اگر محدوده زندگی شما هم در محدوده شهرک غرب است و به دنبال یک قالیشویی خوب در محله خود می گردید در این مطلب می خواهیم قالیشویی شهرک غرب را به شما معرفی کنیم. در این صفحه قرار است ضمن معرفی یک قالیشویی خوب در حوالی شهرک غرب از جشنواره های تخفیفاتی شگفت انگیزی رونمایی کنیم تا با قیمت هایی باورنکردنی خدمات متمایز قالیشویی را در تهران تجربه کنید.

برای تماس با بهترین قالیشویی شهرک غرب کافی است 1864 را به خاطر بسپارید.

تماس با قالیشویی شهرک غرب

رونمایی از بهترین قالیشویی شهرک غرب

با توجه به گرانی های اخیر برای اغلب افراد جایگزین کردن وسایل نفیسی از جمله فرش های دست‌بافت یا ابریشمی واقعا کار غیر ممکنی شده است. حتی خرید فرش ماشینی هم سخت شده چه برسد به خرید مکرر فرش های زربافت و فانتزی و دست بافت و .. با این تفاسیر شستشوی فرش و راه‌هایی برای افزایش طول عمر آن با نهایت کیفیت بسیار حائز اهمیت است.
یکی از راهکارهایی که به افزایش طول عمر فرش کمک شایان توجهی می‌کند انتخاب یک قالیشویی مطمئن است. قالیشویی توحید یک کارخانه عظیم و تمام عیار است که برای سال‌های متمادی توانسته با کسب رضایت حداکثری مشتریان نام خود را در میان بزرگان صنعت قالیشویی کشور جلوه داده و شعبات زیادی را در جای جای پایتخت تاسیس نماید. یکی از شعبه های نام آشنای قالیشویی توحید،
قالیشویی شهرک غرب است که به حق می توان گفت این شعبه چیزی از شعبه مرکزی کم ندارد. برخورداری از دستگاه های پیشرفته و  پرسنلی مجرب و کارآزموده تنها بخشی از دارایی های این مجموعه است.

 

خذمات قالیشویی شهرک غرب

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی شهرک غرب

همه ما وقتی فرش خود را به یک قالیشویی خوب می سپاریم تمایل داریم که آن را تمیز و درخشان و صاف و بدون مشکل تحویل بگیریم. حال تصور کنید ضمن تحقق همه ایده آل های فوق فرش را به صورت لول و کاور شده از شما تحویل بگیرند و به همان صورت هم تحویل بدهند. فرش را از لحاظ تثبیت رنگ هم تضمین کنند و این قابلیت را هم داشته باشند که بخش های آفتاب سوخته یا پاره شده فرش را نیز برای تان ترمیم کنند. آیا همه این آپشن ها برای یک قالیشویی مزیت محسوب نیم شود؟
نکته حائز اهیمت دیگر اینجاست که دیگر نیازی هم به این نباشد که برای شستشوی مبل ها یا موکت ها باز به دنبال یک مرکز دیگر باشید. همان جا که فرش هایتان را می شوید خدمات
مبل شویی و موکت شویی هم داشته باشد.

در ابعاد پشتیبانی یک خانه تکانی در کنار شما هستیم. اعتماد از شما جلب رضایت شما با ما

تخفیفات قالیشویی شهرک غرب

لیست قیمت خدمات قالیشویی در شهرک غرب

این یک فرصت استثنایی است که یک مجموعه هم کیفیت های خوبی ارائه دهد و هم قیمت های مناسبی داشته باشد. قالیشویی شهرک غرب ضمن ارائه خدماتی درخور مشتریان، از قیمت هایی برپایه نرخ نامه اتحادیه پیروی می کند. حتی به علت کمپین های تبلیغاتی دائمی این قیمت ها در قالیشویی شهرک غرب از اتحادیه هم کمتر می شود.

تعرفه قالیشویی شهرک غرب

ثبت سفارش خدمات قالی شویی در قالیشویی شهرک غرب

برای برخورداری از خدمات متمایز قالی شویی، مبل شویی، موکت شویی و ترمیم فرش کافی است با شماره کوتاه و 4 رقمی 1864 تماس بگیرید. اگر به تلفن دسترسی ندارید کافی است از طریق فرم ثبت سفارش درج شده در همین وب سایت کلیه سفارشات خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش آنلاین

 

 

برچسب ها : قالیشویی شهرک غرب

نظر بگذارید

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.

سفارش آنلاین تماس با ما