قالیشویی شاد آباد امکان ثبت سفارش آنلاین را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا شما بتوانید از هر جای تهران، به راحتی خدمات مورد نظر خود را از متخصصین ما بخواهید. پس از ثبت سفارش در پورتال مجموعه ما، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از تایید سفارش، نیروهای ما به سرعت به محل شما اعزام خواهند شد. دقت کنید که تماس همکاران ما با شما تنها به جهت اعتمادسازی و هماهنگی با شما برای ساعت حضور در محل می باشد.

قالیشویی شادآباد باکیفیت‌ترین و اصیل‌ترین قالیشویی تهران

برای ثبت سفارش تماس بگیرید.

ما به عنوان بهترین قالیشویی محدوده شادآباد علاوه بر ارائه خدمات قالیشویی و موکت شویی، خدمات مبل شویی در منزل را نیز انجام می دهیم. خدمات مبل شویی در محل ما یکی از امتیازات ما برای تمامی واحدهای مسکونی و صاحبان مشاغل است. شما می توانید با ثبت سفارش مبل شویی در محل از خدمات شستشوی مبل در منزل ما که به کمک دستگاه های اتوماتیک و تکنسنین های حرفه ای ما انجام می شود، استفاده کنید.

تعرفه خدمات قالیشویی توحید

لیست تعرفه خدمات قالیشویی توحید به شرح زیر می‌باشد:

تعرفه قالیشویی شاد آباد

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

محله شاد آباد تهران کجاست؟

محله شاد آباد که در گذشته با نام شاه آباد شناخته می شده است، یکی از محلات منطقه 18 شهرداری تهران بزرگ است. شادآباد در گذشته یکی از محلات روستای یافت آباد بوده و ساکنین آن را باغداران و کشاورزان تشکیل داده بودند. در بخش غربی این محله نیز یک باغ بزرگ وجود داشته که به دلیل سکونت افراد متمول در آن، این محله به عنوان شاه آباد شناخته می شده است. به مرور شاه آباد به شاد آباد تغییر پیدا کرد و زمین های این محدوده نیز به کارگران معدن سان در این محله و دیگر افراد واگذار شد.

این محله به دلیل آب و هوای خوبی که دارد و همچنین دسترسی مناسب و قیمت های مقرون به صرفه ساختمان ها، یکی از مناطق خوب برای سکونت می باشد. بافت سنتی و قدیمی ساختمان ها، از جمله ویژگی های منطقه شادآباد می باشد. محله شاد آباد تهران از شمال به بروجردی از جنوب به ابراهیم زاده از شرق به الغدیر و از غرب به سعید آباد محدود می شود.

چگونه به محله شاد آباد تهران برویم؟

بزرگراه های فتح، آزادگان و سعید از جمله مسیرهای رفتن به محله شاد آباد با خودروی شخصی می باشد. همچنین چنانچه قصد رفتن به شاد آباد با خودروی شخصی را دارید، می توانید از بلوار های ثارالله و مهتدی نیز استفاده نمایید.

علاوه بر این، اگر قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارید، مترو بهترین انتخاب شما خواهد بود. خط 3 مترو تهران برای رفتن به محدوده شاد آباد شما را یاری خواهد نمود. ایستگاه آزادگان خط 3 مترو تهران نیز نزدکی ترین مسیر برای رفتن به این محله است. همچنین اگر می خواهید از اتوبوس استفاده کنید نیز ایستگاه های اتوبوسرانی اطراف بلوار الغدیر و خیابان های وثوقی و معلم، به شما کمک خواهند کرد. تاکسی های اینترنتی نیز امروزه گزینه مناسب دیگری برای سفرهای درون شهری می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت خدمات مبل شویی و سفارش خدمات با 1864 تماس بگیرید.

برچسب ها : قالیشویی شاد آباد

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین