قالیشویی زرگنده به عنوان بهترین قالیشویی در تهران با بهره گیری از تکنیک ‌های متنوع شستشو و خشک کردن انواع فرش و موکت به وسیله ماشین آلات حرفه ای، آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. ما با دستگاه های مکانیزه بدون ایجاد مشکل در فرش های شما، خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماییم.

فرآیند شست و شوی انواع فرش و موکت توسط ما توسط تکنسین های حرفه ای، ابتدا با بررسی رنگ، جنس، طرح و نقش قالی شروع شده و در نهایت با ضمانت سلامت کامل فرش ها و البته پاکیزگی آن ها به اتمام خواهد رسید. ما به عنوان قالیشویی محدوده زرگنده می توانیم خدمات سریع و با کیفیتی را به همشهریان عزیز در این محدوده ارائه نماییم. خدمات ما با ضمانت نامه معتبر شکستگی و چین و چروک ارائه می شود تا شما بتوانید در صورت نارضایتی، مشکل خود را به راحتی پیگیری نمایید.

محله زرگنده تهران کجاست؟

محله زرگنده تهران کجاست؟

محله زرگنده یکی از محلات قدیمی شمال شهر تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. زرگنده اگرچه یکی از محلات با قدمت زیاد شهر تهران است اما بافتی منظم با کوچه ها و خیابان های کم عرض دارد. این محدوده استاندارد مناسب شهرنشینی و سکونت را دارا بوده و بنابراین یکی از محلات پرتقاضا می باشد. در محله زرگنده ساختمان های اداری- تجاری زیادی وجود دارد و بنابراین این محله در ساعات اداری، بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است.

از جمله یابان های مهم این محدوده می توان به آرش شرقی، سیما جنوبی و شمالی، دلیری، راجیان، شاهین، رودکی شمالی و جنوبی، خاقانی، مقدم، امامزاده و ... اشاره کرد. همچنین از جمله بزرگراه هایی که از محدوده زرگنده می گذرند می توان به بزرگراه مدرس و بزرگراه صدر اشاره نمود. همچنین بخشی از خیابان شریعتی تهران نیز از محدوده زرگنده عبور می کند که دسترسی به این محله را بسیار آسان کرده است.

محدوده زرگنده از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

·         از سمت شمال به بزرگراه صدر

·         از سمت جنوب به محله قلهک

·         از سمت شرق به خیابان شریعتی

·         از سمت غرب به بزرگراه مدرس

 

نحوه دسترسی به محله زرگنده

دسترسی به محدوده زرگنده به دلیل نزدیکی به محله میرداماد و همچنین نزدیکی به بزرگراه ها و بلوارهای اصلی بسیار آسان است. همچنین برای رفتن به این محدوده می توانید از اتوبوس، تاکسی، مترو و یا وسایل شخصی استفاده نمایید.

دسترسی به زرگنده با خودروی شخصی: برای رفتن به زرگنده با خودروی شخصی می توانید از خیابان شریعتی و یا بزرگراه های صدر و مدرس استفاده نمایید.

دسترسی به زرگنده با مترو: می توانید از خط 1 مترو تهران برای رفتن به زرگنده استفاده نمایید. ایستگاه های قلهک یا صدر می توانند در رسیدن شما به زرگنده مفید باشند.

دسترسی به زرگنده با اتوبوس: ایستگاه میرداماد خط 7 اتوبوس تندروی تهران نیز جهت رسیدن به محله زرگنده شما را یاری می نماید.

دسترسی به زرگنده با تاکسی: تاکسی های خیابان شریعتی و میرداماد می توانند به شما در رفتن به محله زرگنده تهران کمک نمایند.

 

 

 

برچسب ها : قالیشویی زرگنده

نظر بگذارید