قالیشویی شهرک غرب به روز ترین قالیشویی مکانیزه تهران است که با حرفه ای ترین متد های شستشو، امکان شستن انواع فرش و موکت را برای شما فراهم می نماید. امروزه شما به راحتی و بدون نیاز به اتلاف وقت و انرژی، از خدمات شستشوی انواع فرش و موکت یک قالیشویی خوب در شهرک غرب کمک بگیرید. ما با دارا بودن دستگاه های تمام اتوماتیک می توانیم خدمات شستشوی فرش و موکت را بدون دخالت دست انجام دهیم.

همچنین ما با دارا بودن دستگاه های پیشرفته مبل شویی نیز می توانیم خدمات مبل شویی در محل را نیز به همشهریان خود در محدوده شهرک غرب ارائه نماییم. خدمات قالیشویی مکانیزه در بهترین قالیشویی محدوده شهرک غرب به کمک تکنسی های حرفه ای انجام می شود.

محدوده شهرک غرب کجاست؟

محدوده شهرک غرب کجاست؟

شهرک غرب یکی از مناطق شمال شهر تهران است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. محدوده شهرک غرب یکی از مناطق لوکس و بالاشهر تهران است که مهم ترین ویژگی آن، حضور برج میلاد در آن است. منطقه شهرک غرب از 7 فاز مختلف تشکیل شده که تنها یک میدان اصلی به نام میدان صنعت (میدان شهرک غرب) دارد.

محدوده شهرک غرب منطقه ای نیمه مدرن است که علاوه بر خانه های ویلایی، آپارتمان ها و برج های متعددی نیز دارد. شهرک غرب نیز به دلیل قرارگیری در بخش های شمالی تهران، آب و هوای نسبتا خوب با خیابان های سرسبز و زیبایی دارد.

از جمله خیابان های مهم محدوده شهرک غرب می توان به مهستان، گلستان جنوبی، هرمزان، پاک نژاد، زرافشان شمالی، پیروزان شمالی، گلستان جنوبی و ... اشاره کرد. همچنین از جمله بلوارهای مهم این محدوده می توان بلوار خوردین، بلوار ایوانک، بلوار دادمان و بلوار پاک نژاد را نام برد.

شهرک غرب از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از شمال به بلوار دادمان

·         از جنوب به بزرگراه شهید همت

·         از شرق به بزرگراه شهید چمران

·         از غرب به بلوار فرحزادی

 

نحوه دسترسی به شهرک غرب

برای رفتن به محدوده شهرک غرب که تحت عنوان شهرک قدس نیز شناخته می شود می توانید از بلوارها و بزرگراه های این محدوده استفاده نمایید. همچنین خطوط مترو، اتوبوس و تاکسیرانی نیز می توانند شما را در رسیدن به شهرک قدس تهران یاری نمایند.

دسترسی به شهرک غرب با خودروی شخصی: برای رفتن به شهرک غرب با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شیخ فضل الله نوری، بزرگراه شهید همت و بلوارهای این منطقه استفاده کنید.

دسترسی به شهرک غرب با مترو: برای رفتن با مترو به شهرک غرب نیز می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده کنید و در ایستگاه صنعت یا ایستگاه برج میلاد تهران پیاده شوید. سپس از طریق اتوبوس ها و تاکسی های موجود خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به شهرک غرب با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوس حاضر در بلوار پاک نژاد، فرحزادی، ایران زمین، مهستان، میدان صنعت و  ... جهت دسترسی آسان به شهرک غرب مورد استفاده قرار می گیرند.

دسترسی به شهرک غرب با تاکسی: برای رفتن به شهرک غرب با تاکسی نیز می توانید از خیابان های اطراف و یا تاکسی های خطی محدوده استفاده نمایید.

 

 

برچسب ها : قالیشویی شهرک غرب

نظر بگذارید