اگر در محدوده سعادت آباد سکونت دارید و به هر قالیشویی اعتماد نمی کنید با ما در این صفحه همراه باشید. بهترین قالیشویی سعادت آباد را به شما معرفی خواهیم کرد. یک قالیشویی خوب باید بتواند در ابتدای هر چیز سلامت فرش را تضمین دهد. علاوه بر سلامت الیاف تضمین تثبیت رنگ فرش نیز از ویژگی های یک قالیشویی تمام عیار است. امروزه یک قالیشویی خوب باید از تجهیزات تمام اتومات برخوردار باشد.
تمام این ویژگی ها در قالیشویی توحید شعبه سعاد آباد یافت می شود. وقتی یک قالیشویی برای سه سال پیاپی لوح تقدیر بهترین قالیشویی سال را از آن خود می کند طبیعاتا تمام ویژگی های یک قالیشویی خوب را دارا است. پس با اطمنیان خاطر می توان گفت بهترین قالیشویی سعادت نامی جز توحید نمی تواند داشته باشد.
برای تماس با واحد روابط عمومی و باشگاه مشتریان قالیشویی توحید همین حالا با 1864 تماس بگیرید.

تماس با  قالیشویی سعادت آباد

مروری بر خدمات قالیشویی سعادت آباد

هر آنچه از یک قالیشویی تمام عیار انتظار می رود در لیست خدمات قالیشویی سعادت آباد قابل رویت است از شستشوی تخصصی فرش دستبافت گرفته تا موکت شویی و مبل شویی و حتی شستشوی تخصصی انواع گلیم و جاجیم و تابلوفرش.
اگر بخواهیم به صورت تیتروار به این خدمات اشاره کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کینم:
•    قالی شویی
•    مبل شویی
•    موکت شویی
•    رفوع و ترمیم
•    غبار روبی

لیست قیمت خدمات قالیشویی در سعادت آباد

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی سعادت آباد بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

تعرفه قالیشویی سعادت آباد

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه سعادت آباد

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟
تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی توحید نماد پاکیزگی و کیفیت

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی سعادت آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل ایاب و ذهاب رایگان خواهید شد. 

تخفیف قالیشویی سعادت آباد
 

برچسب ها : قالیشویی سعادت آباد

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین