قالیشویی شهران فعالیت خود را از سال 1367 آغاز نموده است. ما با تجربه بیش از 30 سال فعالیت خود، امروزه توانسته ایم همگام با پیشرفت تکنولوژی های روز دنیا، فعالیت های خود را گسترش دهیم. خدمات قالیشویی و موکت شویی مکانیزه ما تماما بدون دخالت دست و با استفاده از دستگاه های نوین قالیشویی انجام می شود. تمامی سرویس های ما به صورت منظم و با رعایت تمام اصول بهداشتی و اسلامی انجام می شود.

اگر خیلی اهل برخورداری از خدمات آنلاین نیستید کافی است 1864 را به خاطر بسپارید.

شستشوی انواع فرش و موکت های شما در قالی شویی محدوده شهران با استفاده از بهترین مواد شوینده انجام می شود. همچنین فرآیند خشک کردن آن ها نیز به کمک دستگاه های مدرن آبگیری با سرعت بالا انجام می شود. این ویژگی ها به ما امکان می دهد تا بهترین خدمات موکت شویی  و مبل شویی را به همشهریان خود در منطقه شهران ارائه نماییم.

تعرفه خدمات قالیشویی توحید

لیست تعرفه خدمات قالیشویی توحید به شرح زیر می‌باشد:

محله شهران تهران کجاست؟

شهران یکی از محلات غرب تهران است که به دلیل نزدیکی به کوه های البرز، آب و هوای مناسبی دارد. محله شهران در منطقه 5 شهرداری تهران بزرگ قرار دارد شهران در گذشته با نام آب پیک شناخته می شده و با گذشت زمان به یاد یکی از بزرگان ایران به شهران تغییر پیدا کرده است. خیابان های عریض و همچنین دسترسی مناسب به اتوبان های بزرگ تهران، باعث شده تا شهران یکی از مناطق خوب غرب تهران به شمار رود. بزرگراه آبشناسان، شهران را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کرده است. محله شهران از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به شهرزیبا، از شرق به جنت آباد شمالی و از غرب به روستای کن محدود می شود.

چگونه به محله شهران تهران برویم؟

بزرگراه آبشناسان که از وسط محله شهران می گذرد، بهترین مسیر برای رفتن به شهران با خودروی شخصی است. همچنین چنانچه قصد رفتن با اتومبیل شخصی به این محله را دارید می توانید از بزرگراه های همت و باکری استفاده نمایید.

مترو نیز گزینه مناسب دیگری برای رفتن به شهران است. خطوط 2 و 5 مترو تهران می توانند در این زمینه به شما کمک نمایند. چنانچه از خط 2 مترو استفاده کردید می توانید در ایستگاه صادقیه پیاده شوید و سپس به شهران بروید. همچنین اگر سوار خط 5 مترو تهران شده اید، می توانید در ایستگاه ارم سبز پیاده شده و با اتوبوس یا تاکسی خود را به شهران برسانید.

همچنین خط 10 اتوبوس تندرو تهران نیز شما را به شهران می رساند. کافیست در ایستگاه صادقیه پیاده شوید و سپس به کمک تاکسی ها و اتوبوس های موجود، به این محله بروید.

علاوه بر گزینه های فوق، تاکسی نیز می تواند در دسترسی به شهران شما را یاری نماید. برای این منظور می توانید از تاکسی های عبوری در این منطقه استفاده کنید و یا به راحتی از طریق گوشی تلفن همراه خود، یک تاکسی اینترنتی رزرو کنید و به سرعت خود را به شهران برسانید.

شستشوی درجه یک فرش های دستباف و ماشینی شما در محله جماران با یک تماس ساده

برچسب ها : قالیشویی شهران

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما