 

انجام خدمات در کم ترین زمان ممکن 


یکی از نکات بسیار مهم در مورد قالیشویی ها مدت زمان تحویل فرش هاست. بعضی از مردم از میزان سرعت انجام خدمات توسط بعضی از قالیشویی ها به خصوص در زمان های شلوغ سال شکایت دارند، در صورتی که قالیشویی توحید با بهره گیری از دستگاه های جدید و پرسنل با تجربه همه خدمات خود را در کم ترین زمان ممکن انجام داده و فرش ها را به صورت رول و کاور شده در محل ارسال می کند. این ویژگی سبب شده تا خیلی از مشتریان از خدمات قالیشویی توحید رضایت کامل را داشته باشند، چرا که در ایام شلوغ سال مانند روزهای نزدیک  به عید هم، خدمات خود را در کم ترین زمان ممکن ارائه می دهد. 

 

چگونه سفارش تان را ثبت کنید؟


برای ثبت سفارش از قالیشویی دهکده المپیک می توانید به دو روش این کار را انجام دهید:.
•    به صورت آنلاین و از طریق وب سایت قالیشویی توحید سفارش تان را ثبت کنید.
آدرس سایت قالیشویی توحید برای دریافت خدمات به صورت آنلاین : https://tohidcarpet.com/  

•    اگر تمایلی به استفاده از اینترنت ندارید می توانید با شماره گیری 1864 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

                                                                                 تماس با ما

برچسب ها : قالیشویی دهکده المپیک

نظر بگذارید