قالیشویی در ستاری
قالیشویی توحید، در هر نقطه از شهر

قالیشویی در ستاری

اگر در حوالی منطقه 5 یعنی شمال و شمال غرب تهران، یا همان محله ستاری ساکن هستید و به دنبال یک قالیشویی خوب که هم فرش های تان را تمیز بشوید و هم قیمت مناسبی داشته باشد می گردید ما به شما شعبه قالیشویی ستاری توحید را معرف می کنیم. در ادامه این مطلب هر آنپه نیاز است درباره خدمات این مجموعه بدانید را در اختیار شما خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید. جهت ارائه مشاوره رایگان با کارشناسان فنی ما همین الان با شماره‌ 1864 تماس حاصل فرمائید.

 

1864 راز درخشندگی خانه های شما

ویژگی های بهترین قالیشویی در ستاری

 1. دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی ها  باشد.
 2. باید فرش ها را تمیز بشوید وسالم و سلامت تحویل مشتری دهد.
 3. باید قیمت های مناسبی داشته باشد.
 4. شستشوی فرش های احتیاطی در آن با موازین احکام اسلامی هماهنگی های لازم را داشته باشد.
 5. در زمان های شلوغ مثل اسفند ماه هم فرش ها را خوب بشوید.

قالیشویی توحید شعبه ستاری هر پنج فاکتور بالا را دارا می باشد پس می تواند بهترین قالیشویی محدوده ستاری باشد. 

علاوه بر همه موارد ذکر شده در بالا در کارخانه قالیشویی توحید جشنواره های تخفیفاتی دائمی وجود دارد. چطور؟

ثبت سفارش آنلاین

 

بهترین قالیشویی محدوده ستاری را چگونه پیدا کنیم؟

در گذشته که خانه ها حیاط داشت و فضای شستشوی فرش مهیا بود، افراد همیشه نزدیک های عید نوروز به فکر شستشوی فرش های خود می افتادند و هیچ مشکلی هم نبود. به عکس فرش ها دم عیدی تمیز و مرتب می شد و خانه را نونوار می کرد.

اما حالا دیگر هر 10 کوچه را که در ستاری بگردید شاید یک خانه حیاط دار بزرگ همانند قدیم پیدا کنید که در آن بشود نزدیک عید قالی شست و پهن کرد. حالا ساختمان های چند طبقه جای آن خانه های حیاط دار را گرفته است و امکان شستشوی قالی دیگر به هیچ وجه وجود ندارد. بنابراین خواه یا ناخواه همه افراد حد اقل هر 2 سال یک بار به خدمات قالیشویی نیاز پیدا می کنند. حال سوال اینجاست که چطور یک قالیشویی خوب و قابل اعتماد پیدا کنیم؟ قالیشویی ها همانند سوپرمارکت ها نیستند که در هر خیابان بشود یک نمونه از آنها را پیدا کرد، تعداد آنها محدود است.

بنابراین پیدا کردن یک قالیشویی خوب به کمی تحقیق و پرس و جو نیاز دارد. با توجه به اینکه در این صفحه به صورت ویژه می خواهیم برای ساکنین محله ستاری تهران قالیشویی خوب پیدا کنیم پس کلیه تمرکز مان از ابتدا تا انتها روی افرادی است که در این محدوده سکونت دارند.

برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب در محله ستاری باید به نکات زیر توجه کنید:

 1. قالیشویی خوب معمولا دارای شماره ثبت و مجوز رسمی و حتی وب سایت است. ( به  هنگام تماس با قالیشویی از مجوز آن جویا شوید.)
 2. قالیشویی خوب معمولا دارای دستگاه های کاملا مکانیزه است و شستشوی فرش در آن کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود.)
 3. در یک قالیشویی خوب معمولا شیوه شستشوی فرش دست بافت و ماشینی با هم متفاوت است.
 4. در یک قالیشویی خوب قبل از شستشو، فرش ها غبار روبی و لکه گیری می شوند.
 5. در یک قالیشویی خوب شستشوی فرش ها با تضمین تثبیت رنگ انجام خواهد شد.

قالیشویی توحید به واسطه داشتن تمام ویژگی های فوق برای 3 سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود کرده است.

لیست قیمت خدمات قالیشویی محدوده ستاری توحید

برای همه افراد قطعا یکی از مهم ترین فاکتورهای مقایسه خدمات قالیشویی ها با یکدیگر بعد از فاکتور کیفیت، لیست قیمت آنها است. قیمت خدمات در قالیشویی های مجاز باید مبتنی بر نرخ نامه های مصوب اتحادیه باشد. تعرفه خدمات قالیشویی شعبه ستاری توحید نیز کاملا طبق نرخ نامه های اتحادیه تعیین شده است با این تفاوت که تخفیفات و جشنواره ها در این قالیشویی دائمی است.

خدمات قالیشویی در ستاری توحید

تا این لحظه قالیشویی توحید را به عنوان بهترین قالیشویی ستاری معرفی کردیم. حالا بیایید ببینیم خدمات این قالیشویی چیست که ادعای بهترین بودن دارد:

خدمات قالیشویی توحید برای ساکنین محله ستاری به شرح زیر است:

 • شستشوی تمام اتوماتیک انواع فرش های ماشینی در هر ابعاد و تراکمی که باشد.
 • شستشوی تخصصی انواع فرش های دست بافت ابریشمی و پشمی
 • شستشوی تخصصی انواع قالیچه، گلیم، جاجیم، فرش های فانتزی و سنتی
 • شستشوی انواع موکت در محل ( موکت شویی
 • شستشوی انواع مبلمان با هر پارچه و چوبی که دارد. ( مبل شویی)

خدمات قالیشویی ستاری

کدام خیابان های محله ستاری تحت پوشش قالیشویی توحید است؟

قالیشویی توحید تقریبا تمامی خیابان های محله ستاری را تحت پوشش خود قرار می دهد.

جزئیات خیابان های تحت پوشش قالیشوی توحید به شرح زیر است:

بولوار غلامرضا حنائی، بلوار صارمی، خیابان پروانه، خیابان پارسا، خیابان بهنام، شهرک پرواز، مهستان، ایثار، جنت، میخک، کوثر، قدر، سبا و فاطر

اینها چند مورد از خیابان هایی هستند که تحت پوشش قالیشویی توحید هستند اما ما ادعا می کنیم که در هر جای ستاری که باشید نزدیک ترین و بهترین قالیشویی به شما ما هستیم. پس به خیابان های ذکر شده خیلی دقت نکنید. مطمئن باشید که منزل شما نیز تحت پوشش ما است.

 

شما در قالیشویی توحید حتی از نرخ نامه های مصوب نیز قیمت های پایین تری را تجربه خواهید کرد.

 

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی خوب در ستاری

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی خوب در ستاری کافیست یا با 1864 تماس بگیرید و قالی های خود را با نرخ مصوب اتحادیه به قالیشویی توحید بسپارید یا همین حالا روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید و تخفیف ویژه بگیرید.

کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

خدمات قالیشویی ستاری

به خاطر داشته باشید که قالیشویی ستاری توحید تنها قالیشویی است که در آن فروردین و اسفند و خرداد و بهمن معنایی ندارد، در هر ماهی از سال که فرش خود را به توحید بسپارید تمیز و درخشان، با تضمین تثبیت رنگ و سلامت ریشه فرش های-تان را به شما تحویل می دهیم.

 

درباره قالیشویی توحید بیشتر بدانید

نگاهی به افتخارات، اهداف و خدمات قالیشویی توحید

قالی شویی نمونه تهران برای سه سال پیاپی

ما برای سه سال پياپي بهترین قالیشویی تهران شدیم؟ چگونه؟ اتحادیه قالی شویی های تهران هر سال بر اساس فاکتور هایی از قبیل کنترل کیفی تجهیزات شستشو، رعایت حقوق مشتریان، ارائه خدمات با قیمت مصوب، رضایت مشتریان و به‌روز بودن خدمات متناسب با توسعه تکنولوژی، قالیشویی نمونه شهر را انتخاب می‌کند و بر اساس همین فاکتورها فرش شویی توحید توانسته است برای سه سال عنوان بهترین قالی شویی تهران را از آن خود نماید. پس با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

ما فقط در به فرش شویی مشغول نیستیم. ما بیش از دو دهه است که موکت شویی و مبل شویی را نیز به پکیج خدمات خود افزوده‌ایم. بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی مبل و موکت را در اختیار گرفته و به همراه اپراتور کارآزموده به محل مورد نظر شما اعزام کرده و انواع مبلمان از قبیل سلطنتی، چرم، چستر، مخمل، آل و راحتی و انواع موکت در هر متراژ و ابعاد را در منزل شما شستشو می‌دهیم. با ما به راحتی در منزل بدون دغدغه حمل و نقل پاکیزگی و درخشندگی را تجربه کنید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی توحید

تعرفه‌های قالیشویی در ستاری

قیمت قالیشویی و موکت شویی در قالیشویی قالیشویی در ستاری بسته به ماشینی یا دست بافت بودن و متراژ فرش متفاوت می شود. هزینه خدمات مبل شویی نیز وابسته به تعداد مبلمان است. در هر صورت تمامی قیمت ها در این مجموعه برگرفته از قیمت های مصوب اتحادیه است. برای آگاهی از این قیمت ها کافی است به لیست قیمت زیر توجه کنید.

 • شستشوی فرشهای دستبافت
  کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
 • شستشوی فرشهای ماشینی
  از متری35000
 • شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی
  ازمتری45000تومان
 • شستشوی فرش زرونیم
  از تخته ای70,000 تومان
 • شستشوی قالیچه
  از تخته ای120,000 تومان
 • شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی
  از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
 • حق سرویس
  58,000 تومان
 • شستشوی مبلمان
  از 880,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در ستاری

شاید با خود بگویید که لیست خدمات فوق را که همه قالیشویی ها ارائه می دهند پس تفاوت قالیشویی توحید به عنوان بهترین قالیشوییی تهران با دیگر قالیشویی ها در چیست؟تفاوت در کیفیت دستگاه های اتومات این مجموعه، برخورداری از مواد شوینده نانو یا نانوشویی، برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات حمل و نقب با وسائل نقلیه درجه یک و شستشوی اسلامی است. ما خدمات مان را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم. این یک شعار نیست فقط کافی است نظرات مشتریان مان را بخوانید.

ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در ستاری

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها، خدمات، مدت زمان تحویل و در نهایت ثبت سفارش همین حالا با 1864 تماس بگیرید و یا ساده تر از تماس تلفنی و فقط از طریق پر کردن یک فرم ثبت سفارش ساده منتظر تماس همکاران ما باشید. اگر از طریق سایت خدمات دلخواه خود را ثبت کنید فاکتور شما شامل 15 درصد تخفیف خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان نیز برای اعضای آن 20 دصد تخفیف در هر سفارش را به همراه دارد. این آفرها در توحید همیشگی است.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی توحید شعبه قالیشویی در ستاری