ساکنین محترم زرکنده اگر به دنبال بهترین قالیشویی در منطقه سکونت خود هستید ما به شما قالیشویی زرگنده را معرفی خواهیم کرد. در این مقاله ابتدا روش شستشوی منحصر به فرد این قالیشویی را با شما در میان خواهیم گذاشت و سپس تعرفه‌های استثنائی و جشنواره‌های تخفیفی این قالیشویی را به شما معرفی خواهیم کرد. مطمئنیم تنها با یک بار ثبت سفارش در قالیشویی توحید شعبه زرگنده شما از مشتریان وفادار بی‌شمار ما خواهید شد.

همین حالا تماس بگیرید!

تماس قالیشویی زرگنده

محله زرگنده کجاست؟

محله زرگنده در 3 کیلومتری تجریش واقع شده و یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین محله‌های تهران بزرگ است. به دلیل مجاورت با ساختمان سفارت روسیه این محله به ییلاق کارکنان سفارت تبدیل شده بود. این محله از محلات تاریخی تهران است و در گذشته به عنوان یک روستا در قسمت شمال شهر ری به شمار می‌رفت و حدود 3هزار نفر جمعیت داشت. به مرور زمان و با افزایش پدیده شهرنشینی این روستا به بخشی از شهر تبدیل شد. این محله از شمال به بزرگراه صدر، از شرق به خیابان دکتر شریعتی، از غرب به بزرگراه مدرس و خیابان صبای غربی و از جنوب به خیابان دستگردی محدود می‌شود. همچنین خوب است بدانید بقعه متبرکه امامزاده اسماعیل نیز در این محله قرار دارد.

خدمات قالیشویی زرگنده

قیمت خدمات قالیشویی در زرگنده

در قالیشویی زرگنده تنها شستشوی فرش انجام نمی‌شود، بلکه شستشوی انواع فرش‌های دستباف نفیس، شستشوی تابلو فرش، مبل شویی و موکت شویی نیز از خدمات پرطرفدار این مجموعه بزرگ است. همچنین لیست تعرفه های این قالیشویی به شرح زیر می باشد:

 

تعرفه قالیشویی زرگنده

نوع خدماتتوضیحات
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس43,000 تومان
شستشوی مبلماناز 650,000 تومان

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی زرگنده

جهت اطلاع شما مشتریان عزیز مراحل شستشوی فرش در قالیشویی توحید به شرح زیر است:

بررسی ایرادات فرش

ابتدا فرش شما توسط کارشناسان بررسی می‌شود. تمامی ایرادات آن ثبت شده و در صورت نیاز رفو و لکه برداری انجام می‌شود. پس بهتر است هنگام ثبت سفارش مشکلات فرش از قبیل پارگی و یا وجود لکه‌های خاص را به پرسنل قالیشویی گزارش بدهید.

جارو و غبار زدایی

در این مرحله گرد و غبار سطح فرش توسط جاروبرقی زدوده شده فرش از هرگونه آلودگی تمیز می‌شود.

شستشوی اصولی

مواد شوینده نانو بر اساس بافت فرش و میزان کثیفی آن انتخاب شده و فرش شستشو داده می‌شود. این مرحله به سفارش مشتری می‌تواند بیشتر از یک بار انجام شود که هزینه بیشتری دارد و به آن اعلاشویی گفته می‌شود. سپس فرش آبکشی می‌شود.

خشک کردن و اتو

فرش در مکان مناسب و توسط دستگاه‌های به روز و مدرن خشک شده و سپس اتو می‌شود. به این ترتیب هر گونه چروک و بد فرمی در سطح فرش از بین می‌رود.

کاور نمودن فرش

پس از طی این مراحل فرش لوله شده و کاور می‌شود تا سالم و تمیز به درب منزل شما برسد.

خدمات قالیشویی زرگنده

ثبت سفارش در بهترین قالیشویی زرگنده

برای ثبت سفارش شستشوی فرش ماشینی و دستباف، مبل، موکت، قالیچه و تابلوفرش می‌توانید همه روزه با شماره قالیشویی توحید یعنی  1864 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید با پاسخ دهی به چند سوال ساده از قبیل تعداد و نوع فرش یا مبلمان، متراژ، ابعاد و ... از تعرفه نهایی سفارش خود آگاه شوید. در صورت عدم تمایل به برقراری تماس تلفنی نیز می‌توانید از طریق این لینک سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

ثبت سفارش قالیشویی زرگنده

 

برچسب ها : قالیشویی زرگنده

نظر بگذارید

تماس با ما سفارش آنلاین