بهترین قالیشویی شاد آباد در تهران کدام است؟

 

مژده به ساکنین محدوده شادآباد تهران بزرگ..
اگر برای شستشوی فرش دستبافت یا ماشینی خود به دنبال بهترین قالیشویی محدوده شاد آباد هستید ما به شما قالیشویی توحید را پیشنهاد می کنیم.
قالیشویی توحید با ارائه خدماتی از جمله شستشوی فرش دستبافت، شستشوی فرش ماشینی، مبل شویی و موکت شویی می تواند مثل یک کارخانه تمام عیار تمام نیاز شما را برای یک خانه تکانی عالی برطرف نماید.

ما برای این ادعا که قالیشویی توحید بهترین قالیشویی شاد آباد است دلایل قابل قبولی داریم:

 • این قالیشویی می تواند انواع فرش دست‌بافت، ماشینی، تابلو فرش، گلیم و قالیچه های گران قیمت شما را با تضمین سلامت کامل و از همه مهمتر تضمین عدم تغییر رنگ شستشو دهد.
 • کلیه خدمات شستشو در این مجموعه معتبر با مدرن ترین تجهیزات قالیشویی روز دنیا و بدون دخالت دست انجام میشود. پس با ثبت سفارش خدمات قالیشویی شاد آباد به قالیشویی توحید از یک شستشوی تمام مکانیزه و با کیفیت برخوردار خواهید شد.
 • اگر همیشه با این چالش مواجه بودید که چطور موکت هایی را که به کف منزل شما چسب شده اند را شستشو دهید، قالیشویی توحید با ارائه خدمات موکت شویی در محل این چالش را برای شما به یک تجربه لذت بخش تغییر خواهد داد. در منزل خود بنشینید با مراجعه به تلفن همراه خود سایت قالیشویی توحید را باز کرده و خدمات موکت شویی را سفارش دهید. کارشناسان ما در اسرع وقت در مکان مورد نظر شما حاضر شده و در محل خدمت موکت شویی را به نحو احسن انجام خواهند داد.
 • قالیشویی توحید برای 3 سال پیاپی موفق بع اخذ نشان برترین قالیشویی تهران شده است. این حسن انتخاب از سوی صنف قالیشوی‌های تهران می‌تواند دلیل قابل قبولی بر این باشد که بگوییم قالیشویی توحید بهترین قالیشویی نزدیک شاد آباد است.
 • اگر همیشه با این چالش مواجه بودید که لکه های ایجاد شده بر روی مبل های سلطنتی و بعضا قیمتی خود را چگونه پاک کنید، باز هم قالیشویی توحید برای این معضل ناخوشایند راهکار دارد. کافیست خدمات مبل شویی در محل قالیشویی شاد آباد را سفارش دهید.
 • ارائه خدمات با قیمت مناسب و وجود طرح های تخفیفاتی ویژه  نیز می تواند دلیل دیگری برای انتخاب قالشویی توحید باشد.

جشنواره دائمی تخفیفات ویژه قالیشویی شاد آباد توحید

فاکتور قیمت همیشه برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است. کمتر مشتری را می‌توان یافت که خدمات خوب با قیمت مناسب را انتخاب نکند. ما در قالیشویی توحید مفتخریم که در راستای جلب رضایت بیشتر مشتریان و ترویج فرهنگ خدمات آنلاین جشنواره های دائمی تخفیفی را برنامه ریزی و اجرا کنیم. تخفیف های زیر در قالیشویی توحید همیشگی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه برخورداری از این تخفیف ها به ادامه مطلب توجه کنید:

به جای تماس با 1864، روی بنر زیر کلیک کنید و ثبت سفارش کنید. سفارش اینترنتی در قالیشویی توحید 15% تخفیف دارد.

به جای اینکه هر سال شستشوی فرش خود را به یک مجموعه بسپارید عضوی از خانواده بزرگ قالیشویی توحید شوید: عضویت در باشگاه مشتریان قالیشویی توحید 20% تخفیف دارد.

برای ثبت سفارش و برخورداری از تخفیف ویژه 15و 20% همین حالا روی بنر زیر کلیک کنید.

 

                                                                   تخفیف قالیشویی شاد آباد

 

خدمات تخصصی قالیشویی در شاد آباد

اگردر حوالی شادآباد ساکن هستید و برای سپردن فرش های ماشینی یا دست بافت خود به سادگی به هر قالیشویی اعتماد نمی کنید.
اگر به دنبال یک قالیشویی در شاد آباد هستید که هم به شما نزدیک باشد و هم خدمات خوبی ارائه دهد.
اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید که هم خدماتش خوب باشد هم قیمت های مناسبی داشته باشد.

با دقت به خدمات قالیشویی توحید نگاه کنید بعد با 1864 تماس بگیرید:

 • شستشوی انواع فرش ماشینی 4متری، 9 متری، 12 متری و ...
 • شستشوی انواع فرش دست بافت ابریشمی و تابلو فرش، قالیچه های سنتی
 • شستشوی انواع گلیم، جاجیم و نمد
 • شستشوی موکت ( موکت شویی ) در محل دلخواه
 • شستشوی انواع مبلمان راحتی و سلطنتی ( مبل شویی ) در محل دلخواه
 • خدمات متمایز رفوع، غبار روبی و لکه گیری

مزایای منحصربه فرد قالیشویی محدوده شاد آباد

توقع شما از یک قالیشویی خوب چیست؟ آیا اینکه از اینکه نزدیک عید فرش خود را به قالیشویی ها بسپارید نگرانید که به خاطر حجم بالای شستشو در این فصل قالیشویی مورد نظر فرش شما را کثیف تحویل دهد؟ آیا اینکه فرشی را که از قالیشویی تحویل گرفتید باز هم دارای لکه و کثیفی باشد شما را به شدن نسبت به قالیشویی ها بی اعتماد کرده است؟

ما با یک ادعای صادقانه خیالتان را راحت می‌کنیم...

در قالیشویی توحید به علت وجود دستگاه های مکانیزه و ظرفیت بالای شستشو در روز هرگز در هیچ فصلی نیازی نیست منتظر خلوت شدن قالیشویی ها باشید و یا استرس کثیف شسته شدن فرش خود را داشته باشید. اولین وجه تمایز قالیشویی توحید این است که کثرت سفارشات مشتریان تاثیری بر کیفیت کار نمی گذارد.

قیمت خدمات قالیشویی نزدیک شاد آباد

با وجود کثرت تعداد قالیشویی‌های معتبر در حال حاضر طبعاً قالیشویی ای می‌تواند بهترین شناخته شود که در عین ارائه خدمات خوب، قیمت مناسبی را نیز برای خدماتش در نظر گرفته باشد. ما در کارخانه بزرگ قالیشویی توحید مفتخریم که قیمت گذاری خدمات مان را کاملا بر اساس استاندارد نرخ‌های مصوب اتحادیه قالیشویی ها تعیین کرده و رضایت مشتری را در رأس دستاوردهای خود قرار دهیم. 
برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی قیمت خدمات قالیشویی شاد آباد به نرخ نامه زیر توجه کنید:

 

 

قیمت خدمات قالیشویی شاد آباد

 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی حوالی شاد آباد

پس از آشنایی کامل با خدمات قالیشویی در شاد آباد وقت آن است تا شما را با چگونگی ثبت سفارش آنلاین یا آفلاین در کارخانه قالیشویی توحید آشنا کنیم. برای ثبت سفارش می توانید از 2 طربق اقدام نمایید.

 • روش 1: تماس باش ماره تلفن 4 رقمی و ماندگار در ذهن 1864 و ثبت سفارش به صورت آفلاین
 • روش 2: مراجعهبه آدرس اینترنتی www.tohidcarpet.com و کلیک روی منوی ثبت سفارش ( می توانید اینجا نیز کلیک کنید.)

نکته حائز اهمیت اینجا است که اگر روش 2 را برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، موکت شویی یا مبل شویی در محدوده شاد آباد انتخاب کنید می تواندی از 15% تخفیف ویژه برخوردار شوید.

برچسب ها : قالیشویی شاد آباد - قالیشویی در شاد آباد - قالیشویی نزدیک شاد آباد - قالیشویی محدوده شاد آباد

نظر بگذارید