قالیشویی ظفر متخصص و مجری در امر شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف با دستگاه های پیشرفته می باشد. ما می دانیم که شما لایق بهترین ها هستید و بنابراین با ارائه خدمات با کیفیت شستشوی فرش، سعی می کنیم بهترین خدمات را به شما در محدوده ظفر ارائه نماییم.

دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک، مواد شوینده استاندارد و درجه یک، ارائه ضمانت نامه معتبر قالیشویی، تکنسین های حرفه ای و ... از جمله مزایای استفاده از خدمات قالیشویی محدوده ظفر ماست. هم اکنون ما با پشتوانه سال ها خدمت رسانی به شما عزیزان، خدمات موردنیاز شما را شناخته ایم و تلاش می کنیم تا خدمات سریع و باکیفیت را ارائه نماییم. ما با دریافت عنوان واحد نمونه سال های 96، 97 و 98 امروز بیشتر از هر زمان دیگری احساس مسئولیت می کنیم. امروزه ما با اضافه کردن امکان دریافت خدمات قالیشویی آنلاین به مجموعه خود، تلاش کرده ایم تا همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، خدمات آسان و سریعی را ارائه کنیم.

محله ظفر تهران کجاست؟

محله ظفر تهران کجاست؟

 

خیابان ظفر یکی از خیابان های با قدمت بالا در منقه 3 شهرداری تهران است. خیابان ظفر که نام خود را از یک سردار ایرانی وام داشت، در سال های گذشته با نام یکی دیگر از سرداران ایرانی یعنی شهید دستگردی (شهید دستجردی) نامگذاری شد. درحقیقت امروزه خیابان ظفر به عنوان خیابان دستگردی هم شناخته می شود. در بخش شمالی ظفر یعنی محدوده زرگنده می توانید خانه ها و آپارتمان های مسکونی و در بخش جنوبی آن ساختمان های اداری- تجاری را ببینید.

خیابان ظفر اگرچه بافتی سنتی دارد اما خانه های این محدوده معمولا در رنج قیمت بالایی هستند. درواقع خیابان ظفر و خیابان های منتهی به آن یکی از محلات لوکس و گران قیمت شمال شهر تهران محسوب می شوند.

از جمله خیابان های مهم محله ظفر یا خیابان وحید دستگردی می توان به ولیعصر، نلسون ماندلا، کارگزار، ناجی، مرو، عمرانی، شمس تبریزی، کوی آبادی، لادن، تبریزیان، سنجابی و ... را نام برد. همچنین بزرگراه مدرس و خیابان شریعتی نیز از محدوده خیابن ظفر می گذرند.

خیابان ظفر از اطراف به بخ های زیر محدود می شود:

·         از شمال به زرگنده

·         از جنوب به کنارگذر حقانی

·         از شرق به خیابان شریعتی

·         از غرب به خیابان ولیعصر

 

نحوه دسترسی به محدوده ظفر تهران

جهت دسترسی به محله لوکس و گران قیمت ظفر می توانید از ایستگاه های اتوبوس، تاکسی و مترو موجود در این محدوده استفاده نمایید. همچنین علاوه بر وسایل حمل و نقل عمومی، برای رفتن به محله ظفر می توانید از شاهراه های اصلی تهران نیز استفاده نمایید.

دسترسی به ظفر با خودروی شخصی: برای رفتن به ظفر با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه مدرس، خیابان شریعتی و ... استفاده نمایید.

دسترسی به ظفر با مترو: برای رفتن به محدوده ظفر با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه میرداماد و یا ایستگاه دکتر شریعتی پیاده شوید و سپس خود را به ظفر برسانید.

دسترسی به ظفر با اتوبوس: برای رفتن به خیابان ظفر با اتوبوس نیز می توانید از خط 7 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه ظفر پیاده شوید.

دسترسی به ظفر با تاکسی: تاکسی های متعددی نیز از محدوده ونک، میرداماد، زرگنده و ... به مقصد ظفر وجود دارند.

 

برچسب ها : قالیشویی ظفر

نظر بگذارید