قدیمی های تهران به دنبال مراکز اصیل می گردند تا فرش های قیمتی خود را برای شستشوی تخصصی و مطمئن به آن بسپارند. ما در این صفحه به صورت ویژه می خواهیم بهترین قالیشویی تهران ویلا را به عزیزان این منطقه معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

اغلب تهرانی ها محله تهران ویلا را به عنوان یکی از با قدمت ترین محله های تهران می شناسند و انگار سنگ بنای مدرن سازی شهری در این محله بنا شده است. محله ای خوش آب و هوا که زندگی در آن گویی شما را به رویاهای تان می برد. در این رویا جای تمیزی فرش ها خالیست! برای تحقق رویا هایتان قالیشویی مدرنیزه اسلامی توحید را به عنوان بهترین قالیشویی تهران ویلا معرفی می کنیم.

اگر به دنبال شستشوی بی‌دردسر و با کیفیت فرش خود هستید با ما تماس بگیرید.

تهران ویلا کجاست و کدام شهرک ها و محلات در این محدوده واقع شده اند؟

محله تهران ویلا در منطقه 1 تهران واقع شده است. تهران ویلا به دلیل موقعیت مکانی مناسب، امکان دسترسی آسان به خیابان‌ های اصلی شهر و نزدیکی به مراکز تجاری و خدماتی، جایگاه محبوبی در بین ساکنان و بازدیدکنندگان دارد.
تهران ویلا شامل مجموعه‌ ای از شهرک‌ ها و محلات است. در ادامه، نام برخی از محلات و شهرک ‌های معروف در منطقه تهران ویلا را ذکر می‌کنم:
1.    شهرک غرب: یکی از معروف ‌ترین شهرک ‌های تهران ویلا است که دسترسی آسان به جاده ‌های اصلی شهر و تجارت ‌های محلی را فراهم می‌کند.
2.    شهرک دانشگاه تهران: این شهرک در نزدیکی دانشگاه تهران واقع شده است.
3.    شهرک شهید ستاری: این شهرک در نزدیکی خیابان ستاری و میدان آزادی قرار دارد و از موقعیتی مرکزی برخوردار است.
4.    شهرک هما: شهرک هما نیز یکی از شهرک ‌های محبوب در تهران ویلا است که دسترسی آسان به خیابان ولیعصر و مناطق تجاری مهم تهران را فراهم می‌ کند.
5.    محله زعفرانیه: این محله در نزدیکی تهران ویلا قرار دارد و یکی از معروف ‌ترین و برجسته ‌ترین محلات تهران است.
6.    محله نیاوران: نیاوران نیز از محلاتی است که در نزدیکی تهران ویلا قرار دارد.
این تنها چند نمونه از محلات و شهرک‌ های موجود در تهران ویلا است. منطقه تهران ویلا به دلیل موقعیت مرکزی و امکانات مناسب از محلات پر جمعیت تهران به شمار می رود به همین دلیل وجود یک قالیشویی خوب در این محله امری ضروری به شمار می رود.

معرفی قالیشویی تهران ویلا 

به طور حتم خودتان یا نزدیکانتان از هدیه های خدا بی نصیب نیستید و حداقل یک کودک درون خانه دارید. می دانید که ریخت و پاش و کثیفی جز جدایی ناپذیر رشد کودکان و به دنبال آن لک ها و کثیفی فرش، موکت و مبلمان را شاهد خواهید بود. در این میان است که نیاز به یک قالیشویی بسیار احساس شده و خانواده ها به دنبال بهترین و مقرون به صرفه ترین آن ها در فضای مجازی، روزنامه ها و تلویزیون می گردند.

قالیشویی تهران ویلا پیشنهاد اغلب افرادی است که این چنین دغدغه هایی دارند، حال برای این حرف دلایل قانع کننده و به قول معروف آب روی آتش داریم.

  1. اولین و مهم ترین نگرانی شما را می دانیم، تعرفه های قالیشویی توحید چیزی جز نرخ نامه مصوب اتحادیه نیست. البته این تمام ماجرا نیست! برای قدر دانی از انتخاب شما عزیزان به صورت همیشگی تخفیفاتی سوای نرخ مصوب در نظر گرفته شده است. در هر زمانی اگر به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش خود کنید تخفیف ۱۵ درصدی قالیشویی تهران ویلا نصیبتان خواهد شد
  2. تعداد قالیشویی های سطح شهر تهران بسیار زیاد بوده که شتر با بارش گم می‌ شود! اما قالیشویی توحید وجه تمایز آشکاری دارد که آن هم حضور همین لحظه شما بزرگواران در وب سایت این مجموعه است. انتخاب شما را قدر می نهیم و بالاترین کیفیت را ارائه خواهیم داد.
  3. خدماتی که در قالیشویی توحید ارائه می شود از تنوع بالایی برخوردار بوده و تمامی افراد را راضی نگه می دارد. خدمات این مجموعه شامل مبل شویی، فرش شویی، موکت شویی حتی در محل است.
  4. دیر تماس گرفته اید! وقت اندک است! نمی توانیم! به عید چیزی نمانده! این گونه جملات را از قالیشویی توحید نخواهید شنید. در هر زمان و هر ساعتی و از هر جایی که رونده شدید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و باقی راه را به ما بسپارید.

 

شستشوی فرش در قالیشویی تهران ویلا

خدماتی که قالیشویی توحید را ممتاز کرده است

اولین چیزی که به ذهن اکثر افراد بعد از شنیدن قالیشویی خطور می کند، شستشوی قالی یا همان انواع فرش دستی و ماشینی است! اما طبیعتا این تمام خدمات یک قالیشویی معتبر نخواهد بود. برای رفاه حال شما در ادامه خدمات ارزنده و بی بدیل قالیشویی توحید شعبه تهران ویلا را بیان می کنیم:

جان دوباره دادن به فرش

شستشو فرش یا قالی همیشه بهترین گزینه نخواهد بود. قالی هایی که دچار بید خوردگی، پارگی و کهنگی شده اند، نیاز به ترمیم دارند. در این راستا قالیشویی توحید نقش قالی شما را مجدد طراحی کرده و روی دار قالی به رفو و بازگرداندن زیبایی اولیه آن می کند.

تعرفه بی‌رقیب خدمات

جهت رفاه حال مشتریان گرامی لیست نرخ خدمات قالیشویی تهران ویلا به شرح زیر می‌باشد :

تعرفه قالیشویی تهران ویلا

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

جنگ با لکه ها

بسیاری از خانم های کدبانوی سرزمینمان با دیدن لکه روی فرش و قالی حس ناخوشایندی دارند، برای رفع این احساس سرویس لکه بری را پیشنهاد می کنیم. در این سرویس تمامی لکه های ایجاد شده با رنگ های روغنی، پلاستیکی و ... از بین می روند. با تمام این موارد قالیشویی تهران ویلا تمرکز خود را روی بافت اصلی فرش گذاشته که آسیب نبیند.

صرفه جویی 

حتما تعجب کرده اید! یکی از مدرن ترین خدمات قالیشویی توحید، شستشوی فرش در محل است. فرقی نمی کند فرش شما در منزل باشد یا محل کار، با مراجعه تیم متخصص، فرش و قالی در همان محل شسته می شوند. این خدمت باعث صرفه جویی آب، زمان و هزینه های حمل و نقل خواهد شد.

دیگر خدمات

خدمات قالیشویی توحید شعبه تهران ویلا به این چند مورد ختم نمی شود. شستشوی انواع پرده، مبل، موکت و حتی چرم دوزی تخصص این قالیشویی است.

ویژگی های ممتاز قالیشویی توحید

با بهره بردن از ویژگی های به خصوص، این مجموعه برای ۳ سال متوالی به عنوان بهترین قالیشویی تهران از طرف اتحادیه معرفی شده است.

شستشوی تمام مکانیزه بدون حذف نیروی انسانی

در روش مکانیزه تمامی مراحل شستشوی فرش و قالی بدون دخالت دست و ۱۰۰ درصد اتوماتیک است، اما این به معنای حذف نیروی انسانی در مجموعه توحید نیست. قالیشویی توحید کارکنان باتجربه و معتمد خود را از دست نخواهد داد، تنها نوع ارائه خدمات متفاوت است.

سریع سریع سریع

برای وقت شما ارزش قائلیم و در کمترین زمان ممکن فرش و قالی شما را شسته شده تحویل می دهیم.

بعد از شستشو را فراموش نمی کنیم

یکی از مراحل مهم در شستشو فرش و قالی، مرحله کاور کردن است. در قالیشویی توحید این مرحله حائز اهمیت بوده و پشت گوش انداخته نمی شود.

شستشوی مکانیزه موکت در قالیشویی تهران ویلا

نحوه برخورداری از تخفیفات بهترین قالیشویی تهران ویلا

صبر کنیم نزدیک عید تخفیف شامل حالمان می شود! شما هم با این جملات آشنایی دارید؟ این گونه جملات مختص قالیشویی نبوده و اغلب صنف ها در مناسبت های مختلف تخفیفاتی را در نظر می گیرند. اما قالیشویی توحید در تمامی ایام سال دارای تخفیف ۱۵ درصدی است. اگر همین الان روی لینک زیر کلیک نمایید و ثبت سفارش خود را آنلاین انجام دهید خواهید دید که حقیقت دارد.

تمام نشد! در صورتی که قالیشویی توحید شعبه تهران ویلا را به آشتایان، دوستان و اقوام خود معرفی کنید، ۲۰ درصد تخفیف مازاد دریافت خواهید کرد.

چگونه به قالیشویی توحید دسترسی داشته باشم؟

برای بهره‌مندی از خدمات قالیشویی تهران ویلا همین الان با شماره قالیشویی توحید تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی تهران ویلا

برچسب ها : قالیشویی تهران ویلا

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین