قالیشویی سعادت آباد بزرگ ترین قالیشویی مکانیزه در شهر تهران است که با ارائه خدمات متنوع در اختیار همشهریان می باشد. از آن جایی که امروزه خدمات قالیشویی و شستشوی فرش سنتی جای خود را به قالیشویی تمام اتوماتیک داده است، ما نیز با به روز رسانی خدمات خود، تلاش کرده ایم تا خدمات با کیفیتی را مطابق با استانداردهای روز دنیا ارائه نماییم.

ما به عنوان بهترین قالیشویی در سعادت آباد با دارا بودن تکنسین های حرفه ای قالیشویی، خدمات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید به سادگی فشردن تنها چند کلیک از خدمات قالیشویی مکانیزه ما به صورت آنلاین استفاده نمایید. قالیشویی محدوده سعادت آباد به عنوان اولین قالیشویی مکانیزه می تواند انواع فرش ها را همراه با فرآیند لکه گیری شستشو دهد. فرش های شما پس از فرآیند شستشو و خشک کردن مکانیزه، بدون چین و چروک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سعادت آباد تهران کجاست؟

سعادت آباد تهران کجاست؟

سعادت آباد یکی از محلات شمال شهر تهران است که در محدوده منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. محدوده سعادت آباد تهران یکی از بخش های با بافت جدید است که ساختمان ها و سازه های با سن بالا را کمتر می توان در آن یافت. سعادت آباد یکی از مناطق لوکس و مرفه نشین شمال غربی شهر تهران است که به دلیل قرارگیری در ارتفاعات شمالی تهران، آب و هوای مناسبی نیز دارد.

از جمله خیابان های مهم محدوده سعادت آباد می توان به خیابان شهید شاهپور سوری، سرو شرقی و سرو غربی، داوود حسینی، جوریکی، مروارید، جمشیدی، بهزاد جنوبی، محمد علی کشاورز، شکوفه، صدف، عبقری، دشت بهشت، بیدار شرقی و غربی و ... اشاره کرد. همچنین از جمله بلوارهای مهم این محدوده می توان به بلوار فرهنگ و بلوار پاک نژاد را نام برد. چهار راه امین پور، میدان کاج یا میدان تهران مقدم، میدان فرهنگ، بزرگراه شهید چمران و بزرگراه یادگار امام نیز از دیگر بخش های مهم محدوده سعادت آباد تهران هستند.

منطقه سعادت آباد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بزرگراه یادگار امام و کوی فراز

·         از جنوب به بلوار دریا و شهرک غرب

·         از شرق به بزرگراه شهید چمران

·         از غرب به بلوار فرحزادی

 

نحوه دسترسی به سعادت آباد

جهت دسترسی به محدوده سعادت آباد تهران می توانید از طریق خطوط مترو تهران و همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی و تاکسی موجود در این محدوده استفاده کنید. بلوارها و بزرگراه های نزدیک این منطقه نیز جهت رفتن با اتومبیل شخصی به سعادت آباد مناسب می باشند.

دسترسی به سعادت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به سعادت آباد با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های یادگار امام و شهید چمران و یا بلوارهای این محدوده استفاده نمایید.

دسترسی به سعادت آباد با مترو: برای رفتن به سعادت آباد با مترو نیز می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده نمایید و در ایستگاه میدان صنعت پیاده شوید.

دسترسی به سعادت آباد با اتوبوس: برای رفتن به سعادت آباد با اتوبوس نیز می توانید از طریق ایستگاه های میدان کاج، سرو شرقی و غربی و پاکنژاد خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به سعادت آباد با تاکسی: برای رفتن به سعادت آباد با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های متعدد واقع در مناطق اطراف و تاکسی های خطی و گذری این محدوده استفاده نمایید.

 

برچسب ها : قالیشویی سعادت آباد

نظر بگذارید