قالیشویی در سعادت آباد
قالیشویی توحید، در هر نقطه از شهر

قالیشویی در سعادت آباد

اگر در محدوده سعادت آباد سکونت دارید و به هر قالیشویی اعتماد نمی کنید با ما در این صفحه همراه باشید. بهترین قالیشویی سعادت آباد را به شما معرفی خواهیم کرد. یک قالیشویی خوب باید بتواند در ابتدای هر چیز سلامت فرش را تضمین دهد. علاوه بر سلامت الیاف تضمین تثبیت رنگ فرش نیز از ویژگی های یک قالیشویی تمام عیار است. امروزه یک قالیشویی خوب باید از تجهیزات تمام اتومات برخوردار باشد.
تمام این ویژگی ها در قالیشویی توحید شعبه سعاد آباد یافت می شود. وقتی یک قالیشویی برای سه سال پیاپی لوح تقدیر بهترین قالیشویی سال را از آن خود می کند طبیعاتا تمام ویژگی های یک قالیشویی خوب را دارا است. پس با اطمنیان خاطر می توان گفت بهترین قالیشویی سعادت نامی جز توحید نمی تواند داشته باشد.

1864 راز درخشندگی خانه های شما

 

مروری بر خدمات قالیشویی سعادت آباد

هر آنچه از یک قالیشویی تمام عیار انتظار می رود در لیست خدمات قالیشویی سعادت آباد قابل رویت است از شستشوی تخصصی فرش دستبافت گرفته تا موکت شویی و مبل شویی و حتی شستشوی تخصصی انواع گلیم و جاجیم و تابلوفرش.
اگر بخواهیم به صورت تیتروار به این خدمات اشاره کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کینم:
•    قالی شویی
•    مبل شویی
•    موکت شویی
•    رفوع و ترمیم
•    غبار روبی

 

تخفیف قالیشویی سعادت آباد

 

لیست قیمت خدمات قالیشویی در سعادت آباد

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی سعادت آباد بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه سعادت آباد

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟
تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

شستشو تمام اتومات در قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی توحید نماد پاکیزگی و کیفیت

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی سعادت آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل ایاب و ذهاب رایگان خواهید شد. 

 

برای تماس با واحد روابط عمومی و باشگاه مشتریان قالیشویی توحید همین حالا با 1864 تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی سعادت آباد

درباره قالیشویی توحید بیشتر بدانید

نگاهی به افتخارات، اهداف و خدمات قالیشویی توحید

قالی شویی نمونه تهران برای سه سال پیاپی

ما برای سه سال پياپي بهترین قالیشویی تهران شدیم؟ چگونه؟ اتحادیه قالی شویی های تهران هر سال بر اساس فاکتور هایی از قبیل کنترل کیفی تجهیزات شستشو، رعایت حقوق مشتریان، ارائه خدمات با قیمت مصوب، رضایت مشتریان و به‌روز بودن خدمات متناسب با توسعه تکنولوژی، قالیشویی نمونه شهر را انتخاب می‌کند و بر اساس همین فاکتورها فرش شویی توحید توانسته است برای سه سال عنوان بهترین قالی شویی تهران را از آن خود نماید. پس با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

ما فقط در به فرش شویی مشغول نیستیم. ما بیش از دو دهه است که موکت شویی و مبل شویی را نیز به پکیج خدمات خود افزوده‌ایم. بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی مبل و موکت را در اختیار گرفته و به همراه اپراتور کارآزموده به محل مورد نظر شما اعزام کرده و انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، چرم، چستر، مخمل، آل و راحتی و انواع موکت در هر متراژ و ابعاد را در منزل شما شستشو می‌دهیم. با ما به راحتی در منزل بدون دغدغه حمل و نقل پاکیزگی و درخشندگی را تجربه کنید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید

تعرفه‌های قالیشویی در سعادت آباد

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی قالیشویی در سعادت آباد بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

 • شستشوی فرشهای دستبافت
  کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
 • شستشوی فرشهای ماشینی
  از متری29500
 • شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی
  ازمتری39000تومان
 • شستشوی فرش زرونیم
  از تخته ای70,000 تومان
 • شستشوی قالیچه
  از تخته ای120,000 تومان
 • شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی
  از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
 • حق سرویس
  49,000 تومان
 • شستشوی مبلمان
  از 780,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در سعادت آباد

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در سعادت آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل 15 درصد تخفیف خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان نیز برای اعضای آن 20 دصد تخفیف در هر سفارش را به همراه دارد. این آفرها در توحید همیشگی است.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در سعادت آباد