قیمت قالیشویی در کارخانه قالیشویی توحید باورنکردنی است. چرا؟  چون در درجه اول کاملا مبتنی بر نرخ نامه اتحادیه قالیشویی های تهران در سال 1401  تدوین شده و در درجه دوم جشنواره های تخفیفاتی دائمی در این مجموعه همواره برقرار است. 
همیشه قیمت بالاتر نشان کیفیت بیشتر نیست، می شود در اوج کیفیت فقط و فقط برای رفاه مشتریان، قیمت های ثابت را با جشنواره های تخفیفاتی ویژه پایین آورد. قیمت باید منصفانه و مبتنی بر استانداردهای لازم باشد. تعرفه خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در قالیشویی توحید بر اساس نرخ نامه اتحادیه تدوین شده است. این جمله صرفا یک شعار تبلیغاتی نیست یک حقیقت بی قید و شرط است.


 کیفیت بالا + قیمت مناسب + جشنواره های تخفیف های دائمی = کارخانه قالیشویی توحید


اگر برای مقایسه قیمت خدمات قالیشویی توحید با دیگر قالیشویی های تهران وارد این صفحه شدید به لیست قیمت زیر با نهایت دقت توجه کنید. مطمئن هستیم که اگر با دقت قیاس کنید بی شک با 1864 تلفن 4 رقمی ثبت سفارش خدمات قالیشویی | مبل شویی | موکت شویی مجموعه توحید تماس خواهید گرفت.

تعرفه قالیشویی توحید

تعرفه قالیشویی در سال 1401 به چه عواملی وابسته است؟ 


شاید از خود بپرسید شستشوی قالی که کار شاقی نیست چرا قیمت آن در مجموعه های مختلف متفاوت است؟ برای پاسخ به این سوال به عوامل موثر در تعیین تعرفه قالیشویی در مجموعه های مختلف توجه فرمایید.


نوع دستگاه ها در قالیشویی ها 


برخی از قالیشویی ها با دستگاه های قدیمی که با اپراتورهای انسانی مدیریت می شود به شستشوی قالی می پردازند. شستشوی فرش در این قالیشویی ها خیلی با روش سنتی فرق آنچنانی ندارد چرا که خطاهای انسانی در این مجموعه ها اجتناب ناپذیر است و طبیعاتا قیمت قالیشویی در چنین مجموعه هایی ارزان تر است. 
اما مجموعه هایی که از دستگاه ها و تجهیزات تمام اتومات و پیشرفته استفاده می کنند، قیمت بالاتری را برای قالیشویی ارائه می کنند. پس اگر قرار است تعرفه قالیشویی ها را با هم مقایسه کنید ابتدا به نوع دستگاه آنها دقت کنید. قالیشویی تمام اتومات را با قالیشویی نیمه اتومات یا دستی قیاس نکنید.


کلیه دستگاه ها در قالیشویی توحید تمام اتوماتیک است.


 
تجهیزات پیشرفته و قیمت قالیشویی


دستبافت یا ماشینی بودن فرش ها 


قیمت شستشوی فرش دستبافت از قیمت شستشوی فرش ماشینی بیشتر است. این یک امر کاملا طبیعی است. فرش دستبافات از ظرافت بالایی برخوردار است و شستشوی آن مستلزم استفاده از مواد بسیار بسیار با کیفیت و مرغوبی است. دما و فشار آب و تنظیمات دستگاه ها هم برای شستشوی فرش دستبافت باید به گونه ای تنظیم شود که الیاف ابریشمی فرش ها را دچار پارگی، رنگ پریدگی یا چرک مردشدگی نکند. به همین علت قیمت شستشوی فرش دست بافت از تعرفه شستشوی فرش ماشینی بیشتر است.


برای استعلام قیمت دقیق فرش دستبافت کارشناس ما در منزل شما پس از بازبینی و کارشناسی فرش قیمت می دهد. بازدید از فرش شما کاملا رایگان است.

نوع و کیفت مواد شوینده استفاده شده 


نوع و کیفیت مواد شوینده در قالیشویی های مختلف با هم متفاوت است. برخی از قالیشویی ها برای شستشوی فرش دست بافت و ماشینی از مواد شوینده نانو استفاده می کنند. مواد شوینده نانو نسبت به مواد شوینده معمولی ازقیمت بالاتری برخوردار هستند به همین علت مجموعه ای که از مواد شوینده نانو استفاده می کند طبیعاتا تعرفه بالاتری برای شستشوی فرش ها در نظر می گیرد.


قالیشویی توحید از بهترین مواد شوینده متناسب با سلامت الیاف فرش برای شستشو استفاده می کند.


 
مواد شوینده نانو و قیمت قالیشویی


کیفیت خدمات و تعرفه قالیشویی


برخی از قالیشویی ها فقط خود را مجاب می کنند که فرش کثیف را تمیز تحویل دهند و کار دیگری هم نمی کنند اما برخی از قالیشویی ها برای مشتریان و خدمات خود ارزش بیشتری قائل هستند، به گونه ای که وضعیت ارائه خدمات در آن مجموعه ها طبقه بندی شده است.
به عنوان مثال کیفیت خدمات در مجموعه قالیشویی توحید به شرح زیر است:
•    بلافاصله پس از دریافت، فرش مشتری کارشناسی شده و وضعیت سلامت آن مورد ارزیابی قرار می گیرد.
•    فرش به محض انتقال به قالیشویی گردگیری و غبارروبی می شود.
•    فرش هایی که دچار آفتاب سوختگی، پارگی، ریشه در رفتگی یا سایر نواقص رایج باشند با هماهنگی مشتری به واحد رفوع و ترمیم منتقل می شوند.
•    متناسب با وضعیت سلامت الیاف فرش، دما و فشار آب متفاوتی برای شستشو در نظر گرفته می شود.
•    فرش های دست بافت و فرش های ماشینی در قالیشویی توحید در لاین های مجزایی شستشو داده می شوند.
•    فرش ها با مواد شستشوی استاندارد شسته می شوند.
•    فرش ها پس از شستشو و فرآیند خشک شدن لول و کاور شده و با وسائل نقلیه حمل بار اختصاصی به مشتری تحویل داده می شوند.
•    رعایت موارد فوق در قالیشویی توحید باعث شده تا این قالیشویی سه سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود نماید.


متراژ فرش و نرخ قالیشویی  


طبیعاتا یکی از مهمترین مواردی که در قیمت قالیشویی تاثیرگذار است متراژ فرش ها است. هر چقدر فرش ها در ابعاد بزرگتری باشند قیمت شستشوی آنها هم بیشتر می شود. پست اگر می خواهید قیمت خدمات قالیشویی را در قالیشویی های مختلف با هم قیاس کنید، قیمت فرش ها را در یک ابعاد یکسان باهم مقایسه کنید. قیمت فرش 12 متری را بات قیمت فرش 6 متری مقایسه نکنید.


استعلام قیمت قالیشویی سال 1401 


برای استعلام قیمت شستشوی فرش های فانتزی و دستبافت فقط و فقط باید بازدید حضوری هماهنگ کنید. بازدید از فرش شما در منزل مستلزم تعیین قیمت شستشوی فرش های تان خواهد بود. اما برای استعلام قیمت سایر خدمات قالیشویی | مبل شویی | موکت شویی همین حالا با ما تماس بگیرید. 


 پل ارتباطی ما با شما

ارتباط با قالیشویی توحید
 


داستان جشنواره های تخفیفاتی قالیشویی توحید چیست؟ 


دو جشنواره همیشگی برای شگفت انگیزتر شدن قیمت ها در قالیشویی توحید برقرار است:
1.    از طریق همین وب سایت به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید 15 درصد تخفیف بگیرید. این طرح برای ترویج فرهنگ برخورداری از خدمات اینترنتی در قالیشویی توحید به اجرا در آمده است. تعرفه قالیشویی در مجموعه ما با همین یک طرح استثنایی شد.
2.    در باشگاه مشتریان ما عضو شوید و ما را به دیگر دوستان و آشنایان خود معرفی کنید، 20 درصد تخفیف بگیرید. این یک فرصت عالی است برای اینگه از خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردار شوید

آنچه باید بدانید
سوالات متداول
قیمت شستشوی فرش دست بافت چقدر است؟
قیمت خدمات قالیشویی در زمان پیک با زمان عادی متفاوت است؟

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما