قالیشویی خلیج فارس

قالیشویی خلیج فارس مفتخر است که با دستگاه های تمام اتوماتیک خود، بهترین خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را به شما همشهریان عزیز ارائه نماید. دیگر لازم نیست که نگران آسیب به فرش خود باشید. ما تمامی فرآیند شستشوی فرش را با دستگاه های تمام اتوماتیک خود، بدون دخالت دست انجام می دهیم و بنابراین بدون هرگونه آسیب، اعم از تا خوردن، پوسیدگی و ... فرش های شما را شستشو خواهیم داد.

هر آنچه که از یک قالیشویی خوب مد نظر شماست در قالیشویی توحید قابل رؤیت است. از 30 سال تجربه و اعتبار گرفته تا در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و کادری مجرب همه و همه وجه تمایز قالیشویی توحید با دیگر رقبا است.

ما به عنوان بهترین قالیشویی در خلیج فارس تلاش کرده ایم تا با به کارگیری تکنسین های حرفه ای و استفاده از مواد شوینده استاندارد و درجه یک، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم. کیفیت بالای خدمات و همچنین سرعت بالا از جمله ویژگی های متمایز کننده ما به عنوان قالیشویی نمونه تهران است. ما افتخار دریافت 3 عنوان واحد نمونه سال از سمت اتحادیه قالیشویان را داریم و تمام تلاش خود را در راستای حفظ کیفیت خود و جلب اعتماد مشتریان انجام می دهیم. همچنین در این قالیشویی خدمات مبل شویی و موکت شویی با کیفیت بالا و قیمت مناسب نیز انجام می شود.

تعرفه خدمات قالیشویی توحید

لیست تعرفه خدمات قالیشویی توحید به شرح زیر می‌باشد:

محله خلیج فارس تهران کجاست؟

محله خلیج فارس درواقع به محله اطراف بلوار خلیج فارس گفته می شود. محدوده خلیج فارس بخشی از شهرداری منطقه 18 تهران است. خلیج فارس یکی از محلات جنوب غربی تهران است که بیشتر ساکنین آن را مهاجرین استان های آذربایجان شرقی و همدان تشکیل داده اند.

خلیج فارس دو بخش شمالی و جنوبی دارد که در گذشته اغلب زمین های آن کاربری کشاورزی داشته اند.

از جمله مناطق قالیشویی در محله خلیج فارس تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قالیشویی شهید باقری
  • قالیشویی سامانی پور
  • قالیشویی نیک پسندی
  • قالیشویی بهشتی
  • قالیشویی رهنما
  • قالیشویی پیروزی
  • قالیشویی فریت

محدوده خلیج فارس تهران از شمال به بزرگراه فتح و خیابان آذری (مناطق 9 و 21 تهران بزرگ)، از جنوب به بزرگراه آیت الله سعیدی و بزرگراه تهران- ساوه (مناطق 7 تهران)، از شرق به بزگراه آیت الله سعیدی (مناطق 17 و 19 تهران) و از غرب به بزرگراه آزادگان (منطقه 18 تهران) محدود می شود.

چگونه به خلیج فارس تهران برویم؟

برای رفتن به خلیج فارس تهران می توانید از مترو، اتوبوس، تاکسی و یا وسایل نقلیه شخصی خود استفاده کنید. اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید، مترو شاید بهترین گزینه برای شما باشد. برای رفتن با مترو به خلیج فارس، می توانید سوار خط 3 مترو تهران شوید و در یکی از ایستگاه های نعمت آباد یا آزادگان پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در اطراف بلوار خلیج فارس نیز در دسترسی به این محله به شما کمک خواهند نمود.

همچنین چنانچه قصد دارید تا با وسیله شخصی خود به این محله تهران بروید، می توانید از بزرگراه های فتح یا آزادگان استفاده کرده و خود را به این محدوده برسانید. بلوار ثارالله نیز مسیر دسترسی مناسب دیگری برای رفتن به محله خلیج فارس است.

شستشوی فرش با جدیدترین متد روز دنیا بدون معطلی با تضمین کیفیت و حفظ سلامت فرش تخصص ماست.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

ایستگاه های تاکسیرانی واقع در این محدوده و به خصوص ایستگاه های اطراف بلوار خلیج فارس نیز جهت دسترسی به این محله کاربرد دارند. امروزه تاکسی های اینترنتی نیز می توانند شما را در رفتن به محله خلیج فارس یاری نمایند.

 

برچسب ها : قالیشویی خلیج فارس

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما