با معرفی بهترین قالیشویی دهکده المپیک در این صفحه از وب سایت قالیشویی توحید با شما همراه هستیم.

شاید یکی از سخت ترین بخش های خانه داری شستشوی فرش و موکت های منزل باشد؛ خصوصا به این دلیل که اکثر منازل آپارتمانی شده اند و دیگر خبری از حیاط های بزرگ و خانه های ویلایی نیست. احتمالا شما هم مانند دیگران ترجیح می دهید فرش های خود را جهت شستشو به یک قالیشویی معتبر بسپارید تا فرش های شما را با مواد درجه یک نانو شسته و تمیزتر از روز اول به شما تحویل دهد. اگرشما ساکن محله دهکده المپیک هستید به شما مژده می دهیم که بهترین قالیشویی تهران در این محله شعبه دارد. قالیشویی دهکده المپیک با پرسنل خبره و مجرب در خدمت شماست تا فرش های گران بهای شما را با بهترین کیفیت ممکن شسته و به شما تحویل دهد.

پاکیزگی را از ما بخواهید.

خدمات قالیشویی دهکده المپیک

 با اولین تماس همکاران ما در محل حاضر شده و فرش شما را لول و کاور نموده و به محل قالیشویی حمل می کنند. سپس فرش به وسیله جارو برقی گردگیری می شود. چنان چه فرش شما آسیب دیده باشد عملیات رفو انجام شده و آسیب دیدگی به طور حرفه ای ترمیم می شود. پس از آن با توجه به جنس فرش، مواد شوینده مناسب و درجه یک انتخاب شده و فرش توسط به‌روزترین دستگاه های موجود در دنیا و کاملا مطابق اصول شرعی و اسلامی شستشو خواهد شد. در نهایت فرش آب گیری و خشک شده و اتو می شود و به صورت لول شده و در کاور به شما تحویل داده خواهد شد.  

خدمات قالیشویی دهکده المپیک

دهکده المپیک کجاست؟

دهکده المپیک در شمال غربی و منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده است. این محله در سال 1340 ساخته شده و از محله های خوش آب و هوا و قدیمی تهران است. این منطقه از سمت شرق به رودخانه و باغ های کن، از سمت جنوب به اتوبان همت و از سمت شمال به رشته کوه های البرز محدود می شود. قالیشویی توحید نیز که از قالیشویی های قدیمی و با سابقه تهران است هم در این منطقه خوش آب و هوا شعبه دارد و با پرسنل مجرب خود در خدمت ساکنان محترم محله دهکده المپیک می باشد.

خدمات قالیشویی دهکده المپیک

مژده به ساکنین محترم محله دهکده المپیک

ساکنین این محله قدیمی دیگر نیازی نیست ساعت ها در ترافیک سطح شهر به دنبال یک قالیشویی معتبر بگردند زمان خود را تلف کنند. کافیست با قالیشویی دهکده المپیک تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما جهت حمل قالی های گران بهای شما به قالیشویی اقدام نمایند. همچنین خدمات مبل شویی و موکت شویی در منزل نیز توسط پرسنل آموزش دیده ما با بهترین کیفیت انجام می شود.

بالاترین کیفیت، کم ترین قیمت!

دیگر لازم نیست نگران هزینه های سرسام آور قالیشویی های نامعتبر و غیرحرفه ای باشید. ما با اطمینان از این که قالیشویی دهکده المپیک مناسب ترین تعرفه را در بین قالیشویی های تهران دارد، لیست تعرفه های خود را به شرح زیر خدمت مشتریان محترم اعلام می داریم:

خدمات قالیشویی دهکده المپیک

ثبت سفارش فقط با یک تماس

اگر پس از خواندن توضیحات بالا تصمیم خود را برای استفاده از خدمات قالیشویی دهکده المپیک گرفته اید، جهت ثبت سفارش آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن فقط کافیست با شماره قالیشویی توحید تماس بگیرید تا بلافاصله از خدمات با کیفیت و بی نظیر ما بهره مند شوید.

 

برچسب ها : قالیشویی دهکده المپیک

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما