قالیشویی سهروردی نزدیک ترین و بهترین قالیشویی در بخش مرکزی و شرق تهران است که با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک قالیشویی و همچنین دستگاه های آبگیر لوله ای و گرمخانه های گازی می تواند خدمات قالیشویی مکانیزه را با بالاترین کیفیت ارائه نماید. ما ارائه دهنده خدمات متمایزی هستیم که شما می توانید از یک قالیشویی خوب در سهروری انتظار داشته باشید.

خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی ما در سهروردی با رعایت تمامی اصول بهداشتی و به صورت کاملا شرعی انجام می شود. تکنسین های قالیشویی ما علاوه بر دانش کافی، با دارا بودن سابقه چنین ساله فعالیت در این حوزه، می توانند خدمات باکیفیتی را ارائه کنند. ما با پوشش سرتاسری خود تلاش می کنیم تا خدمات خود را در سرتاسر محدوده سهروردی به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

محله سهروردی تهران کجاست؟

محله سهروردی تهران کجاست؟

محدوده سهروردی تهران یکی از محلات شمال و مرکز تهران است که در محدوده منطقه 7 شهرداری تهرات قرار دارد. محدوده سهروردی شامل خیابان سهروردی و خیابان های منتهی به آن و بخش های اطراف است. خیابان سهروردی شامل دو بخش شمالی و جنوبی است. سهروردی شمالی از پل سید خندان آغاز شده و تا خیابان مطهری ادامه دارد. سهروردی جنوبی از خیابان مطهری تا باغ صبا و خیابان بهار شیراز امتداد دارد.

محله سهروردی تهران که سهروردی شمالی و جنوبی است، دارای بافتی مسکونی و تجاری- اداری است. درواقع در بخش شمالی این محدوده می توانید واحدهای مسکونی بیشتر و در بخش جنوبی این محدوده می توانید واحدهای اداری یا تجاری بیشتری را ببینید. سهروردی جنوبی به عنوان منطقه باغ صبا نیز شهرت دارد.

از جمله خیابان های اصلی این محدوده می توان به مهاجر، کنگاور، قندی، خرمشهر (آپاد)، سراب، شکوه، هویزه، میرزائی زینالی، کاووسی فر، زاهدان، لشگری، اورامان، حجازی و ... اشاره کرد.

محله سهروردی شمالی و جنوبی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از شمال به پل سید خندان

·         از جنوب به خیابان بهار شیراز

·         از شرق به خیابان شریعتی

·         از غرب به بزرگراه مدرس

 

نحوه دسترسی به محله سهروردی تهران

برای رفتن به محدوده سهروردی در مرکز شهر تهران می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی و یا وسایل حمل و نقل شخصی استفاده نمایید.

دسترسی به سهروردی با خودروی شخصی: برای رفتن به سهروردی با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه حقانی، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بزرگراه شهید سلیمانی، پل سید خندان و خیابان های شریعتی و مفتح استفاده نمایید.

دسترسی به سهروردی با مترو: برای رفتن به این محدوده می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه سهروردی پیاده شوید. همچنین برای رفتن به محله سهروردی تهران با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهید مفتح یا ایستگاه مترو مصلی یا ایستگاه شهید بهشتی پیاده شوید و خود را به سهروردی برسانید.

دسترسی به سهروردی با اتوبوس: ایستگاه باغ صبا نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس برای رفتن به سهروردی است.

دسترسی به سهروردی با تاکسی: برای رفتن به سهروردی با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های خطی و گذری این محدوده استفاده نمایید.

 

 

برچسب ها : قالیشویی سهروردی

نظر بگذارید