قالیشویی تهرانپارس

مهم است برای شستشوی فرش های قیمتی قالیشویی را انتخاب کنیم که در نزدیکی ما باشد. برای دسترسی به یک قالیشویی خوب در تهرانپارس با در این صفحه همراه باشید. قرار است بهترین قالیشویی تهرانپارس را به شما معرفی کرده و از خدمات و تعرفه های آن نیز پرده برداریم.

تماس با قالیشویی تهرانپارس

انتظارات از شما از یک قالیشویی خوب چیست؟

طبیعاتا همه ما انتظار داریم کارمان با بهترین کیفیت، در نهایت سرعت ضمن و با قیمتی مناسب انجام شود. در واقع ترکیب دقت، سرعت و قیمتی مقرون به صرفه ترکیب بی نظیری است. در فرآیند شستشوی فرش نیز اگر بتوان چنین مثلث دلپذیری را در یک قالیشویی پیدا کرد تمام آنچه که فکر می کنیم رویا است تحقق می یابد.
قالیشویی توحید یکی از قدیمی ترین و در عین حال مجهزترین قالیشویی های تهران است  که توانسته برای 3 سال پیاپی عنوان بهترین قالیشویی سال تهران را از آن خود کند. این قالیشویی با این اعتبار، سابقه و کیفیت در محله تهرانپارس نیز شعبه داشته و با این وصف با چشمانی بسته میشود گفت بهترین قالیشویی تهرانپارس قالیشویی توحید است و می تواند تمام اضلاع مثلث نام برده را پوشش داده و انتظارات شما از یک قالیشویی خوب را برآورده کند.

خدمات متمایز قالیشویی تهرانپارس

چرا شستشوی فرش هایمان را به قالیشویی تهرانپارس بسپاریم؟

قالیشویی تهرانپارس یک قالی شویی تمام مکانیزه است و تمام فرآیند شستشوی فرش در آن بدون دخالت دست اپراتورها انجام می شود. در این قالیشویی فرآیند شستشوی فرش با مرحله غبار روبی و گردگیری شروع شده و در نهایت بسته به نوع و جنس الیاف فرش، دما و فشار و کیفیت مواد شوینده انتخابی پروسه شستشو شروع شده و با لول و کاور کردن و تحویل فرش پایان می یابد.
تحویل به موقع، تضمین سلامت فرش و شستشوی با کیفیت از جمله دلایلی است که می توان بر پایه آنها به قالیشویی تهرانپارس شعبه توحید اعتماد کرد.

موکت شویی و مبل شویی حرفه ای در قالیشویی تهرانپارس

اگر تا مبل و موکت خود را هم پس از شستشوی فرش ها نشویید کار خانه تکانی تان تکمیل نمی شود، می توانید همزمان با ثبت سفارش خدمات قالیشویی، خدمت متمامیز و در محل مبل شویی و موکت شویی را نیز در کارخانه بزرگ قالیشویی توحید سفارش دهید.
شستشوی انواع مبل سلطنتی، ال، راحتی، تخت خواب شو و .. در محل مورد نظر شما فقط با یک تماس ساده با 1864. گفتنی است در پروسه شستشوی مبل اصلا نگران چرک مردشدگی یا پارگی و پرزشدگی مبل نباشید. کارشناسان ما با دستگاه های پیشرفته جوری شستشو را انجام میدهند که هیچ آسیبی متوجه مبل شما نباشد.

لیست قیمت خدمات قالیشویی در تهرانپارس

برای آگاهی از تعرفه خدماتی مانند شستشوی فرش دستبافت یا فانتزی باید ابتدا کارشناس ما فرش شما را ببیند و بعد قیمت گذاری نماید اما تعرفه شستشوی فرش های ماشینی، موکت و مبل اعداد از پیش تعیین شده ای هستند و بسته به متراژ تغییر می کنند. برای آگاهی از ریز قیمت ها کافی است با دقت نرخ نامه زیر را بررسی کنید.

قیمت قالیشویی تهرانپارس

ثبت سفارش در قالیشویی میرداماد

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در قالیشویی تهرانپارس کافی است با شماره تماس 4 رقمی 1864 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارش تعبیه شده در سایت خدمات دلخواه خود را انتخاب کرده و از 15 درصد تخفیف برخورداری از خدمات آنلاین ما برخوردار شوید.

ثبت سفارش قالیشویی تهرانپارس

 

برچسب ها : قالیشویی تهرانپارس

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما