امروز با معرفی بهترین قالیشویی تخت طاووس در خدمت شما هستیم. می‌دانید که مرکز شهر تهران همیشه شلوغ و پر ترافیک است و افراد ساکن یا شاغل در این منطقه همواره برای عبور و مرور در این محدوده مشکلاتی دارند. قالیشویی توحید با در نظر گرفتن تمامی موارد، جهت رفاه حال مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی شعبه تخت طاووس نموده که برای ثبت سفارش در آن شما هیچ گونه محدودیت زمانی نخواهید داشت.

قالیشویی تخت طاووس سلامت کامل فرش‌های شما را تضمین می‌کند.

خدمات قالیشویی تخت طاووس

 

تخت طاووس کجاست؟

خیابان تخت طاووس که اکنون به نام شهید مطهری شناخته می‌شود یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است و از مناطق 6 و 7 عبور می‌کند. این خیابان از غرب به ولیعصر و از شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی می‌رسد. این خیابان به سمت شرق یک طرفه است. بافت این محله عموما اداری است و بسیاری از نهادهای دولتی، مالی، بازرگانی و خدماتی در این محله مستقر هستند. خیابان تخت طاووس در مسیر خود با خیابان‌های مهمی چون میرزای شیرازی، قائم مقام فراهانی، مدرس، مفتح، شریعتی و سهروردی تقاطع دارد و تقریبا یکی از خیابان‌های مهم تهران بزرگ است.

مزایای قالیشویی تخت طاووس

محله‌های تحت پوشش قالیشویی در تخت طاووس

تمامی شهروندان محترم شهر تهران به ویژه ساکنین محله‌های تخت طاووس، سهروردی، سنایی، آرژانتین، یوسف آباد، بهجت آباد و فاطمی می‌توانند از خدمات این قالیشویی معتبر بهره‌مند شوند. قالیشویی توحید شعبه تخت طاووس در تمامی روزهای هفته در خدمت شما مشتریان عزیز است تا سفارشات شستشوی فرش‌های نفیس شما را ثبت نموده و شستشو را با بالاترین کیفیت انجام دهد. همچنین لیست قیمت قالیشویی به شرح زیر می باشد:

تعرفه قالیشویی تخت طاووس

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

خدمات یک قالیشویی خوب در تخت طاووس

قالی شویی توحید با استفاده از بروزترین و قوی‌ترین ماشین آلات شستشوی فرش در دنیا، قالیشویی را از شکل سنتی خود خارج نموده و آن را به شیوه‌ای مدرن به مشتریان خود عرضه نموده است. این مجموعه حرفه‌ای با ارائه انواع خدماتی چون رفو و ترمیم انواع فرش، شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، تابلوفرش، مبل و موکت تخصص پرسنل حرفه‌ای و خبره خود را به نمایش گذاشته است.
خدمات این قالیشویی فقط مختص منازل نیست و ما در قالیشویی تخت طاووس شستشوی انواع فرش‌های حسینیه‌ها و مساجد، انواع موکت‌های سازمان‌ها، ادارات و ورستوران‌ها را با بالاترین کیفیت و کمترین تعرفه در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

هدیه قالیشویی توحید به مشتریان عزیز: راهنمای پاک کردن آدامس از سطح فرش

برای از بین بردن لکه آدامس از روی فرش بهترین راه استفاده از یخ است. بدین ترتیب که شما باید قطعات یخ را روی لکه آدامس قرار دهید تا آدامس کاملا سفت و شکننده شود. سپس آن را از فرش جدا نموده و برای تمیز کردن آثار باقیمانده از ماده شوینده مناسبی استفاده نمایید.

تخفیفات قالیشویی تخت طاووس

ثبت سفارش در قالیشویی تخت طاووس

شهروندان محترم شهر تهران جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات موکت شویی، مبل شویی و قالیشویی با بالاترین کیفیت، می‌توانند با شماره درج شده تماس حاصل نموده و یا از طریق این لینک ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

 

برچسب ها : قالیشویی تخت طاووس

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین