اگر در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی ساکن هستید و به دنبال بهترین قالیشویی آن منطقه می گردید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

اولا بهتر است بدانید دقیقا منظور ما از ساکنین بزرگراه اشرفی اصفهانی کجاست؟ بزرگراه اشرفی اصفهانی نام اتوبان شمالی جنوبی در شهر تهران است که سمت جنوب جنوب به شمال آن در منطقه ۲ و سمت شمال به جنوب آن در منطقه ۵ قرار دارد. پس اگر در این حوالی هستید روی صحبت ما با شماست.
قالیشویی اشرفی اصفهانی باتجربه‌ای چند ساله در غرب تهران محله اشرفی اصفهانی کارخانه ممتاز و درجه یک قالیشویی خود را ارائه می‌کند، در هرکجای این حاشیه بزرگراه هستید می‌توانید از خدمات بی‌نظیر این شرکت استفاده کنید.

هرآنچه در باب پاکیزگی فرش در انتظارش بودید، قالیشویی توحید اشرفی اصفهانی برای شما به ارمغان آورده است.

با خدمات بهترین قالیشویی در اشرفی اصفهانی بیشتر آشنا شوید

خدمات ارائه شده در قالیشویی مجاز توحید شعبه بزرگراه اشرفی اصفهانی با بهترین کیفیت و قیمت ویژه صورت می‌گیرد. شامل شستشو انواع فرش ماشینی و دستی، مبلمان می باشد همچنین در این قالیشویی شستشو اختصاصی موارد زیر انجام می‌گردد:
- فرش عشایری
-ترمه
-کفپوش اتاق
-تابلو ترمه
-سجاده
-پشتی
-پادری
-پله پوش
شستشوی فرش‌های ظریف دستبافت نکات قابل توجهی دارد که در قالیشویی توحید اشرفی اصفهانی کاملا رعایت می‌گردد، برای رفاه حال شما عزیزان نکاتی از این امر مهم را بیان می‌کنیم.
1.    این کار باید با نظارت کارشناسان باتجربه قالیشویی و توسط یک قالیشوی حرفه‌ای انجام شود که قالیشویی توحید اشرفی اصفهانی با داشتن کادری مجرب و متخصص این اطمینان را به شما می‌دهد که نگران فرش‌های دستبافت خود نباشید.
2.    غبارگیری کار بسیار مهمی است. گردوخاک فرش‌ها توسط دستگاه خاک‌گیر تمیز می‌شوند. 
3.    شستشوی فرش با مواد شوینده مخصوص، برای فرش‌های دستبافت باید از مواد شوینده مجزا استفاده کرد تا آسیبی به تاروپود فرش وارد نشود. در قالیشویی توحید تمام این موارد رعایت می‌گردد.

 

قالیشویی توحید با حضور همیشگی خود در بازار کار مایه دلگرمی شما می‌باشد.

 

چرا شستشوی فرش خود را به قالیشویی اشرفی اصفهانی بسپاریم؟

-کارخانه‌ای مجهز بدون شستشو واسطه‌ای
انتخاب قالیشویی یکی از مهم‌ترین موارد برای شستشوی فرش‌ها است. قالیشویی توحید مجهز به کارخانه‌ای اختصاصی با ماشین‌آلات تمام اتوماتیک کلیه واسطه‌ها و دلالی‌های قالیشویی را حذف کرده و کیفیت شستشو را به بالاترین کیفیت خود رسانده است.
-استفاده از کادری مجرب و باتجربه و متخصص در حوزه‌های شستشو فرش‌های دستی و تابلو فرش‌های قیمتی شما
-استفاده از بهترین انواع مواد شوینده جهت اینکه به فرش‌های شما آسیبی نرسد.
-حمل و نقل فرش‌ها با ماشین‌های مخصوص حمل فرش
-لول پیچ شدن فرش‌ها توسط پلاستیک
شماره‌های قالیشویی توحید اشرفی اصفهانی

 

اگر مجاب شدید که قالیشویی خوب در بزرگراه اشرفی اصفهانی یعنی توحید همین حالا با 1864 تماس بگیرید

 

   

تعرفه خدمات قالیشویی در اشرفی اصفهانی

تعرفه خدمات برای شستشوی انواع فرش ماشینی، دست بافت، مبل شویی و موکت شویی دقیقا منطبق بر نرخ نامه ای است که هر سال از سوی اتحادیه به قالیشویی های مجاز ابلاغ می گردد، اما نظر به اینکه ما در مجموعه قالیشویی توحید برای قدردانی از مشتریانی که خانواده ما را هر روز بزرگ و بزرگتر می کنند تخفیفات ویژه و همیشگی در نظر گرفته ایم می توانیم با قطعیت اعلام کنیم که قیمت ها در قالیشویی توحید از اتحادیه نیز کمتر است.

از تخفیف‌های شعبه قالیشویی اشرفی اصفهانی توحید خبر دارید؟


بخت با شما یار بوده است، مجموعه ما روی کلیه خدمات خود تخفیف دارد. شما عزیز گرامی می‌توانید با ثبت سفارش هم‌اکنون شامل ۱۵ درصد تخفیف شوید.
ما در مجموعه قالیشویی توحید اشرفی اصفهانی علاوه بر شسشتو دقیق فرش‌های شما به رفاه حال جیب شما نیز اهمیت می‌دهیم.
می‌توانید با معرفی قالیشویی توحید به پدر، مادر، خواهر، برادر و مابقی فامیل و دوستان خود از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار شوید.

 

   بنر تخفیف


خدمات متمایز قالیشویی در اشرفی اصفهانی را فقط به توحید بسپارید.

برای ثبت سفارش آنلاین خدمنات قالیشویی در اشرفی اصفهانی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت سفارش تلفنی با 1864 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها : قالیشویی اشرفی اصفهانی- قالیشویی دراشرفی اصفهانی- قالیشویی نزدیک اشرفی اصفهانی- قالیشویی محدوده اشرفی اصفهانی

نظر بگذارید